קרה משהו מביך מאוד אתמול במיטה

קרה משהו מביך מאוד אתמול במיטה

האמת היא שמרגע שנפגשנו שמתי לב שיש לו ריח קצת קצת חמוץ בגוף אבל מצד שני הוא אחד כזה שהגוף שלו חם מאוד וגם כשהיינו במקומות קרים מאוד הגוף שלו היה עדיין חם מאוד אז הנחתי שזה בגלל זה.לא היה לו ריח של זיעה או משהו כזה. אתמול נכנסנו פעם ראשונה למיטה ראינו סרט ותוך כדי הסרט התחלנו להתנשק ולגעת..אחרי שעה בערך כבר התחממנו לגמרי והורדתי לו את התחתונים ..רכנתי לעבר איזור חלציו ואז נתקלתי בריח מגעילללללללללל שכמעט גרם לי להקיא..כמובן שלא המשכתי כי כל ארוחת הערב עלתה לי לאיזור הגרון (מתנצלת על התיאורים הפלסטיים ואם גרמתי לכם להיגעל)אני חייבת עצות מאנשים שמבינים. הוא בחור שנראה טוב,משכיל ,ג'נטלמן ומקסים והאמת שמאוד טוב לי איתו אנחנו כבר שבועיים יחד והכל זורם ממש טוב חוץ מהקטע הזה שאני לא יודעת מה לעשות עם זה. :(

Oshraty2

New member
עדיף להגיד הכל עכשיו

נכון שזה לא נעים והכל. אבל תגידי לו שאת רוצה לטובתו. ריח רע שם זה בטוח לא טוב להיגיינה, לבריאות. הוא באמת צריך להעריך את זה כי זה גם מראה שאת דואגת לו. אל תגידי לו כמו שרשמת פה שזה דוחה ושהארוחת ערב עלתה לך. תגידי לו בעדינות שניראה לך שהוא צריך לסבן גם שם. וחוץ מזה, אם את חושבת שזה יכול להיות קשר רציני ביניכם אז זה גם משהו שצריך להגיד ישר כשמפריע. בהצלחה! :)

אורמור

New member
הכי פשוט לטעמי

זה ללכת הפוך על הפוך ללכת בשיטת "זה לא אתה זו אני" לומר לו שיש לך רגישות ייתרה והאף שלך רגיש בצורה יוצאת דופן, שכדי להנות מאינטימיות את חייבת להכנס אליה דקה אחרי מקלחת יסודית... שיבין שזה לא עניין של בחירה, שאת פשוט חייבת וספרי לו על מקרים שהקיבה שלך התהפכה בגלל דברים יותר פשוטים... שנה טובה ובהצלחה

pooshkash

New member
הנה האמת במערומיה...

הבעיה כאן איננה היגיינה שסבון ורחיצה מסוגלים לפתור אותה.... הבעיה האמיתית היא הגיינה מנטלית. אם גבר מגיע לפגישה כשהוא מסריח, מכל סיבה שהיא - הוא איש אטום וחסר רגש מינימלי. אם הייתי אשה - הייתי שולח אותו לא למקלחת - אלא הביתה ומהר ושלום ולא להתראות!....

semsem22

New member
בפעם הבאה ...

תגידי לו שאת רוצה להתקלח איתו לפני ואז תבדקי אם גם אז יהיה לו ריח

רונית מתוקה...

תחליפי את החתול ! ותזרקי את בעל הריח. או שיש לו אגזמה חריפה או מה שהוא חמור יותר. או שהריח הרע יצא ממך. וחבל !

למעלה