רומן אסור/לב שבור

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
האם אחרי רומן אינטנסיבי/סקס סוער והרבה טוב..זה נגמר ביום אחד כשהרומן התגלה..נשארת/שבור/ת לב,האם היה עם הזמן הרצון למאהבת אחרת או שהייתה החלטה שזהו ,משקמים את הנישואים.
פרסים נחשקים למשתתפים. |לב|

Ellis Murphy

Well-known member
האם אחרי רומן אינטנסיבי/סקס סוער והרבה טוב..זה נגמר ביום אחד כשהרומן התגלה..נשארת/שבור/ת לב,האם היה עם הזמן הרצון למאהבת אחרת או שהייתה החלטה שזהו ,משקמים את הנישואים.
הייתה לי אהבה גדולה שבערה חזק מאוד אך העוצמה הזאת הנכיסה את בת הזוג לחרדות ולכן זה נגמר.
המון זמן הייתי באבל מהסוג שמחסל את הליבידו עד שביום אחד בהיר |(למעשה בערב אחד חשוך) פגשתי את הריבאונדרית שבאהבה וסבלנות משכה אותי מהבור ההוא, האון שלי חזר והיו לנו שנים רבות של יזיזות מהסוג המוצלח מאוד.
היא הייתה ההיפך הגמור ממני. שמעה טראנס, נסעה לכל מיני מסיבות טבע, צרכה לא רק את העשב המתוק אלא גם כל מיני אקסטות וכדורים אחרים... אבל איך שהוא הסתדרנו והיה לנו לא רק סקס מטורף אלא גם חברות מצויינת.
אבל יום אחד היא זרקה את בעלה ואחרי כמה זמן התחילה לצאת עם מישהו פנוי ואז אני זזתי הצידה אבל בניגוד לאחרות שאני נזכר בהן בעצב, בה אני נזכר וחיוך קטן ממזרי מבצבץ לי בקצה השפתים...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה לא
הייתה לי אהבה גדולה שבערה חזק מאוד אך העוצמה הזאת הנכיסה את בת הזוג לחרדות ולכן זה נגמר.
המון זמן הייתי באבל מהסוג שמחסל את הליבידו עד שביום אחד בהיר |(למעשה בערב אחד חשוך) פגשתי את הריבאונדרית שבאהבה וסבלנות משכה אותי מהבור ההוא, האון שלי חזר והיו לנו שנים רבות של יזיזות מהסוג המוצלח מאוד.
היא הייתה ההיפך הגמור ממני. שמעה טראנס, נסעה לכל מיני מסיבות טבע, צרכה לא רק את העשב המתוק אלא גם כל מיני אקסטות וכדורים אחרים... אבל איך שהוא הסתדרנו והיה לנו לא רק סקס מטורף אלא גם חברות מצויינת.
אבל יום אחד היא זרקה את בעלה ואחרי כמה זמן התחילה לצאת עם מישהו פנוי ואז אני זזתי הצידה אבל בניגוד לאחרות שאני נזכר בהן בעצב, בה אני נזכר וחיוך קטן ממזרי מבצבץ לי בקצה השפתים...
כשאתה מדבר על "אהבה גדולה שבערה"זה לא מסוג הדברים שמערערים את מה שקיים???שאתה תוהה?או שכמו שאני יודעת "מים גנובים ימתקו"תמיד היו שם.

כל לב שבור נרפא לבסוף.... האם זה קשור למאהבת/ב , או לבת הזוג החוקית, כבר פחות רלוונטי. לי אישית היה משבר גדול בחיי הנישואין שבעקבותיו החלטתי לנסות לשקם את הקשר ולהפסיק לחפש קשרים מקבילים, אבל בסוף הכל עובר. גם התאהבות עוברת וחוזרים למסלול הרגיל - שגרה, מאהבת. עולם כמנהגו נוהג.

alongrin100

Well-known member
זה תמיד באסה כשזה מסתיים... יש מקרים שיותר יש מקרים שפחות...
אבל זה מבאס.

