רחל, ב- G6PD, האם יש מניעה לתת :

פביזם

לא משהו ספציפי שאני יודעת על החומרים הללו אני מצרפת לך את הרשימות שלי יש בעניין (חומרים וצמחים אסורים) בכל מקרה של ספק ההמלצה שלי היא לעבוד עם דילול הומיאופתי מדי פעם מתעדכנות הרשימות ביחס לחומרים גורמי המוליזה כך שכדאי להשאר בטווח הבטחון

סליחה - אפשר לקבל הסבר????

למה הכוונה דילול הומאופתי של אכיניצאה או אסטרגולוס? האם חומר אשר יכול להיות מסוכן למטופל אנחנו "מדללים אותו הומאופתית" ואז הוא לא מסוכן? אשמח לקבל מידע אמין ומדוייק לטובת מטופליי. בכבוד רב, שלומי.

מידע לטובת המטופלים

מאחר ושאלותיך אינן למען מטופליך שכן אינך עוסק ברפואת צמחים אלא שאלת ניגוח וניג'וז אין בכוונתי לענות לך . נאווה שאלה ברצינות וקיבלה תשובה ברצינות . אור ואהבה כמו שאתה נוהג לאמר וגם שבת שלום

ושוב ברשותך.

שבת שלום, אני שמח שיש הבדל בין גולש אחד לשני. וברשותך: 1. מאיפה הידע במה אני עוסק? 2. מי הסמיך אותך לומר במה אני מטפל או לא? 3. את אומרת כי יש לתת צמח בדילול הומאופתי והרי זה פורום של מטפלים ואני רוצה ללמוד. השאלה לא הייתה של ניגוח. ודבר נוסף, השאלה של נאוה נכתבה בשמי יש לי מטופל כזה, רוצה לאמת את דבריי שאלי את נאוה או כנסי לפורום של יעל וראי מי שאל את השאלה לפני מספר ימים!!!! אשמח לקבל הסבר מדוע לדלל צמח? מהו דילול הומאופתי של צמח? מה נותן דילול הומאופתי של צמח? שבת שלום שלומי.

פביזם

1. שבת שלום ומבורך 2. שלומי הומיאופתיה - מטפל ב ???? הומיאופתיה (ומנהל פורום הומיאופתיה בוולה) 3. להבא אם תרצה לשאול אל תתבייש - שאל . 4. קרא היטב את תשובתי ואנא השתדל לא לעוותה . (עניין של הבנת הנקרא 5. מבחינתי הנושא סגור 6. אשמח לפגוש אותך בפורום שוב ערב טוב והמשך סוף שבוע נעים

אני מודה לך

ואנני מתכוון להתנגח ברשותך, אנני מבין את המשפט ואני מבקש הסבר בצורה פשוטה, אנני מבין, ואני יודע כי יש לי בעיה בהבנת הנקרא ולא יפה להלבין פני חברו ברבים, אנני מבין, בפעם השלישית את "מקרה של ספק ההמלצה שלי היא לעבוד עם דילול הומיאופתי". אנא הסבירי לי בכדי שהבין. מקווה כי אנני מטריד אותך. שבת שלום שלומי.

שוב

מאחר ובאכינציאה יש סולפט(ואולי גם חומרים אחרים שאינני זוכרת כרגע) והאסטרגלוס הוא ממשפחת הקטניות למרות שאינם מופיעים בפירוש בשום רשימה שאני מכירה ומאחר והחומרים מתעדכנים בכל פעם ולפעמים רק אחרי בעיות עדיף אם אין בטחון מוחלט לא לעבוד עם צמחי מרפא (וגם פרופוליס לצורך הנושא הזה) אלא עם תרופות הומיאופטיות או תקונות אנרגטיות מכל סוג אחר . מקווה שהפעם שפתי היתה מובנת וברורה . עדיין כמובן אפשר לקבל חוות דעת ממומחים גדולים לצמחי מרפא (אני קטונתי) בברכה רבה

תודה רבה.

שבת שלום, תודה לך על המענה. רק ברשותך חומר אשר נמהל ועובר תהליך של דילול וניעור הומאופתי לרוב הרבה יותר חזק והרבה יותר יכול להזיק לאורגניזם מאשר חומר המקום או "תמיסת האם", כאשר החומר לא ניתן לפי עקרונות ההומאופתיה. ואם מישהו לא מוכן לקבל זאת אני מוכן לערוך איתו ניסוי קטן ולתת לו גרגיר סוכר אחד קטן שעבר דילול וניעור הומאופתי, ונראה מה קורה לאותו נסיין. ושוב, תודה רבה על המענה שלומי זילברמן הומאופתיה קלאסית.

הבנת הנקרא

כנראה עדיין נשארה בעיה של הבנת הנקרא ואתה מנסה להמציא תשובה שתתאים לצורך שלך להיות צודק במשהו אז אנא ממך

הבנת הנקרא

ואם אנחנו עוסקים בהבנת הנקרא אנא בואו ונמצא את ההבדלים בין הניסוחים: 1. בכל מקרה של ספק ההמלצה שלי היא לעבוד עם דילול הומיאופתי. 2. אם אין בטחון מוחלט לא לעבוד עם צמחי מרפא (וגם פרופוליס לצורך הנושא הזה) אלא עם תרופות הומיאופטיות. ולסיכום, אני תמיד צודק שאני צודק. לרחל, תודה רבה לך על ההתחשבות במגבלותיי שבוע טוב שלומי.

כמנהלת פורום

כמנהלת הפורום אני מרגישה מנועה מלאמר את דעתי על התנהלותך ועל הבעיתיות שעולה מתוך התכתובת עימך לכן לטובת כולם ובעיקר לטובתו של פורום זה אסיים את הדו שיח עימך וממש ממש אין סכנה שאתפתה להמשך גם אם תשוב ותצייון שמאד מאד חשוב לך להבין וכולי לטובת מטופליך . אני מאחלת לך שבוע טוב והצלחה בכל טיפוליך

למעלה