`` קופאין `` ובעיקר שתיית ``קפה שחור`` .

turkiz

New member
`` קופאין `` ובעיקר שתיית ``קפה שחור`` .

למנהלת הפורום שלום רב! שמעתי סברות רבות לגביי שתית קפה - שחור ושימוש ב ``קופאין`` בכללותו. האם יש אמת בכך ששתית קפה מרובה עוצרת את הגוף מלבצע את פעולותיה ובעיקר עוצרת את פעילות חילוף החומרים בגוף? שאלה נוספת: האם יש להימנע משתיית קפה לסובלים מפעילות סדירה של בלוטת התריס?

תשובה על קפאין

שלום לטורקיז! קראתי גם את הודעותייך האחרות ואני מרגישה צורך להגיב. אני בהחלט מבינה שאת וגם גופך למודי דיאטות ולכן יש פגיעה בקצב הירידה במשקל. אבל בכל זאת את עושה דברים שאת יודעת שהם מזיקים. למשל הבנת שהתה גרם לך נזק ואת באמת חושבת שזו שאלה של מינון??? עופרת היא רעל לגוף גם במינונים מזעריים. בנוסף התה לא עושה שום דבר שישפר את הירידה במשקל. צר לי מאוד להודיע לך אבל בנתיים עוד אין קסמים. מי שממשיך לחפש אותם רק פוגע בגוף וגורם לכך שאחר כך הירידה במשקל עוד יותר איטית. ובענין הקפאין. אפשר בהחלט לשתות קפאין שנמצא בקפה, תה, קולה וקקאו אבל לא כדאי להגזים בכמויות מכיוון שהוא מפעיל יותר מידי את מערכת העצבים וגורם נזקים שונים. לכן 2 - 3 כוסות ביום עם משקה מכיל קפאין הן בהחלט בסדר. מקוה שעניתי לך וגם שגרמתי לך לחשוב שוב על מה שאת עושה. אני ממליצה לך למצוא דרך טיפול אמינה כמו דיאטנית שיהיה לך קשר טוב איתה, תלכי למעקב ואז תרדי במשקל בלי לגרום לעמצך נזקים בהצלחה ליאורה חוברה

למעלה