רגע לפני שאתם סוגרים את הפורום

Aylet7

New member
רגע לפני שאתם סוגרים את הפורום

אני בת 21 ומתקשה למצוא עבודה בכוחות עצמי רציתי לדעת האם יש גוף כלשהוא שעוזר למושתלים למצוא עבודה? אודה לכם על תשובה מהירה

תבררי בביטוח לאומי לגבי שיקום מקצועי

יש להם קורסים שונים ולפעמים ממנים גם תואר ראשון. תבחרי מקצוע שמעניין אותך ומתאים לך - כדי שיהיה לך בו סיכוי גבוה להצטיין כך שהיותך מושתלת לא יהווה מגבלה (ז"א לא עבודה פיסית, לא בשמש ולא בסביבת מחוללי מחלות אחרים כגון מרפאות ). שיהיה בהצלחה.

Aylet7

New member
בהמשך לשאלה שלי

עברתי שיקום וסיימתי לא מזמן לימודים בנושא מזכירות במרכז שיקום וכרגע אני מחפשת עבודה וחשבתי אולי יש איזשהוא גוף חוץ מביטוח לאומי שעוזר במציאת עבודה למושתלים

Avraham F

New member
לאיילת תשובה

הערה עוד לפני, רצוי לתת את מירב הפרטים כבר בשאלה הראשונה ולא כתוספת לאחר תגובות. כ"בוגרת" קורס מטעם הביטוח הלאומי, כדאי ללחוץ עליהם בקשר לעבודה. כעיקרון, אין גוף ציבורי אחר, המטפל בחיפוש עבודה למושתלים או נכים. להתפלאתי, שמלבד תשובה אחת, בפורום האחר, כל החוכמולוגים נתנו תשובות חסרות טעם. עצתי, רק חיפוש עצמי, בימים טרופים אלה של חוסר תעסוקה, יכול לעזור, כאשר את עצמך, מציעה את יכולותייך (ומגבלותייך), שלא באמצעות מתווכים. הפניה בפורום של חולי כליות, יכולה לעזור רק אם יש "נותן עבודה" בין הגולשים. בהצלחה.

למעלה