רציתי לדעת על פיטורין

מצב
הנושא נעול.
רציתי לדעת על פיטורין

רציתי לדעת על פיטורין
המעסיק שלי טוען שאינו יכול לציין שפוטרתי מסיבה כלכלית למרות שזה מה שנאמר לי כאשר הועברתי לחצי משרה ובעקבות הרעת תנאים התפטרתי. הסיבה שאינו יכול כי עורך הדין אמר לו כך. אפשר לדעת למה נאמר לו כך?? ואיך אני מצליחה לשכנע אותם שיכתבו לי את הסיבה האמיתית?? הם כתבו לי צמצומים במערך כוח אדם. וזה נשמע לי כאילו אני אשמה. תודה מראש מירב

יתכן שלמעביד קשה אם פרסום קשייו

רציתי לדעת על פיטורין
המעסיק שלי טוען שאינו יכול לציין שפוטרתי מסיבה כלכלית למרות שזה מה שנאמר לי כאשר הועברתי לחצי משרה ובעקבות הרעת תנאים התפטרתי. הסיבה שאינו יכול כי עורך הדין אמר לו כך. אפשר לדעת למה נאמר לו כך?? ואיך אני מצליחה לשכנע אותם שיכתבו לי את הסיבה האמיתית?? הם כתבו לי צמצומים במערך כוח אדם. וזה נשמע לי כאילו אני אשמה. תודה מראש מירב
יתכן שלמעביד קשה אם פרסום קשייו
הכלכליים, אמירה של "צימצום במערך..." היא מכובדת מספיק ותואמת את המצב. דאגי לקבל מיידיו את מכתב הפיטורים והפיצויים ואולי הוא אף יסכים לתת לך מכתב המלצה ובכך להקל על הקשיים שלך לגבי הניסוח שלו. אי אפשר לחייב את המעביד לנסח עפ"י רצונך. בהצלחה.

שיר ורד

New member
המעביד עושה עמך ג'סטה

רציתי לדעת על פיטורין
המעביד עושה עמך ג'סטה
הוא כלל לא חייב לציין שפוטרת, אלא יכל לכתוב שהתפטרת (זה עדיין לא היה פותר אותו מפיצויי פיטורין מאחר שהתפטרותך נבעה מהרעה מוחשית בתנאי העבודה, אבל היה מקשה עלייך לקבל דמי אבטלה ללא תקופת המתנה). צמצומים במערך כח האדם זו היום סיבה מוכרת ולגיטימית לפיטורים . אני מבין שהנושא חשוב לך לצורך מציאת עבודה חדשה. במקרה זה, פחות חשוב נוסח מכתב הפיטורים ויותר חשוב לקבל מכתבי המלצה מהבוסים שלך. (אך רצוי שתודאי שגם אם יפנו אליהם מחברות אחרות שימליצו עליך בחום). בהלחה במציאת עבודה חדשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה