קליפת ראש ואדמומיות

lili5674

New member
קליפת ראש ואדמומיות../images/Emo46.gif

שלום, בתי בת חצי שנה, ויש לה קליפת ראש רבה כל הזמן, כמעט ואין לה שיער ולכן כנראה זה כל כך בולט, הקליפה עצמה לא מדאיגה אותי , מה שכן יש לה באיזור הקליפה כל הזמן אדמומיות, הולכת ובאה, לפעמים ממש כתם אדום כאילו נשרפה מהשמש... ולפעמים כמעט ולא רואים. אני מסתובבת איתה רק עם כובע, כך שלא נראה לי שהשמש קשורה כאן. האם מישהו מכיר את התופעה? לבנותי הגדולות גם הייתה קליפה עד גיל שנה אך האודם לא היה בכלל. בפעמיים שהייתי אצל הרופא בעניין אז האדמומיות לא נראתה והרגשתי די טיפשית. אם מישהו כאן מכיר את העניין אשמח לשמוע. תודה לילי

שלום לילי.

עם כל הרצון הטוב, קשה לקבוע במה מדובר מבלי לראות את הילדה. אני מבינה שהתופעה מופיעה ונעלמת. אם כן, יתכן שמדובר בסוג של אלרגיה. ולמרות שלהנחתי, זאת האפשרות הכי סבירה, יכולות להיות סיבות נוספות. אם הבעיה אינה חולפת בתוך שבוע- שבעיים, כדאי לפנות לטיפול. נראה שלרפואה המערבית, ללא אבחנה, יהיה קשה במקרה של ביתך, להציע טיפול מתאים. ברפואה הסינית, האבחון נעשה ע"י בדיקת הדופק והלשון, יחד עם תשאול [שבמקרה הזה יהיה קצר] ועפ"י הממצאים, מותאם טיפול למצב הספציפי של הילדה. אני מקווה שתקבלי החלטה נכונה ומאחלת בריאות רבה לילדתך. שירי.

למעלה