רק אתמול התבכיינתי לכם על איך שקפה משאלת המוות לא מעיר אותי יותר. אלוהים שמע את זעקת השבר שלי, ובדיוק היום הגיע קפה הסיכון הביולוגי,

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שחזק יותר ב-27.5% מקפה משאלת המוות.

קפה משאלת המוות-728 מיליגרם קפאין לכוס. קפה הסיכון הביולוגי-928 מיליגרם לכוס.

אני כבר לא יכול לחכות לנסות אותו. מחר אכין לי כוס, אתיישב מול המחשב ואנסה אותו לראשונה ביחד אתכם, המעריצים שלי.

יש למה לחכות :D

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

אני כבר לא יכול לחכות לנסות אותו. מחר אכין לי כוס, אתיישב מול המחשב ואנסה אותו לראשונה ביחד אתכם, המעריצים שלי.

מי בודק כמה קפאינים יש בכוס?
אני משתמש בקפסולות של לאור, לאחרונה בשל המחיר אז גם ג'ייקובס.
כן, המחיר.
אני לא מתבייש להגיד שהמחיר עושה לי את זה יותר מאשר הקפה. ;-)
אגב, סטרבקס אני לא קונה כי הוא הכי יקר. למרות שניסיתי פעם אבל הטעם שלו לא הפיל אותי לרצפה.
עם זאת אני חייב לציין שקפסולה אחת כבר אינה מספיקה לי.
אני "מחזק" את הקפה באמצעות כפית שטוחה של קפה מגורען צ'ייסר צ'ויס.
וממתיק את הקפה בעזרת עוגה בטעם תפוזים של אסם.
למרות שהיא מופחתת סוכר ובכל זאת היא עדיין מתוקה מדי.

אבל שים לב לזמרת התאילנדית המקסימה הזאת יינג לי, (אני מאוהב בה עד כלות..)
הייתה נשואה כבר לכמה וכמה גברים ותוך כדי שהיא נשואה זה עדיין לא הפריע לה למצוא "חבר" חדש.
יש עליה כבר סיפורים לא מעטים שם בתאילנד.
אבל מה איכפת לי שהיא שרלילה? היא זמרת מעולה. |מאוהב|
והיא יודעת להעביר בשירה וריקוד את נושא הקפה (רמקולים חובה)
אגב, לשיר קוראים: "קפאין", איך לא.. ;-)

הווו התאילנדים האלה, הם לא מבינים שזה שיר זוכה אירוויזיון?|גביע|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מי בודק כמה קפאינים יש בכוס?
אני משתמש בקפסולות של לאור, לאחרונה בשל המחיר אז גם ג'ייקובס.
כן, המחיר.
אני לא מתבייש להגיד שהמחיר עושה לי את זה יותר מאשר הקפה. ;-)
בשבילי המחיר הוא בכלל לא פרמטר :)
אגב, סטרבקס אני לא קונה כי הוא הכי יקר. למרות שניסיתי פעם אבל הטעם שלו לא הפיל אותי לרצפה.
וואי, הלוואי שסטארבקס עוד פעם יפתחו סניף בישראל...
גם אתה פיתחת עמידות. לא מפתיע. בטח אחרי כל השנים שאתה כבר חי...

אני פיתחתי עמידות בגלל ששתיתי כמויות גדולות 🤷‍♂️
וממתיק את הקפה בעזרת עוגה בטעם תפוזים של אסם.
למרות שהיא מופחתת סוכר ובכל זאת היא עדיין מתוקה מדי.
גם אני הרבה פעמים מתחיל את הבוקר עם קפה ועוגה 😊

אני לא קם והולך לישון בשעות קבועות, אבל אם אני קם מאוד מוקדם, נגיד לפני הזריחה, זה יום שאני יודע בדיוק, אבל בדיוק איך להתחיל אותו.

ברוב הימים האלו אני קם, שוטף שיניים ופנים, מתקלח במקלחת הפרטית שלי, יוצא מהמקלחת, עדיין עם החלוק, עדיין לא מתלבש, אני יורד למטה למטבח, מכין לי קפה ופרוסת עוגת שוקולד, עולה בחזרה למעלה ויוצא איתם אל המרפסת, עדיין עם החלוק, מתיישב איתם על יד השולחן, וכך מתחיל את היום. השמש בדיוק יוצאת, בריזה נעימה, עם החלוק עליי וכלום מתחתיו (ולפעמים גם קצת מפסק רגליים כדי שהאיברים המוצנעים קצת ינשמו, זה הרי אזור שלא יוצא לו לנשום הרבה), אוכל עוגה ושותה קפה, וביחד איתם, זה משתנה, קצת עיתון-קצת כלכלה, קצת אקטואליה, או קצת מחשב-קצת מאקו, קצת תפוז. רק לאחר מכן אני נכנס בחזרה לחדר, מוריד את החלוק, מתלבש ובאמת-באמת מתחיל את היום.

