שאלה למטפלים

שאלה למטפלים

אני סובלת מקנדידה אחרי איבחון "באופק "לפני שנה התבר שהקנדידה נמצאת בכל פינה בגופי,בתקופה האחרונה הופיעה גרדת ועקיצות על פני העור. לפני שנה עשיתי דיאטה ללא שמרים סוכרים ושאר מזיקים באופן אדוק,ובתוספת לקחתי אצידופוליס וטבליות לכבד ולקנדידה,שלושה חודשים ולא ראיתי שיפור,נשברתי. רציתי לשאול האם פרחי באך יכולים לעזור? ואם יש לכם רעיון איך לאזן את הקנדידה ,מבלי להוציא אלפי שקלים בחודש שלא נמצאים כרגע בכיסי? תודה מראש

"אופק"

אתי נחשון היא שערכה את הסריקה,והיא שנתנה את ההמלצה על דיאטה וטבליות. שלושה חודשים לא ראיתי שום שינוי,ועכשיו המצב חמור ביותר. תודה

לא התכוונתי לקבל שם מתנצלת

רציתי לדעת איזה סוג אבחון ? האם רפואי ? בדיקות וכדומה ? אנא פרטי איזה סוג אבחון ? אני שואלת פשוט כדי להבין האם יש בחון מלא שהתופעות שאת מספרת עליהן נגרמות כתוצאה מקנדידה .

סליחה על אי ההבנה

אחרי תקופה שהרגשתי חולשה כללית ועייפות ,שמעתי שבבית הטבע אופק במוצקין יש בדיקה שנקראת בדיקת BEST ,בדיקת מחשב ואלקטרודות אשר סורק את כל המערכות בגוף ומציין את המערכות אשר באי איזון, ואף מתאים המחשב למטופל את הטיפול,והטבליות. בבדיקה נמצאה הקנדידה ברמה מאד מאד גבוה בכל מקום בגופי. התחלתי טיפול שלצערי לא שינה את ההרגשה. בתקופה האחרונה הופיעו עקיצות בכל הגוף. אגב בזמן הטיפול הפסקתי עישון לחלוטין למשך יותר מחצי שנה ,הורדתי כל מזון אסור. ולצערי לא היה שינוי. אני מקווה שהיתי ברורה מספיק. תודה

avorly

New member
יונה לבנה 1 ,

שאלות חשובות מאוד לגבי מפעיל מערכת ה- BEST (=כיוון שנתקלתי בלא מעט מקרים): 1. מה הכשרת האדם שביצע את הבדיקה? 2. האם הכשרתו היא רק הקורס שעבר ברכישת המכשיר? סליחה שאני כ"כ ביקורתית, אבל אני אומרת זאת על-סמך ידע אישי.

מצטערת אין לי תשובה

אני לא יודעת לענות עשיתי 4 בדיקות שתיים לפני שנתיים בערך,ואז לא היתה קנדידה ולפני כשנה עוד שתיים ואז היא בהחלט התפרצה. מה הכשרת כל ארבעת הבודקים לא ידועה לי . תודה רבה

קנדידה ?

מאחר ונראה לי שאין בטחון מוחלט כי מדובר בקנדידה ומאחר וניסית את דרכי הטיפול הנפוצות בקנדידה וללא הועיל נראה לי שכדאי לשנות כיוון טיפולי . מה כוונתי. הקנדידה או הפריחה והסימפטומים שאת חווה הם למעשה סמן המתריע על תקלה במקום כלשהו במערכת . אל תתיחסי לתוצאה אלא נסי למצוא את הדרך היעילה עבורך לאזן חזרה את הגוף והנפש. בחרי מטפל הוליסטי מומחה (מישהו שכן תוכלי לבדוק מה הכשרתו) . ההתמחות הטיפולית יכולה להיות רפואה סינית, הומיאופטיה , נטורופתיה או כל תחום אחר . לא כדאי לחפש פתרון למשהו נקודתי אלא למצוא את הגורם לחוסר האיזון . קנדידה אינה גורם. קנדידה מתישבת אצל מי שהתנאים מתאימים לכך ותנאים מתאימים נוצרים כשהאיזון מופר . מאחלת לך בריאות .

avorly

New member
יונה לבנה 1,

כמו שכבר רחל אמרה, רצוי למצוא מטפל בתחום שנראה לך הכי טוב בשבילך, ולנסות לקבל טיפול מאדם שהוכשר לכך בהתאם. אני מאמינה שיש מסביבך אנשים שנעזרו כבר במטפלים משלימים כלשהם וישמחו לייעץ לך. מכל הלב-

למעלה