שאלה לגבי קורס סינית

SteinorMusic

New member
שאלה לגבי קורס סינית

שלום לחברי הפורום, אני בן 18 ואני לפני גיוס (אני מתגייס בסוף מרץ), ותמיד רציתי ללמוד סינית כי השפה והתרבות הסינית ריתקה אותי מאז ומעולה. מאחר ויש לי המון זמן עד הגיוס, חשבתי ללמוד סינית, ושמעתי על מישהו שהלך למין "קמפוס" כזה שנמצא בשביל ללמוד סינית, ושהוא היה שם פרק זמן מסויים ולמד בצורה אינטנסיבית. זה נשמע לי מאוד חוויתי וגם יעיל, כי הלמידה היא אינטנסיבית הרבה יותר מאשר קורס בארץ, גם אם מספר שעות הלימוד יהיה זהה. חוץ מזה שבטח זו חוויה לכל החיים. רציתי לדעת אם למישהו יש מידע לגבי ה"קמפוסים" האלה, מבחינת מחירים, חוויה, כמה זמן אורך קורס והאם זה באמת משתלם ואפשר להבין ולדבר סינית לאחר הקורס או שזה בעיקר חרטא, והאם הקורס מתאים לגיל שלי או שזה משהו ברמה אקדמאית יותר. תודה רבה, אור. :]

taniazl

New member
יקר!!!!

ישנם מספר קורסים שניתנים ע"י ברליץ, דיאלוג וכו' ( תוכל למצוא אותם בגוגל ללא בעיה) . הקורסים בד"כ יקרים ולא נראה לי שניתן ללמוד יותר מדי היות וצריך לתרגל כל הזמן ללא הפסקה.הדרך היחידה ללמוד סינית היא פשוט לטוס לסין!!! באוניברסיטת תל אביב יש פקולטה ללימודי מזרח אסיה שם לומדים שפה בנוסף לקורסים האחרים ואני מניחה שכן לומדים משהו אך שוב הדרך הטובה ביותר היא לנסוע לסין לטייל ולחיות שם תקופה זה מה שאני הייתי עושה במקומך אחרי שתשחרר מהצבא אם עדיין זה יהיה רלוונטי. בכסף של הקורס ( אלפים ) תוכל לחסוך ולחיות בסין. בהצלחה, טניה

SteinorMusic

New member
כנראה לא הסברתי את עצמי נכון

גם אני מאמין שקורסים רגילים לא באמת ילמדו אותי יותר מדי, התכוונתי לכך ששמעתי שיש מעין קורסים כאלה שנלקחים בסין, ואז אתה גם לומד שם פרק זמן מסויים וגם נמצא בסין ומתרגל את השפה בחיי היומיום.. שמעתי שדיברו על מין "קמפוסים" כאלה שמציעים גם קורס וגם מקום ללון.. שמעת על זה במקרה?

taniazl

New member
לימודים בסין

כן יש באוניברסיטאות בסין וגם כן בקמפוסים השונים. ניתן ללמוד סמסטר אחד שניים או אפילו מספר סמסטרים. אוניברסיטת בייג'ינג, קונמינג , טייאנג'ין ועוד...לא זוכרת מחירים וכאלה אך ניתן למצוא בקלות בגוגל לדוגמא בלינק הבא: http://www.china.co.il/?CategoryID=243&ArticleID=105 מקווה שעזרתי טניה

cinderella81

New member
לא ממש ממליצה...

קודם כל, לדעתי, אם כבר ללמוד- אז באמת בסין... קורס אינטנסיבי בסין- יכול להועיל המון. אבל!! אתה מתגייס אחרי זה ואתה תשכח כל מה שלמדת... סינית זו לא אנגלית. חייבים לתרגל, ורצוי בסין.. זו דעתי לפחות..

למעלה