כשככה לא פעם נראים הבקרים שלי, ואתה יכול להיות בטוח שזאת עדות לכל החיים שלי, אז מה הפלא ששונאים אותי? 😅

החיים שלנו טובים סבא. זה למה שונאים אותנו. לא לכולם יש חיים כמו שלנו. ממש לא. אנחנו צריכים לקום כל בוקר ולהודות לאלוהים על מה שיש לנו.

תפנים-אני ואתה, או מתים עלינו בגלל כל תכונותינו הטובות, או שונאים אותנו על החיים מעוררי הקנאה שלנו.

בגלל זה מאוד חשוב שניזהר. בתור בן-אדם שהיה מלך כל החיים שלו, אני כבר ממזמן מכיר את התרגיל. לקרב את כל האוהבים/מעריצים ולשים *** על כל ההייטרז.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
בשבילי המחיר הוא בכלל לא פרמטר :)
תראה, זה לא משהו שיגרום לנו להיכנס למינוס בבנק, אבל אתה יודע כשאתה בקניות
אז אתה לא ממש משתגע לקנות את הכי יקר
גם לא תמיד מה שיקר הוא מה שמתאים לי.
וואי, הלוואי שסטארבקס עוד פעם יפתחו סניף בישראל...
דיברתי על הקפסולות שלהם.
גם אתה פיתחת עמידות. לא מפתיע. בטח אחרי כל השנים שאתה כבר חי...
|חמסה|"כל השנים שאני חי"?? חמסה חמסה אל תעשה לי עין הרע. |חיוךרחב|
אני פיתחתי עמידות בגלל ששתיתי כמויות גדולות 🤷‍♂️
נכון פיתחתי עמידות אבל אני מהלך עכשיו על חבל דק
כי פחות מדי קפאין זה לא מזיז לי ויותר מדי גורם לי אחת לכמה זמן לדפיקות לב מוגברות
כשאני מפסיק לשתות קפה הדפיקות נעלמות.
מה שאומר שקשה בלי קפה ומאידך זה לא קל עם הדפיקות. |חיוךרחב|
גם אני הרבה פעמים מתחיל את הבוקר עם קפה ועוגה 😊
איך אפשר בלי? |מאוהב|
אני לא קם והולך לישון בשעות קבועות, אבל אם אני קם מאוד מוקדם, נגיד לפני הזריחה, זה יום שאני יודע בדיוק, אבל בדיוק איך להתחיל אותו.
כל הכבוד לך, כי לדעתי אנשים שנשארים במיטה עד הצהריים, הם מפספסים את הדברים החשובים באמת ומבזבזים את החיים שלהם.
ברוב הימים האלו אני קם, שוטף שיניים ופנים, מתקלח במקלחת הפרטית שלי, יוצא מהמקלחת, עדיין עם החלוק, עדיין לא מתלבש, אני יורד למטה למטבח, מכין לי קפה ופרוסת עוגת שוקולד, עולה בחזרה למעלה ויוצא איתם אל המרפסת, עדיין עם החלוק, מתיישב איתם על יד השולחן, וכך מתחיל את היום. השמש בדיוק יוצאת, בריזה נעימה, עם החלוק עליי וכלום מתחתיו (ולפעמים גם קצת מפסק רגליים כדי שהאיברים המוצנעים קצת ינשמו, זה הרי אזור שלא יוצא לו לנשום הרבה), אוכל עוגה ושותה קפה, וביחד איתם, זה משתנה, קצת עיתון-קצת כלכלה, קצת אקטואליה, או קצת מחשב-קצת מאקו, קצת תפוז. רק לאחר מכן אני נכנס בחזרה לחדר, מוריד את החלוק, מתלבש ובאמת-באמת מתחיל את היום.
אילו היית נשוי, לא היה לך את הזמן הזה כדי להסתובב כל הבוקר עם חלוק.
כשככה לא פעם נראים הבקרים שלי, ואתה יכול להיות בטוח שזאת עדות לכל החיים שלי, אז מה הפלא ששונאים אותי? 😅

