רגע לפני סיום

רגע לפני סיום

לכל גולשות הפורום היקרות אלו שרק בקרו כאן לרגע, ואלו שהפכו למומחיות וקשובות לא פחות מנשות מקצוע לגברים שהיו סקרניים לנשים שרצו לחלוק לבני הנוער שהתענינו ולכל מי שסיפר, עזר ונעזר הפורום מגיע לסיומו אני רוצה להגיד תודה על תקופה מהנה על למידה משמעותית ועל עשייה משותפת שלא היתה יכולה להתקיים, לולא הייתם כאן מאחלת לכולכם חג חירות שמח שתצאו מחושך לאור מעבדות לבחירה מעצב ומורכבות לשמחה והגשמה ובכל מה שקשור במיניות, תמשיכו להגשים, לחקור ולשאוף לעוד בהצלחה ובחיבוק לי

19831983

New member
לאן את הולכת??

מקווה שאת לא. אני באמת רוצה לומר שאני מ-א-ו-ד נהנה מכל פוסט ותשובה שלך. לומד ממך המון! וכיף לקרוא אותך!!
ונראה לי שפורום מיניות נשית רלוונטי מאוד לגברים במערכות זוגיות.

sharpantie

New member
היא לא הולכת

לדעתי הפורום יסגר בהחלטת הנהלת הפורומים.. חבל. לא כל פורום שיש בו השתתפות מעטה צריך לסגור.

noam 83

New member
מסכים!

בעיקר אצטער על חסרונה של לי. מקווה שתישארי בסביבה!

תודה

זה נכון שיש פורומים עם השתתפות דלילה ועדיין זקוקים למענה ואכן יש אותם בתפוז אפשר להמשיך ולהתייעץ איתי באופן אישי דרך האתר שלי או ברשת פשוט להקיש לי ראובני בגוגול ותגיעו אלי שיהיה חג חירות משמח באהבה גדולה

../images/Emo43.gifסגירת הפורום../images/Emo43.gif

נוכח רמת הפעילות הנמוכה - הוחלט לסגור את הפורום. אנו מודים ללי ראובני על תקופת הניהול ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך. הגולשים מוזמנים להמשיך ולגלוש לפורומים: טיפול מיני ומיניות, זוגיות וטיפול מיני. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

למעלה