רפואה אלטרנטיבית

רפואה אלטרנטיבית

מקווה שזה הפורום המתאים לשאלה שלי. בימים האחרונים אני סובלת מבצקת קלה בכל הגוף. לא להבהל, זה לא ממש נורא ולא מצריך ביקור בחדר מיון. כבר שנים שהתופעה קיימת ואני חושבת שהיא נובעת מלחץ דם קצת נמוך, ושילוב עם מזג האויר שמתחמם. אני מאלו שבבוקר צפוף להם בנעל ובערב דווקא נוח... מאלו שבבוקר שמים את הטבעת על הזרת ועד הצהריים אפשר כבר להעבירה לאמה... זה לא כל הזמן. שמתי לב שזה לא קרה לי בחורף. אני אוכלת מאוזן ובריא ועושה ספורט. אני לא מעשנת כבר 5 חודשים. מאחר ואני מנסה להשיל 5 קילו (אוכלת מאוזן מאוד!!!, אני חוזרת) אני נשקלת פעם בשבועיים. ולא רק שעליתי קילו שזה לא הגיוני לפי התזונה שלי, נשקלתי יום אחרי ועליתי קילו נוסף. ההערכה שלי שיש עלי 2.5 ק"ג מיים המתפרסים על 1.72 מ' לא. זה לא שומן. כולם צוחקים עלי בעבודה מיום חמישי ושואלים אותי, עד הצהרים, אם רחצתי כבר פנים ואם עדיין לא התעוררתי... אז מה שרציתי לשאול. 1. האם הגיוני שיש בי כאלו כמויות נוזלים מיותרות? 2. האם יש צמח/חליטה/משהו טבעי שאפש רלקחת באופו קבוע כדי להקל על הבצקת? (בצהרים נאלצתי להסיר את הטבעות...) אם יש למישהו עצה או הכרות עם המצב, שוט. אם לא , זה יעבור בכל מקרה תוך כמה ימים. אבל קצת נמאס לי. תודה

בצקת

למרות הנינוחות בה את מתיחסת לבצקת (מאחר ואת מכירה אותה) הצעתי היא להתיחס ברצינות לתופעה ולשנות דברים באופן מהותי כדי שאת והבצקת לא תתידדנה יתר על המידה . הבצקת אינה מפגע קוסמטי אלא סמן לחוסר בתפקודים מסוימים התורמים לחוסר איזוןמערכתי . מאחר ופורום זה מיועד למטפלים הצעתי המעשית היא שתפני לפורום לרפואה משלימה ושם תוכלי לקבל זוויות טיפוליות שונות . בריאות וכל טוב רחל

למעלה