קבלת מטופלים בבית

uniqueness

New member
קבלת מטופלים בבית

שלום לכל מפיצי האור והאהבה, יש לי שאלה - אני מטפלת ברייקי ואני רוצה להרחיב את קהל הלקוחות שלי. חשבתי להפיץ פלייארים באיזור והודעות ואז קיבלתי מסרים מאנשים שונים שהדבר עשוי להיות מסוכן. אני מתכננת לקבל את המטופלים בביתי ואני גרה לבד ואז עלה כל הנושא של הבטחון האישי. ידיד הציע לי להגביל את הטיפולים לנשים בלבד אך אני מרגישה שזה חבל. אני עוסקת באור ומזמינה אליי אנשים חיוביים וכו' אבל הייתי שמחה לקבל את תגובתכם, סה"כ גם קבלת קהל בקליניקה זה די דומה. אור, אהבה ושפע

קבלת מטופלים

שלום למטפלת המיוחדת אכן מדי פעם אני שומעת דיווחים על אירועים בלתי נעימים המתרחשים בחדרי טיפול . לעומת זאת אלפי טיפולים מתקיימים בכל יום בצורה סדירה וללא "תופעות" בלתי רצויות . כשאת מזמינה לביתך או לקליניקה שלך אנשים ואת לבדך , אין להתעלם מהעובדה כי קימת רמה מסוימת של סיכון (מידיעה) ועלייך להתארגן בהתאם .

שילירוש

New member
מנסיון

אחרי נסיון ממש אבל ממש לא נעים שעברתי אני לא נשארת בבית לבד עם מטופלים .

את תמיד יכולה להתקין לך כפתור מצוקה

טוב למרי חירום, וגם למטופלים שלא באו לטיפול. מניסיון שלי, והיו לי שני מקרים מאוד קשים בשנה הראשונה לעבודתי בבית (לפני 20 שנה) כמה דברים שחשוב לדעת: 1. לזהות את הבעייתיים - זה בא עם הזמן 2. לא לפחד לשלוח הביתה את מי שלא נראה לך. 3. רייקי זה עם בגדים - קל יותר מעיסוי למשל
4. האנרגיה שאת משדרת חייבת להיות מקצועית לחלוטין וחסרת פחד וכאמור, לחצן מצוקה זו גם אופציה

רפי עשת

New member
את לא יכולה לזהות מטופלים בעיתיים

אם בריאותך חשובה לך - וותרי על הרעיון / שני מין
למזלי, לפחות מבחינת הבטיחות, אני במין החזק (פיסית בלבד). אל תקחי צ'אנס!!

Orrza

New member
קבלת מטופלים הביתה- תגובה.

שלום רב לך. אסור להתעלם מהבעייתיות של הכנסת מטופלים זרים הביתה. כשמטופל נכנס אלייך הביתה הוא בעצם נוגע בחייך הפרטיים באופן אינטימי ביותר, ולפני שתכניסי אדם זר הביתה הייתי ממליץ לחשוב הייטב על העניין והאם תוכלי לעמוד במעמסה שכזו, ובייחוד אם האדם הוא אדם זר. המלצתי לך היא לדאוג לנוכחות אדם נוסף בבית בעת הטיפול, אפילו השכן ממול, שישב ויקרא עיתון בסלון, ולו רק בשביל לתת לך את השקט הנפשי הנחוץ בזמן הטיפול כדי שתוכלי להעניק טיפול איכותי ללא הסחות דעת. כמו כן, רצוי שבדירתך, אם שם את מתכוונת לטפל, יהיה חדר "סטרילי" המיועד לטיפולים בלבד, וזאת גם כן כדי לצמצם את מגע המטופל בחייך האישיים, חדר ללא גרביים זרוקות מאתמול או כביסה או אפילו ספל ששכחת לשטוף. הכנסת מטופל זר הביתה אמנם מעט מלחיצה, ואין את יודעת את כוונתיו של המטופל ולכן תמיד רצוי להזהר, עם זאת רצוי שכולנו נזכור שאנשים שמגיעים אלינו בעצם זקוקים לכשרונותינו ועזרתנו. רכישת מקצוע שכזה הנה מתנה לכל החיים, אל תתחילי לפחד - פשוט דאגי למנוע סיטואציות בעיתיות. בברכה, אור.

למעלה