החיים שלנו טובים סבא. זה למה שונאים אותנו. לא לכולם יש חיים כמו שלנו. ממש לא. אנחנו צריכים לקום כל בוקר ולהודות לאלוהים על מה שיש לנו.
אני לא חושב ששונאים אותנו, האנשים פשוט משועממים ומחפשים משהו להתעסק איתו. :)
תפנים-אני ואתה, או מתים עלינו בגלל כל תכונותינו הטובות, או שונאים אותנו על החיים מעוררי הקנאה שלנו.
כל זמן שאני לא תלוי בהם, דהיינו הם לא מספקים לי מזון וחמצן...
אז מה איכפת לי מה הם חשים כלפי? |מסטיק|
בגלל זה מאוד חשוב שניזהר. בתור בן-אדם שהיה מלך כל החיים שלו, אני כבר ממזמן מכיר את התרגיל. לקרב את כל האוהבים/מעריצים ולשים *** על כל ההייטרז.
אתה מזכיר לי סיפור.
כלב קטן בא למלונה ושואל את הכלב הזקן "סבא, מה דעתך ללמד אותי את מהות החיים".
הזקן פקח חצי עין ואמר: אתה מפריע לי לישון עכשיו, תבוא לפה מחר בבוקר ואני אלמד אותך"
למחרת הקטנצ'יק התעורר מוקדם ומיד רץ למלונה כשהוא מכשכש בזנב ונובח קלות כדי להעיר את הזקן:
"סבא סבא קום, הבטחת ללמד אותי את מהות החיים"
הכלב הזקן קם בחוסר רצון בולט ואמר לקטן: "תלך אחרי בשקט, שים לב למה שאני עושה וככה תלמד את מהות החיים"
והם באמת יצאו לרחוב, הקטנצ'יק שם לב שהזקן מחטט בפחי האשפה מרחרח פה ומרחרח שם
לפעמים עומד ליד קיר גדול מרים רגל ומשתין ..
לפעמים סתם משתין כדי לסמן טריטוריות חדשות..
באחת ההזדמנויות הקטנצ'יק ראה את הזקן עולה על כלבה ולא יורד ממנה אלא רק אחרי זמן ממושך..
בסוף כשהם חזרו בין הערביים למלונה הזקן שאל את הקטן, "נו, מה למדת היום"?
"לא הבנתי כלום", ענה הקטן.
"זה פשוט", ענה הכלב הזקן.
"כל מה שאתה לא יכול לאכול או לזיין אותו, פשוט תשתין עליו".|חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תראה, זה לא משהו שיגרום לנו להיכנס למינוס בבנק, אבל אתה יודע כשאתה בקניות
אז אתה לא ממש משתגע לקנות את הכי יקר
האמת שאני לא יודע. ההורים עושים את הקניות. מה שאני עושה זה להכין להם רשימות לסופר. מה שנקרא "מאמץ קבוצתי" :D

מאור לא רק חכם, לא רק מוכשר, לא רק סקסי, לא רק צנוע, אלא גם מצחיק :D

גם לא תמיד מה שיקר הוא מה שמתאים לי.
אצלי זה הפוך. מה שיקר הוא כן מה שמתאים לי. ולא כי אני מחפש בכוח את היקר, רק שיהיה ברור. אני אוהב את מה שאני אוהב, ואיכשהו, מסתבר הרבה פעמים שדווקא מה שאני אוהב, זה מה שהכי יקר. אני כנראה פשוט אחד מהאנשים האלו שיש להם "טעם יקר".

החלב האהוב עליי? חלב עיזים ב-18 שקל לליטר. החלב הכי יקר בסופר. התה האהוב עליי? תה ירוק של ויסוצקי ב-45 שקל לקופסה של 50 תיונים. התה הכי יקר בסופר. הנקניק האהוב עליי? סרוולד של זוגלובק ב-135 שקל לקילו. הנקניק הכי יקר בסופר. אפילו בשוקולד אני כל-כך ז*ן שאני לא אוהב שחר. אני אוהב נוטלה |פנים|
דיברתי על הקפסולות שלהם.
מובן לי על מה דיברת. אני בסה"כ הוספתי ואמרתי שהייתי רוצה לראות אותם חוזרים לישראל פיזית, כסניף.
|חמסה|"כל השנים שאני חי"?? חמסה חמסה אל תעשה לי עין הרע. |חיוךרחב|
😂
נכון פיתחתי עמידות אבל אני מהלך עכשיו על חבל דק
כמו איראן 😀
כי פחות מדי קפאין זה לא מזיז לי ויותר מדי גורם לי אחת לכמה זמן לדפיקות לב מוגברות
כשאני מפסיק לשתות קפה הדפיקות נעלמות.
מה שאומר שקשה בלי קפה ומאידך זה לא קל עם הדפיקות. |חיוךרחב|
כמו עם נשים. אי-אפשר איתן ואי-אפשר בלעדיהן 😀
איך אפשר בלי? |מאוהב|
איך אפשר בלי קפה בבוקר? מסכים. בנוגע לעוגה? אפשר. האמת שיש לי יותר ימים בלי עוגה מאשר עם.
כל הכבוד לך, כי לדעתי אנשים שנשארים במיטה עד הצהריים, הם מפספסים את הדברים החשובים באמת ומבזבזים את החיים שלהם.
יש לי ימים כאלו ויש לי ימים כאלו 🤷‍♂️

