צמחי מרפא אחרי לידה

daniel354

New member
צמחי מרפא אחרי לידה

אני בחודש שמיני בשמירת הריון עם המון זמן פנוי. ראיתי איזה תוכנית של אודטה עם ד"ר רודריגז שבטח כולן מכירות שמומחה ברפואה הסינית והוא המליץ שם על פורמולת צמחי מרפא לאחר לידה שנקראת after birth ואמר שהפורמולה הזאת בעצם מחזקת את הגוף ועוזרת עם התכווציות הרחם. מישהי ניסתה אותה,מכירה אותה?

After Birth

היי, בתור מישהי שילדה לפני כמעט 8 שבועות- השתמשתי בפורמולה הזו, והיא טובה מאוד. אני הייתי מתייעצת עם איש מקצוע, כדי לוודא שאין רגישויות מיוחדות לאחד ממרכיבי הפורמולה. בהצלחה, יעל

daniel354

New member
תודה רבה

כתבת שהיית מתייעצת עם איש מקצוע אז באמת התקשרתי לזן צמחים (שמוכרים את הפורמולה) ודיברתי עם אחת היועצות שלהם והיא אמרה שזה מתאים לכל אישה לאחר לידה שאין לה כמובן בעיות מיוחדות ובאמת בגלל שהמלצת מתוך נסיון אני חושבת שאקנה אותה. אז תודה רבה על העזרה...

arikpolak

New member
שלום רב

אני הייתי נזהר עם כול נושא הכנסה של צמחי מרפא לגוף לאחר לידה. גם אם יהיו הצמחים הכי מחזקים והכי בטוחים שבעולם אבל זה עדיין ישפיע על הרך הנולד ללא צורך ממשי, במיוחד כאשר את מניקה את הרך.

אפשר הסבר?

היי אריק, מן הסתם כדאי להתאים פורמולות, ולקחת על בסיס המלצת מטפל, אבל מה הבעיה עם After Birth, שמבוססת על פוסט פארטום הידועה והבטוחה זה שנים? גם כאשר יש בעיות בהנקה שונות משתמשים בצמחים ביעילות רבה מאוד, מבלי לפגוע בתינוק. אשמח אם תסביר. תודה, יעל

למעלה