קנדידה

מימי04

New member
קנדידה

האם ניתן לטפל בבעיית הפרת איזון בגוף שמתבטאת על ידי קנדידה בלי לערב טיפול נטורופתי, כלומר תוספי מזון שונים שאמורים לעזור לגוף להתגבר על הרעלים שמפרישה הפטרייה, הבנתי שהרעלים שהיא מפרישה עלולים לגרום נזק בין השאר גם לכבד, לדוגמא (בנוסף לכל התופעות לוואי האחרות כמו עייפות דלקת בעיניים ועוד) טיפול הומיאופתי יגן על הכבד מפני נזקים? אני נמצאת כבר חודשיים בדיאטה מחמירה- כלומר נקייה מכל סוגי הסוכר ותחליפיו, שוקולד, מוצרי קמח לבן, משקאות קלים (גם דיאטטיים), יין, פטריות, מוצרי חלב, שימורים, שמרים, פיצוחים מאכלים מלאכותיים, חומץ קטשופ.. בדיעבד, הבנתי שדיאטה ללא ליווי ובקרה לא רק שלא מועיל אלא עלול להחריף את הבעיה כיוון שמדובר בהרעבה של הקנדידה שחודרת עמוק יותר לתוך תאי הגוף בחיפוש אחר מקורות מזון.... מה לעשות, תודה מראש, מימי

galigal33

New member
אענה לך מהכיוון שלי

ואני בטוחה ששמואל יוסיף את שלו מכיוון ההומאופטיה. אני מאמינה שצריך למצוא את הסיבה לחוסר האיזון שנוצר. לעניות דעתי ונסיוני כמטפלת חבל להוציא הון עתק על תוספים ודיאטות לקנדידה..זה לא באמת יעיל אם כי יוצר תחושה טובה יחסית בזמן הדיאטה. מכירה לא מעט אנשים שהוציאו המון כסף על "חסול" הקנדידה באמצעים תזונתיים במשך חודשים ארוכים ולשווא. זו בהחלט לא הבחירה שלי. ההמלצות שלי: 1 טפול הומאופטי טוב עם הומאופט מנוסה ואמין (קשה למצוא היום לצערי) אני מאמינה גדולה בהומאופטיה וביכולת שלה ליצור שינויים מרחיקי לכת וריפוי אמיתי. 2 אני הייתי בודקת ביסודיות את הקשר הרגשי נפשי לתופעות שאת חווה. או במילים אחרות בודקת את החיים שלך. מעניין לדעת איך את חווה את הקנדידה ..(האם היא מגרדת?האם את חשה עייפות ?האם זה מתבטא בדלקות בשלפוחית וכו'..) ועובדת עם התחושות האלו. ע"פ השיטה בה אני עובדת בתוך הסימפטום עצמו ניתן למצוא את הדרך לריפוי ע"י הגברה מודעת שלו במסגרת טיפולית (מאוד דומה להומאופטיה בגישה אבל דורש יותר מעורבות של האדם עצמו בתהליך שלו) בדרך כלל דרך טפול כזה תגלי חלקים בתוכך שיותר רחוקים מהמודעות שלך וכשמודעות לסיבות תגיע לקנדידה כבר לא תהייה סיבה להיות שם. זה יכול להיות מהיר מאוד וזה יכול להיות תהליך ארוך יותר. כמו כן ראיתי הרבה פעמים שיש קשר הדוק בין קנדידה לכעסים שלנו שלו באים לידי ביטוי , יחסים עם גברים , עם אבא סמכויות ועוד. כמובן שרק דרך עבודה אישית אפשר יהייה לגלות את הספור האישי הייחודי שלך בתוך זה. בכל מקרה אלו שתי גישות טפול שאני מוצאת יעילות מאוד לקנדידה. שיהייה בהצלחה!

קנדידה ?

שלום מימי יש המון פטפטת על קנדידה בשנים האחרונות. כמעט כל דבר מייחסים ל''קנדידה'' האיומה וכמובן מוצאים לה ''סיבות'' ובהתאם לכך גם טיפולים. משום מה היא מחבבת נשים... הניחי לכל האגדות. הומאופתיה בהחלט יכולה לעזור לך להשיב את בריאותך בלי תופעות לוואי ובלי להפיל את ה''אשמה'' עלייך. בברכה

למעלה