אני לא בן-אדם עובד. מצבי גרוע יותר. אני סטודנט. ואין שעות מוגדרות בלמידה כמו מה שיש בעבודה. אני לומד, וגם עושה דברים אחרים, על-פי מגבלות הגוף והעייפות שלי, ולא לפי שעות קבועות.
אילו היית נשוי, לא היה לך את הזמן הזה כדי להסתובב כל הבוקר עם חלוק.
רוב הבקרים שלי לא כאלה. נו, אתה יודע. לפעמים. אם יוצא לי לקום מוקדם אז אני מנצל את זה בשביל להתחיל את היום בפנאן 😝

השעות ערות ושינה שלי זה כמו השרשורים שלי. כל פעם משהו אחר ואי-אפשר לדעת מה יהיה ולמה לצפות 😂

דרך אגב, גם כשאני אהיה נשוי, יהיו לי משרתים לכל הדברים הלא כיפיים, אז אני עדיין אוכל לעשות מה שבא לי.
אני לא חושב ששונאים אותנו, האנשים פשוט משועממים ומחפשים משהו להתעסק איתו. :)
אולי זה אפשרי שיציקו למישהו מתוך שעמום, אבל לא עושים לאנשים רצח אופי ושופכים את דמם בכיכר העיר מתוך שעמום.
אתה מזכיר לי סיפור.
כלב קטן בא למלונה ושואל את הכלב הזקן "סבא, מה דעתך ללמד אותי את מהות החיים".
הזקן פקח חצי עין ואמר: אתה מפריע לי לישון עכשיו, תבוא לפה מחר בבוקר ואני אלמד אותך"
למחרת הקטנצ'יק התעורר מוקדם ומיד רץ למלונה כשהוא מכשכש בזנב ונובח קלות כדי להעיר את הזקן:
"סבא סבא קום, הבטחת ללמד אותי את מהות החיים"
הכלב הזקן קם בחוסר רצון בולט ואמר לקטן: "תלך אחרי בשקט, שים לב למה שאני עושה וככה תלמד את מהות החיים"
והם באמת יצאו לרחוב, הקטנצ'יק שם לב שהזקן מחטט בפחי האשפה מרחרח פה ומרחרח שם
לפעמים עומד ליד קיר גדול מרים רגל ומשתין ..
לפעמים סתם משתין כדי לסמן טריטוריות חדשות..
באחת ההזדמנויות הקטנצ'יק ראה את הזקן עולה על כלבה ולא יורד ממנה אלא רק אחרי זמן ממושך..
בסוף כשהם חזרו בין הערביים למלונה הזקן שאל את הקטן, "נו, מה למדת היום"?
"לא הבנתי כלום", ענה הקטן.
"זה פשוט", ענה הכלב הזקן.
"כל מה שאתה לא יכול לאכול או לזיין אותו, פשוט תשתין עליו".|חיוךרחב|
אלוהים אדירים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
האמת שאני לא יודע. ההורים עושים את הקניות. מה שאני עושה זה להכין להם רשימות לסופר. מה שנקרא "מאמץ קבוצתי" :D

מאור לא רק חכם, לא רק מוכשר, לא רק סקסי, לא רק צנוע, אלא גם מצחיק :D

אצלי זה הפוך. מה שיקר הוא כן מה שמתאים לי. ולא כי אני מחפש בכוח את היקר, רק שיהיה ברור. אני אוהב את מה שאני אוהב, ואיכשהו, מסתבר הרבה פעמים שדווקא מה שאני אוהב, זה מה שהכי יקר. אני כנראה פשוט אחד מהאנשים האלו שיש להם "טעם יקר".