Ellis Murphy

Well-known member
אכן זה היה המקרה היחידי שבו הרהרתי ברצינות גמורה על לפרק את החבילה שלי כדי להיות איתה
אבל מאז מים רבים זרמו במורד כביש אחד... היא נפטרה ממחלה קשה לפני 6 שנים בערך...

Safariguy

Member
אכן זה היה המקרה היחידי שבו הרהרתי ברצינות גמורה על לפרק את החבילה שלי כדי להיות איתה
אבל מאז מים רבים זרמו במורד כביש אחד... היא נפטרה ממחלה קשה לפני 6 שנים בערך...
רומן ארוך ואהבה גדולה עם רווקה.
נגמר כשהיא החליטה שהיא רטצה לחפש מישהי רציני לחתונה ואז זזתי הצידה כדי לא להפריע.
הזמינה אותי לחינה ולחתונה.

מדי פעם עדיין מסתמסים - אבל לא מעבר.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
נגמר כשהיא החליטה שהיא רטצה לחפש מישהי רציני לחתונה ואז זזתי הצידה כדי לא להפריע.

בוקר אור, בהחלט אמיץ לנהל רומן עם רווקה,חויתי וזה היה עוצמתי ולא קל אבל הוא היה אחד הדברים הטובים שקרו לי.יום טוב וחמים.

דקל נור*

Well-known member

הרבה סיפורי אהבה גדולים עוברים כמו סופה. כשעובר זמן מה, אתה אומר לעצמך, בשבילה/ו רציתי לפרק את הבית?

Safariguy

Member
הרבה סיפורי אהבה גדולים עוברים כמו סופה. כשעובר זמן מה, אתה אומר לעצמך, בשבילה/ו רציתי לפרק את הבית?
מעולם פירוק בית לא היה על הפרק.
לא מבחינתי ולא מבחינתה.
להפך התנאי שלה היה שאם אני מפרק - היא נעלמת.

היא תחזור על ארבע כשהשיגרה תעייף אותה

נסיך.333

Well-known member
הייתה כזו, לפני הרבה שנים, עד שבעלה תפס אותה בגלל חוסר זהירות כמובן
הוא אמר לה שהוא הולך לספר לאשתי הכל, היא איימה עליו שאם הוא מספר היא מתאבדת, ממש כך,
שבועיים היא הייתה מאושפזת בגלל ההתמוטטות שלה, הקשר היה דרך אחותה שהייתה לידה כל הזמן
בסוף החלטנו שהדרך הכי טובה להחלמתה היה ניתוק, עם כל הכאב, והיה שם הרבה כאב..
אחת שלמרות השנים הרבות שחלפו לא חזרה פיסת לב שלקחה..

דקל נור*

Well-known member
הייתה כזו, לפני הרבה שנים, עד שבעלה תפס אותה בגלל חוסר זהירות כמובן
הוא אמר לה שהוא הולך לספר לאשתי הכל, היא איימה עליו שאם הוא מספר היא מתאבדת, ממש כך,
שבועיים היא הייתה מאושפזת בגלל ההתמוטטות שלה, הקשר היה דרך אחותה שהייתה לידה כל הזמן
בסוף החלטנו שהדרך הכי טובה להחלמתה היה ניתוק, עם כל הכאב, והיה שם הרבה כאב..
אחת שלמרות השנים הרבות שחלפו לא חזרה פיסת לב שלקחה..
החיים שלך סרט טורקי

אבח"י

Well-known member
אז היה לה מאהב, אחד שהחזיקה מגיל הנעורים. בבת צחוק היא אמרה שיש לו זין קטן במיוחד, ובעלה אמר לה: בגלל זה התחתנת אתי, בגלל הזין הגדול והשמן שלי. שנים הוא היה נוכח, הזוג הפך לחבר של הזוג השני, ואף אחד אצל המאהב לא העלה בדעתו על כך שהשניים מנהלים רומן ארוך שנים. עד שיום אחד חזרה לביתה ואמרה לבעלה: זהו, היא תפסה אותנו באמצע!
מה זה אומר, שאל בעלה?
מבחינתי זה לא אומר דבר. מבחינתו.. מה אני יודעת.
שנה אח"כ הם קבעו זיון פרידה.

למעלה