שאלה לכולם!!!

אוולי

New member
שאלה לכולם!!!

אני חייבת שתהיו כנים איתי... לכל מי שיש בן/ בת זוג וגם למי שהיה...שאלה מאוד חשובה לי אני רוצה לדעת איפה אני נמצאת טוב אז ככה: כמה פעמים אתם שוכבים בשבוע?

לואי ה 13

New member
מנקודת מבט של גבר

היי,שנה טובה לפני הכל. נשים צריכות להבין שמבחינתינו הגברים סקס מתפרש כמו נשיקה ארוכה שממש אין בעיה שתהיה יום יומית,ואף רצוי! יחסים בריאים נבנים גם מסקס מגוון וציבעוני...גבר בחיים לא יסרב לסקס.את בטח במערכת יחסים,תני לגבר שלך להרגיש נחשק ושהוא סקסי בטירוף בישבילך,בסקס יום יומי .זו ההמלצה שלי. שלך לואי ה 13

אורמור

New member
התדירות

בד"כ משתנה בהתאם לזמן שאתם יחד כשמאוהבים עד האוזניים שורפים סדינים ועם הזמן זה מתקרר אין מינון זה אישי

לגבי תדירות

לאחרונה אישתי כמו פריג'ידר כך שאם שאלת על תדירות... בערך חודש בלי. וזה מתחיל להשפיע על הריכוז בעבודה. אז תקחי את זה בחשבון

שיר12333

New member
למה בעצם את שואלת?

את לא מרוצה מהתדירות של יחסי המין שלך ושל בן זוגך?

אוולי

New member
תשובה ממני

כן, אני לא ממש מרוצה מהתדירות...הוא כל הזמן חושב על זה, כל פעם שנפגשים הוא מצפה לזה והאמת זה די נמאס לי לפעמים בא לי לשבת איתו בכיף נשיקות חיבוקים אבל זהו..בלי סקס. אני לא ממש חברה של סקס האמת ורוב הזמן אני עושה את זה רק בשבילו. מה עושים? מהי התדירות הנורמלית הייתי שמחה לדעת איך זה אצל כולכם....

שיר12333

New member
תדירות

תראי זה דבר משתנה.. ותלוי בתקופות.. אבל את שואלת כי אתם עושים את זה ממש הרבה? האמת שאם את רוצה לדעת אז אולי נשאל שוב בפורום כי אני לא כזאת מבינה היה לי חבר אחד רציני ששכבתי איתו.

למעלה