החלב האהוב עליי? חלב עיזים ב-18 שקל לליטר. החלב הכי יקר בסופר. התה האהוב עליי? תה ירוק של ויסוצקי ב-45 שקל לקופסה של 50 תיונים. התה הכי יקר בסופר. הנקניק האהוב עליי? סרוולד של זוגלובק ב-135 שקל לקילו. הנקניק הכי יקר בסופר. אפילו בשוקולד אני כל-כך ז*ן שאני לא אוהב שחר. אני אוהב נוטלה |פנים|
אל תגיד לי שאתה שותה את הקפה של הבוקר עם חלב עיזים..|פנים|
מובן לי על מה דיברת. אני בסה"כ הוספתי ואמרתי שהייתי רוצה לראות אותם חוזרים לישראל פיזית, כסניף.
שמעתי שהם תומכי חמאס ו-BDS
😂

כמו איראן 😀

כמו עם נשים. אי-אפשר איתן ואי-אפשר בלעדיהן 😀
בידיוק ככה. |חיוךרחב|
איך אפשר בלי קפה בבוקר? מסכים. בנוגע לעוגה? אפשר. האמת שיש לי יותר ימים בלי עוגה מאשר עם.

יש לי ימים כאלו ויש לי ימים כאלו 🤷‍♂️
הקפה בכללותו הוא מר (אני לא מערבב בתוכו סוכר בכלל) אז עוגה ממתיקה לי אותו.
ניסיתי עם סופרלטיבים שונים ואחרים כגון צנים עם גבינה וקונפיטורה טובה
ועדיין זה לא אוטו הדוור.
12.90 עולה לי עוגה אחת בטעם תפוז והיא מספיקה לי לשלושה ימים. |מאוהב|

אני לא בן-אדם עובד. מצבי גרוע יותר. אני סטודנט. ואין שעות מוגדרות בלמידה כמו מה שיש בעבודה. אני לומד, וגם עושה דברים אחרים, על-פי מגבלות הגוף והעייפות שלי, ולא לפי שעות קבועות.

רוב הבקרים שלי לא כאלה. נו, אתה יודע. לפעמים. אם יוצא לי לקום מוקדם אז אני מנצל את זה בשביל להתחיל את היום בפנאן 😝

השעות ערות ושינה שלי זה כמו השרשורים שלי. כל פעם משהו אחר ואי-אפשר לדעת מה יהיה ולמה לצפות 😂

דרך אגב, גם כשאני אהיה נשוי, יהיו לי משרתים לכל הדברים הלא כיפיים, אז אני עדיין אוכל לעשות מה שבא לי.

אולי זה אפשרי שיציקו למישהו מתוך שעמום, אבל לא עושים לאנשים רצח אופי ושופכים את דמם בכיכר העיר מתוך שעמום.
כן, זה ממש לא בסדר.
אבל השבח לאל עברנו את תקופת המקארטיזם ואת ציד המכשפות שהייתה נהוגה בצידה.
אלוהים אדירים.
נכון.
ה' אחד ושמו אחד.
אין עוד מלבדו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אל תגיד לי שאתה שותה את הקפה של הבוקר עם חלב עיזים..|פנים|
ברור שאני שותה את הקפה של הבוקר עם חלב עיזים! 🤓

אני שותה חלב עיזים כמו מים 😂

האם פספסת את השרשור על איך שאני שותה ליטר חלב עיזים ביום, וחושב לעלות לליטר וחצי ביום?

שותה ליטר חלב ביום. חושב לעלות לליטר וחצי. אני מגזים? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

בסוף אכן עליתי לליטר וחצי.

1714097356198.png

אבל בסוף חזרתי לליטר ביום.

בכל מקרה, בעיקרון, ובישראל, יש שני סוגי קרטונים של חלב עיזים. הכתום, והירוק, כאשר הכתום, קצת יותר בריא מהירוק, ולכן נמצא בעדיפות גבוהה יותר, אבל אם חסר מהכתום, אז ההורים יודעים להשלים מהירוק, עד שהם מגיעים לכמות שכתבתי להם.

החלב העיקרי שלי:

7290014758162.jpg

החלב המשני שלי, למקרה שחסר מהעיקרי, ואז ההורים צריכים להשלים ממנו:

7290102392094.jpg

חלב עזים זה מאוד בריא, לא ידעת?

shutterstock_105191090.jpg

הייתה לי תקופה שהייתי מחליף קצת חלבים אבל כבר מזה תקופה שהתבייתי (התבייתי? התבייתתי?) על חלב עזים. החלב הכי יקר והכי בריא בסופר.
שמעתי שהם תומכי חמאס ו-BDS
אני בספק גדול מאוד שהם תומכי חמאס. יכול להיות שהם תומכי BDS. גם אם כן, לא אכפת לי 🤷‍♂️
הקפה בכללותו הוא מר (אני לא מערבב בתוכו סוכר בכלל) אז עוגה ממתיקה לי אותו.
אני מבין מה אתה אומר, אבל הבעיה עם זה, זה שהקפה עדיין מר באותו הרגע שאתה שותה אותו. העוגה רק נותנת לך משהו טעים כמה שניות אחרי, אבל מה שאני רוצה, זה קפה שטעים בזכות עצמו בו-ברגע שאני שותה אותו.

