רפלקסולוגיה

אמא קחי

New member
רפלקסולוגיה

בוקר טוב, עברתי אתמול טיפול רפלקסולוגיה מלא באחת מקופות החולים - היה מעולה. הצורך שלי בטיפול נובע בעיקר מעייפות (אובייקטיבית..יש לי פעוטה קטנה+עבודה+החיים דינמיים..) וגם הצורך בפינוק, זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת. המטפלת איבחנה במהלך הטיפול (לשאלתי) שאכן יש לי עייפות מאד מאד משמעותית. כחצי שעה לאחר הטיפול הרגשתי שאני מתמלאת במרץ ואנרגיה, הרגשתי נהדר ולמרות שלא ישנתי מאד טוב לילה קודם - הרגשתי בשעות הערב נמרצת ומלאת חיות. האם זה הגיוני כחלק מהטיפול או שמא פסיכולוגי? תודה רבה.

אסתר84

New member
הי

זאת רפלקסולוגיה... הגוף שלך הגיב לטיפול.. קיבל מה שצריך.. הוטען! כמובן שזה משפיע גם פסיכולוגית שהרי גופנו ונפשנו שוכנות להן יחדיו!. תמשיכי לטפל... הגוף צריך הארקה מהתובענות של החיים שתובעת ממנו המון. סופ"ש נפלא! אסתר

אמא קחי

New member
היום אני לא מרגישה כ"כ טוב

אחרי הנמרצות של אתמול אני מרגישה לאות ובחילות מהצהרים. אין לי חום ואין אינדיקציה שזה משהו שאכלתי. האם יכול להיות שזה גם מהטיפול או בכל זאת איזה וירוס.. (אין לי הקאות או שלשולים אבל בחילות כל כמה דקות ומין דקירונת בבטן). תודה רבה.

דרך אור

New member
ריאקציה של טיפול

טיפול רפלקסולוגיה, וכל טיפול הוליסטי, יכול לגרום לתופעות שונות בימים שאחרי הטיפול, כתוצאה מתהליך התנקות של הגוף, ושינוי בתפקודי האיברים והמערכות בגוף. התופעות שציינת יכולות להיות תוצאה של תהליך הטיפול: את באת במצב עייפות מאוד גדול, שנמשך כבר זמן מה, וקיבלת המרצה ואנרגיה מחודשת. הגוף צריך להכיל את השינוי, למצוא דרך להתמודד עם המצב החדש שנוצר... אל תחששי מהריאקציה הטיפולית, המשיכי בטיפולים ושתפי את הרפלקסולוגית בתחושות שלך. יחד תימצאו דרך לאזן דברים בחייך, ולדייק בעוצמה הטיפולית המתאימה לך ולקצב חייך. שבוע טוב, נעמה.

דרך אור

New member
רפלקסולוגיה משפיעה ושופעת שפע

בהחלט ניתן לייחס זאת לטיפול הרפלקסולוגיה. אני מניחה שהמטפלת שאיבחנה אצלך עייפות מאוד גדולה, בחרה להעניק לך טיפול ממריץ וממלא באנרגיה. את חשת את תוצאות הטיפול באופן מיידי, וזה נפלא ומבורך. המשיכי להתחזק וליהנות מהטיפולים, נעמה.

למעלה