רומן אסור/לב שבור

אז היה לה מאהב, אחד שהחזיקה מגיל הנעורים. בבת צחוק היא אמרה שיש לו זין קטן במיוחד, ובעלה אמר לה: בגלל זה התחתנת אתי, בגלל הזין הגדול והשמן שלי. שנים הוא היה נוכח, הזוג הפך לחבר של הזוג השני, ואף אחד אצל המאהב לא העלה בדעתו על כך שהשניים מנהלים רומן ארוך שנים. עד שיום אחד חזרה לביתה ואמרה לבעלה: זהו, היא תפסה אותנו באמצע!
מה זה אומר, שאל בעלה?
מבחינתי זה לא אומר דבר. מבחינתו.. מה אני יודעת.
שנה אח"כ הם קבעו זיון פרידה.
מה? מי? עוד פעם חנוך לוין?

Mo432020

Well-known member
אצלי קצת פחות דרמה, אחרי שנים, היא התגרשה, ורצתה לפתוח פרק ב , אני רציתי להשאר עם אשתי... היא כבר בפרק ב. ...

רומן אחד ויחיד עם גרושה, מדהימה, אחרי הרבה זמן של גישושים וחששות. היה און אנד אוף לאורך שנתיים, פה ושם. התאהבות ותשוקה חזקה, אבל גם מתח רב. בדרך גם סיפרתי לבת הזוג בנסיון לשפר המצב בבית. והפסקתי לתקופה ארוכה. ואז חזרנו לעוד נסיון או שניים. נגמר כשהיא רצתה יותר מזה ולא יכולתי\רציתי לשבור את הבית. עדיין מפעמת בתוכי. הייתי רוצה להיות חזק ולוותר על הפיתוי אבל בפועל כמהה למשהו חדש ומרגש.

רומן אחד ויחיד עם גרושה, מדהימה, אחרי הרבה זמן של גישושים וחששות. היה און אנד אוף לאורך שנתיים, פה ושם. התאהבות ותשוקה חזקה, אבל גם מתח רב. בדרך גם סיפרתי לבת הזוג בנסיון לשפר המצב בבית. והפסקתי לתקופה ארוכה. ואז חזרנו לעוד נסיון או שניים. נגמר כשהיא רצתה יותר מזה ולא יכולתי\רציתי לשבור את הבית. עדיין מפעמת בתוכי. הייתי רוצה להיות חזק ולוותר על הפיתוי אבל בפועל כמהה למשהו חדש ומרגש.
סיפרת לאשתך? BIG MISTAKE

יש משפט"מה שלא רואים/יודעים לא מכאיב,וחוצמיזה,כולם עושים טעויות ולמדים מהם כי אנחנו בני אדם .
זה נכון. אלא אם כן רואים עליך (וזוגתי סופר ATENTIVE). אני לומד שלא יראו עלי :) - כרגע הכל בראש אז יותר קל...... אם תצוץ הזדמנות זה יעמוד למבחן, אבל אני חושב שאני כבר חסין.

הרגישה בכל מקרה...... אני לא מצטער, אם כי היה לא קל. כפי שאמרתי, אני טירון בעסק הזה.
זה בסדר, גם אני עשיתי את הטעות הזאת, ואני מה זה מצטער :cautious: ..... זה מקל עליך לטווח קצר, אבל מכאיב לבת הזוג ולטווח הארוך לא בריא. לומדים... בגלגול הבא אני מבטיח לא לעשות טעויות

האם אחרי רומן אינטנסיבי/סקס סוער והרבה טוב..זה נגמר ביום אחד כשהרומן התגלה..נשארת/שבור/ת לב,האם היה עם הזמן הרצון למאהבת אחרת או שהייתה החלטה שזהו ,משקמים את הנישואים.
פרסים נחשקים למשתתפים. |לב|
אני חושבת שכל מקרה שונה מהאחר כמו
זה בסדר, גם אני עשיתי את הטעות הזאת, ואני מה זה מצטער :cautious: ..... זה מקל עליך לטווח קצר, אבל מכאיב לבת הזוג ולטווח הארוך לא בריא. לומדים... בגלגול הבא אני מבטיח לא לעשות טעויות
גילוי האמת פוגע גם בך לטווח הרחוק

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בחורה פנוייה לרוב תחפש מעבר..והמשפט"עדיין מפעמת בתוכי"...מרגש אותי.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה נכון. אלא אם כן רואים עליך (וזוגתי סופר ATENTIVE). אני לומד שלא יראו עלי :) - כרגע הכל בראש אז יותר קל...... אם תצוץ הזדמנות זה יעמוד למבחן, אבל אני חושב שאני כבר חסין.

בימים האחרונים נהיה כאן פורום וידויים וטיפול ברגשות.

מה זה רע?חוסכת לכם כסף לטיפול ו/או יעוץ זוגי. ..נוגעת לכם/בכם במה שצריך להוציא/להקיא החוצה..חוצמיזה??, |חיבוק|

מאלף שבלולים

Well-known member
מה זה רע?חוסכת לכם כסף לטיפול ו/או יעוץ זוגי. ..נוגעת לכם/בכם במה שצריך להוציא/להקיא החוצה..חוצמיזה??, |חיבוק|
טיפול פרטני, אם כבר.
אני בטוח שחלק מהגברים שרוקנו קצת מהלב כאן יחזרו הביתה עם זר פרחים........

נערך לאחרונה ב:
למעלה