לכן, פעם הייתי שם שני סוכר, ואז החלטתי שאני רוצה להגיע לגיל 102 כדי לזכות להגיע ליום האחרון של 2099 כדי לזכות לראות את ההיסטוריונים מכריזים עליי כעל גדול בני-האדם במאה ה-21, ועברתי לסוכרזית, ולאחרונה ובעקבות במלצתו של דיברגנט, עזבתי את הסוכרזית, והקפה אמנם לא מר, כי אני שם חלב עיזים, אבל הוא גם לא טעים לי יותר, ועכשיו אני שונא את דיברגנט:

דיברגנט חדש אמר לי שאם אני באמת רוצה לשמור על הבריאות, אני צריך להתחיל לשתות מיץ עשב חיטה, אז התחלתי לשתות מיץ עשב חיטה, אבל יש לזה טעם גועל נפש. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
ניסיתי עם סופרלטיבים שונים ואחרים כגון צנים עם גבינה וקונפיטורה טובה
ועדיין זה לא אוטו הדוור.
וזה גם לא עושה את הקפה יותר טוב כשלעצמו וברגע שאתה שותה אותו. שזאת עוד בעיה.
12.90 עולה לי עוגה אחת בטעם תפוז והיא מספיקה לי לשלושה ימים. |מאוהב|
העוגה שלי עולה 45 שקל או 50 שקל או משהו כזה. אני לא בטוח ולא יודע בדיוק כי אני הרי לא קונה בעצמי אלא ההורים קונים לי. אתה הרי כבר יודע שאני לא נוקף אצבע בבית בשום צורה או דרך 🤷‍♂️

ככה זה מלכים.

אני:

boys-deluxe-king-costume.png

העוגה שלי היא עוגת שוקולד שכבות מהקונדיטוריה שבמרכז המסחרי של השכונה. זה לא קבוע לכמה זמן היא מחזיקה כי לא כל יום אני אוכל ממנה, אבל בעיקרון זה באמת תלוי בי כי אני היחיד שאוכל ממנה. אמא, אבא והאח הקטן לא אוהבים. הם אוהבים עוגות גבינה בעיקר. אני אוהב באופן כמעט בלעדי עוגות שוקולד. אוכל אותה עם קפה ליד או כוס גדולה של חלב עיזים.

העוגה שלי נראית בערך ככה:

209627.jpg
נכון.
ה' אחד ושמו אחד.
אין עוד מלבדו.
ברור.

ה':

1714099094270.png

יוצא מהמקלחת, עדיין עם החלוק, עדיין לא מתלבש, אני יורד למטה למטבח, מכין לי קפה ופרוסת עוגת שוקולד, עולה בחזרה למעלה ויוצא איתם אל המרפסת, עדיין עם החלוק, מתיישב איתם על יד השולחן, וכך מתחיל את היום. השמש בדיוק יוצאת, בריזה נעימה, עם החלוק עליי וכלום מתחתיו (ולפעמים גם קצת מפסק רגליים כדי שהאיברים המוצנעים קצת ינשמו, זה הרי אזור שלא יוצא לו לנשום הרבה)
אחרי המקלחת אני נשכב על המיטה ערום להתייבש - זה הכי טוב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אחרי המקלחת אני נשכב על המיטה ערום להתייבש - זה הכי טוב.
TMI.
הבעיה שאתה יודע שזה זמני כי זה כסף של ההורים ולכן אתה מעיר את עצמך חזק עם הקפה בתקווה

שתרוויח מספיק כסף(ואולי אפילו יותר) לשמור על רמת החיים הגבוהה הזאת.
איך אני אוהב את הניתוחים הפסיכולוגיים הכוזבים שלך ואתה בכלל לא מבין כלום מהחיים שלך, זה מצחיק אותי כל פעם מחדש 😂

זה לא זמני כי יהיה לי מלא כסף משל עצמי שאני אעבוד בשבילו וארוויח אותו. גם אם לא, ההורים ימותו ואז אני אירש אותם. לכן רמת החיים הגבוהה תישאר לתמיד. מלך אני נולדתי ומלך אני אמות, עם רמת חיים של מלך, לאורך כל חיי. לא יעזור כלום.

