קבוצת הורים

אביבית 4

New member
קבוצת הורים

שלום לכולם! שמי אביבית ואני אמא לארבעה ילדים. בני הקטן בן השנתיים וחצי מושתל דו צידי, נמצא בגן רגיל ומטופל במיח"א ת"א. אני רוצה להזמינכם להצטרף לקבוצת הורים לילדים לקויי שמיעה. אנו נפגשים מדי שלושה/ ארבעה שבועות בקיבוץ עינת. חלק מהמפגשים עם הנחיה מקצועית וחלק לא. המפגשים מתנהלים באוירה נעימה ומעניקים במה לנו (הורים לילדים לקויי שמיעה) לשמוע ולהשמיע רחשי ליבנו. לפרטים נוספים ניתן לפנות לנעמי 052-3682358 בברכה, אביבית

אתי77

New member
ברוכה הבאה!

ובמקביל לקבוצה שלך (לצערי לא נוכל להגיע מירושלים...הלוואי והיה לנו דבר כזה כאן...) את מוזמנת להצטרף לשורותינו כאן, לקבוצה וירטואלית

אתי77

New member
קבוצת הורים בירושלים ?

האמת היא שאני חולמת על זה... לא רק בגללי, אלא בעיקר בגלל הבן שלי... נראה לי חשוב שיפגוש עוד ילדים לקויי שמיעה, וזה לא קורה... אז מה אתן אומרות? אפשר לארגן מפגש פעם בחודש, בתאריך קבוע... קיבלתי לא מזמן מייל ממישהו לקוי שמיעה ומתופף מקצועי שהיה מעוניין להעביר מעגל מתופפים לקבוצה של ילדים לקויי שמיעה...אולי נוכל ככה גם ליצור חיבור סביב מוסיקה... מי מעוניין?

שרואל

New member
אשמח לעזורלכם להתארגן

כפי שכתבתי הקמתי את קבוצת ההורים במרכז.זה לא קל אבל אפשרי בהחלט.בהחלט אפשר להפסיק לחלום ןלעשות......... אשמח אם תפנו אלי לעזרה

TAIAA

New member
אז איך מתחילים?

אני טל אמא לאיתמר בן 3 מושתל דו צידי מדהים! טפו טפו ואמא לאלון בן 8 חודשים כנראה גם לקראת ניתוח שתל בגיל שנה. מטופלים ב AV ירושלים וממש מרוצים . מוכנה לעזור להתחיל ולגלגל את הרעיון , ממש חסר משהו כזה בירושלים .

למעלה