רוייקו

נלי.

New member
רוייקו

תסלח לי אבל אני ממש לא מבינה מה ההבדל שאתה טוען לשאלתו של קובי. גם בפורום ביואל אנחנו כל אחד מגיע מרופא ומבית חולים אחר גם אתה לא עשית את הניתוח באיכילוב גם אתה הגעת מרופא אחר. גם בפורום הזה יגיעו אנשים מכל הקשת של הרופאים שמנתחים גם ביואל אנחנו מכל הקשת. כאן תיהיה גם תמיכה רפואית כמו בניתוחי קיצורי קיבה ביואל יש? לילך

רוייקו

New member
נלי

לילך, או נלי.. וואט אבר... ראשית כל, יש לי חדשה עבורך: סובחי ניתח אותי בניתוח השלישי, באיכילוב, ביולי 1998. הייתי מבסוט מהטיפול שלו בי. הוא מנתח מצויין, מהמובילים בתחום. אין אפס. בפורום השני יש ברדק וחבל. לגבי ריקי, אני לא לוקח אותה משום מקום. אני חושב שניתן לה להחליט מה טוב לה. המטרה היא להרים פורום באותו פורמט, כמו שיש ביואל, אלא שפה אנסה להרחיק הודעות בוטות, קללות וכל סגנון פוגע אחר.

נלי.

New member
תסלח לי אבל.......

אני עדיין לא מבינה מה ההבדל בין פה לשם. גם פה וגם שם זה אנשים שנותחו ע``י כל מיני רופאים. גם פה וגם שם המטרה זו תמיכה באנשים. אז למה הצורך העצום לתחרות, למה לא להרים וליידע עוד ועוד אנשים שיש פורום ב- IOL שאכן הרופא שמנחה אותו הוא רופא מאיכילוב אבל האנשים הם מכל הקשת הרפואית. אני חושבת כמו-כן שיש יתרון דווקא שהפורום ב- IOL יותר תומך מבחינה מקצועית בגלל שד``ר סובחי נותן עצות מקצועיות. כדרך אגב השם הוא גם נלי ובלי זלזול, וכן חידשת לי שעשית גם אצל סובחי. לילך

נלי.

New member
מחקת את ההועה הכפולה ולא ענית

אז אשמח לשמוע את תשובתך בנושא. לילך.

רוייקו

New member
נלי-לילך

אני מציע לך לפתוח את דף הפתיחה של מנהל הפורום פה ולבדוק מה מהותו של הפורום פה.

נלי.

New member
קראתי שהגעתי ועדיין לא מבינה מה

ההבדל בין הפורומים פרט לחברה עצמה ושכאן אין פיקוח של רופא ושם כן יש פיקוח של רופא. אני אשמח אם תענה לי על השאלה ולא תתחמק ותיהיה ציני כלפי בתשובות כאשר אני שואלת משהו שבאמת ובתמים מעניין אותי. לילך

רוייקו

New member
עניתי לך. ראי למטה.

אין לי עוד מה להוסיף בתגובה לשאלתך מה ההבדל בין פה לשם.

למעלה