אני:

boys-deluxe-king-costume.png

ואני מעיר את עצמי עם קפה חזק כי יש לי דברים לעשות, כמו התואר שלי בפסיכולוגיה חד-חוגי, לדוגמה. תודה לך 😂

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
למה אתה בן יחיד?
לא, יש עוד אחד, אבל יש מספיק בשביל שנינו.
בכל מקרה חלק מרמת החיים היא הכסף לא רק הדירה.
להורים שלי יש כסף, תודה רבה לך 😂
והכסף בא מהכנסה של ההורים.
הכסף בא מסבא שלי, שוב פעם תודה רבה לך 😂

הבעיה שאתה יודע שזה זמני כי זה כסף של ההורים ולכן אתה מעיר את עצמך חזק עם הקפה בתקווה

שתרוויח מספיק כסף(ואולי אפילו יותר) לשמור על רמת החיים הגבוהה הזאת.

זה לא טוב,זה אומר שזרימת הדם כנראה ירדה.

צריך יותר פעילות גופנית ופחות אוכל לא בריא(שזה רוב הדברים שאנחנו אוכלים ;) )

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זה לא טוב,זה אומר שזרימת הדם כנראה ירדה.

צריך יותר פעילות גופנית ופחות אוכל לא בריא(שזה רוב הדברים שאנחנו אוכלים ;) )
אני בשום פנים ואופן לא אוותר על קפה הקפסולה עם חלב ועוגת אוסם בטעם תפוז של הבוקר.(לא בפסח)
הקפה הוא קפה טורבו, והעוגה מגבירה את מחזור הדם שנספג בהמון קפה
קפה זה דבר מאד בריא.
אני לא רוצה אפילו לחשוב כיצד החיים שלי היו נראים ללא קפה של הבוקר.
בטח הייתי שותה שוקו מעאפן ומרגיש חרא כל היום. |פנים|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

עכשיו אני יושב לראשונה מאז ומעולם עם כוס של קפה הסיכון הביולוגי. 928 מיליגרם קפאין לכוס במקום ה-728 של קפה משאלת המוות. עוד לא שתיתי. עכשיו אני שותה פעם ראשונה, ביחד אתכם. בואו נראה מה הדבר הזה שווה :D

😂...and that was the last time that maor was ever heard from

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עכשיו אני יושב לראשונה מאז ומעולם עם כוס של קפה הסיכון הביולוגי. 928 מיליגרם קפאין לכוס במקום ה-728 של קפה משאלת המוות. עוד לא שתיתי. עכשיו אני שותה פעם ראשונה, ביחד אתכם. בואו נראה מה הדבר הזה שווה :D

😂...and that was the last time that maor was ever heard from
טוב, קודם כל, הטעם לא משהו, אבל זה כבר "עליי" כי רציתי להרגיש את הטעם האמיתי של הקפה באמת כפי מה שהוא, אז שלא כהרגלי, לא הוספתי חלב, אלא סוכרזית בלבד. קודם ננסה את הקפה גם עם סוכרזית וגם עם חלב, כפי מה שאני שותה בדרך כלל את הקפה שלי, ואז אפשר יהיה לדבר על הטעם.

אנקדוטה מעניינת: פעם הייתי שותה את הקפה שלי עם חלב ושתיים סוכר, לא חלב וסוכרזית, אבל עברתי לחלב וסוכרזית כבר לפני כמה שנים בגלל ניסיונותיי להגיע לגיל 102.

בנוגע לכמה חזק הוא, אני לא מרגיש הבדל מיוחד בין ה-728 מיליגרם קפאין לכוס של משאלת המוות ל-200 מיליגרם יותר של הסיכון הביולוגי, אבל שתיתי רק כוס אחת, אז בואו אני אשתה אותו כמה ימים ואז נדבר.

אלפיני

Well-known member
טוב, קודם כל, הטעם לא משהו, אבל זה כבר "עליי" כי רציתי להרגיש את הטעם האמיתי של הקפה באמת כפי מה שהוא, אז שלא כהרגלי, לא הוספתי חלב, אלא סוכרזית בלבד. קודם ננסה את הקפה גם עם סוכרזית וגם עם חלב, כפי מה שאני שותה בדרך כלל את הקפה שלי, ואז אפשר יהיה לדבר על הטעם.
מאור, מאור מאור. לא פלא שהטעם לא משהו. קנית קפה 100% פולי רובוסטה. אומנם הרבה יותר קפאין וגם יותר קרמה ( הקצף הלבן שיוצר הקפה כשמכינים במכונת אספרסו) אבל הטרייד אוף הוא בדמות קפה זול ומריר. במיוחד שהתערובת היא רק רובוסטה. הקפה היקר הוא הערביקה. כן סבא , כוס אחתו על הערבים הללו , אבל הם גילו את הפולים הללו ולכן יש זן על שמם.

בקיצור, קנית חתול ממותג בשק שחירבן לו כמה פולי קפה עבורך, מיתג אותם כסיכון ביולוגי , ומכר לך. |מיצי|.

עצה שלי, אם אתה רוצה להרשים את החברה ולקנות "את הביוקר" תלמד את העניין. מושגים, זנים, ארצות, דרגות קליה, מטחנות, מכונות. לא חסר. יש הרבה וודאו של JAMES HOFFMAN ביו טיוב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מאור, מאור מאור.
הצלחת לתאר את אהבת חיי הגדולה בשלוש מילים 😂
לא פלא שהטעם לא משהו. קנית קפה 100% פולי רובוסטה.
לא פולים. קניתי קפה מאבקה.
אומנם הרבה יותר קפאין וגם יותר קרמה ( הקצף הלבן שיוצר הקפה כשמכינים במכונת אספרסו)
אני לא מכין במכונה. אני מכין עם מים חמים מהקומקום. אין שום "קרמה" ככה ואני גם לא הייתי רוצה קרמה.
בקיצור, קנית חתול ממותג בשק שחירבן לו כמה פולי קפה עבורך, מיתג אותם כסיכון ביולוגי , ומכר לך. |מיצי|.
האמת שבהתחלה חשבתי שהקפה סיכון ביולוגי סבבה במשך כמה זמן אבל ירד לי ממנו כי אחרי כמה זמן אני כבר מבין שהוא לא טוב לי ולכן שוב פעם אעבור קפה. בקרוב אפתח על כך שרשור.
עצה שלי, אם אתה רוצה להרשים את החברה ולקנות "את הביוקר" תלמד את העניין. מושגים, זנים, ארצות, דרגות קליה, מטחנות, מכונות. לא חסר. יש הרבה וודאו של JAMES HOFFMAN ביו טיוב.
אין לי חברה. הייתי רוצה אבל למרות שחשבתי על זה, ואפילו בתוך הראש שלי כבר חשבתי על קבועה מיועדת לקידום לדרגת חברה, בימים האחרונים הבנתי שזה לא הזמן לזה. מסכנה. הפסידה בענק 🤷‍♂️

ובכל מקרה, גם אם הייתה לי חברה, אני לא צריך לשתות קפה יקר בשביל להרשים אותה. אני מספיק מרשים כשלעצמי, וגם אם היינו אומרים שלא, למרות שדווקא כן אבל נגיד, יש לי מספיק עם מה להרשים אותה עוד הרבה מלפני מה שאצטרך לפנות אל הקפה שאני שותה לעזרתי.

קפה ב-200 שקל לחצי קילו כמו קפה הסיכון הביולוגי, גם לא נראה לי יקר, אבל אולי אני פשוט מנותק 🤷‍♂️

הקפה המיועד הבא שלי לדוגמה, כבר עולה 400 שקל לחצי קילו.

טוב..."חצי קילו"...

קצת פחות. פאונד זה הרי בעצם 454 גרם 🤷‍♂️

אני רואה שכשמדברים על קפה, אתה נכנס חזק לעניינים. גם אתה פריק של קפה, כמוני וכמו סופרמן?

אני כרגע בשלב של חיפושים אחרי הקפה הקבוע הבא שלי, וחשבתי לכמה רגעים שמה שמצאתי אותו בדמותו של קפה הסיכון הביולוגי, אבל הנה אני שותה אותו כבר כמה שבועות טובים והנה ירד לי ממנו אחרי תקופה, אז אני עומד לנסות אחד חדש, ולמרות שלא אהבת את הבחירה האחרונה שלי, נראה לי שהקפה הבא שאני עומד לנסות ולבחון כמועמד להיות הקפה הקבוע החדש שלי, כבר ימצא חן בעיניך.

למה לא, בעצם? אתה וסופרמן הרי שותים אותו בעצמכם :)

ואתם כבר מומחים יותר גדולים ממני בנושא, להבנתי.

וטוב, אני אמנם בחרתי גירסה קצת אחרת, אבל בעיקרון זה אותו סוג.

יש מצב שאתה יכול לנחש על מה מדובר? :LOL:

2454566-1287666826226.jpg

למעלה