שאלה לפורום הנכבד…..

שי12346

Well-known member
האם אישה מילואימניקית במדים עושה לכם/ לכן את זה? זה סקסי בעינכם/ן ???
מעניין ….
אני יותר בקטע של לתת כבוד לאישה המילואימניקית שחלקן עוזבות בית וילדים
ולא ממש בקטע סקסי
מה אתם אומרים ?

in bal1

Well-known member
מעניין ….
ולא ממש בקטע סקסי
מה אתם אומרים ?
בשנים האחרונות הדברים קצת השתנו. פעם באמת הנשים נשארו בבית לטפל בילדים ורק הגברים יצאו להילחם.
כיום לא רק בצבא לפעמים אישה מרוויחה יותר מהגבר .אני מניחה שזוג עושה שיקול מי יישאר בבית עם הילדים ומי ייצא לעבוד.
גם בחופשת לידה השיקול הוא כלכלי לדעתי.

Yakir4179

Well-known member
זה עושה לי את זה בגלל השירות שלי בצהל כולל שירות קבע, ומשם המשיכה ואהבה שלי לגוף המלא והעסיסי, דוקא הנשואות היו קשוחות כאלו בשיחות , לראות חיילת מאו מילאומנקית רוקדת בסרטוני יוטיוב וטיקטוק מדליק ומגרה😊😉
בשנים האחרונות הדברים קצת השתנו. פעם באמת הנשים נשארו בבית לטפל בילדים ורק הגברים יצאו להילחם.
כיום לא רק בצבא לפעמים אישה מרוויחה יותר מהגבר .אני מניחה שזוג עושה שיקול מי יישאר בבית עם הילדים ומי ייצא לעבוד.
גם בחופשת לידה השיקול הוא כלכלי לדעתי.
לדעתי יש לא מעט בעיות שאישה עובדת יותר מידי או מרויחה יותר מהגבר, יש יותר עומס לנשים ולגברים כיום עם הקריירה, אני חי במשרד עם פקידה ו3 ילדים וכל חייהם ברמקול בנייד 8 שעות מולי , וואי זה מתיש ומעצבן , אם היא הייתה חברת נפש אז לא היה מעצבן

Ellis Murphy

Well-known member
מעניין ….
ולא ממש בקטע סקסי
מה אתם אומרים ?

אין לי דעה מוחצת בעניין
אבל מצד שני אולי זה סימן לכך שזאת אישה חזקה ולא תלותית ואני דווקא אוהב נאישם כאלה
אבל מצד שני אם היא עושה מילואים קרביים יש לה גישה לנשק ואז לא כדאי לעצבן אותה
בקיצור
אין לי דיעה מוחצת בעניין...

T bone2

New member
מעניין ….
ולא ממש בקטע סקסי
מה אתם אומרים ?
מה הקשר בית וילדים, אישה שהמכנס הצבאי המכוער הזה יושב עליה בול, זה ייהרג ובל יעבור

alongrin100

Well-known member
מעניין ….
ולא ממש בקטע סקסי
מה אתם אומרים ?
אשה זו אשה... מה זה משנה?

יעיש התימני

Active member
מעניין ….
ולא ממש בקטע סקסי
מה אתם אומרים ?
רק גברים, ורצוי מאוד שיסריחו מהצבא. [ריח של שמן רובים, זיעת קרב.. אייי]

Yakir4179

Well-known member
זה עושה לי את זה בגלל השירות שלי בצהל כולל שירות קבע, ומשם המשיכה ואהבה שלי לגוף המלא והעסיסי, דוקא הנשואות היו קשוחות כאלו בשיחות , לראות חיילת מאו מילאומנקית רוקדת בסרטוני יוטיוב וטיקטוק מדליק ומגרה😊😉

in bal1

Well-known member

לדעתי יש לא מעט בעיות שאישה עובדת יותר מידי או מרויחה יותר מהגבר, יש יותר עומס לנשים ולגברים כיום עם הקריירה, אני חי במשרד עם פקידה ו3 ילדים וכל חייהם ברמקול בנייד 8 שעות מולי , וואי זה מתיש ומעצבן , אם היא הייתה חברת נפש אז לא היה מעצבן
הבעיה היא כיום שהכל בשלט רחוק.
אפרופו צבא.לפני זמן מה שמעתי שאנשים אחרי צבא קבע והשתחרו מהשירות כאשר הם חוזרים הביתה מהר מאד מתגרשים.ולמה?
האשה התרגלה לנהל את הבית לבד.הוא תמיד היה מרחוק.כיוון שהוא היה רגיל לפקד על חיילים הוא חושב שהוא יכול לנהל אותה ואת הבית.
אשה שעובדת הרבה שעות מחוץ לבית ומשאירה את בעלה עם הילדים תצטרך ללמוד לסמוך עליו.

Yakir4179

Well-known member
אפרופו צבא.לפני זמן מה שמעתי שאנשים אחרי צבא קבע והשתחרו מהשירות כאשר הם חוזרים הביתה מהר מאד מתגרשים.ולמה?
האשה התרגלה לנהל את הבית לבד.הוא תמיד היה מרחוק.כיוון שהוא היה רגיל לפקד על חיילים הוא חושב שהוא יכול לנהל אותה ואת הבית.
אשה שעובדת הרבה שעות מחוץ לבית ומשאירה את בעלה עם הילדים תצטרך ללמוד לסמוך עליו.
לצערנו הגירושים זה מכת מדינה, חבר טוב מבית הכנסת התגרש עם 4 ילדים כי לא קיבל ממנה סקס מפנק, חזר לגור עם ההורים, גבר לא יכול לגדל לבד ללא אישה ילדים זה קשה מאוד , הגבר לא בנוי מטבעו, גידלתי 3 אחים ו4 אחיינים וחייבים אישה טובה ונעימה לגידול הילדים,לצאת לפנסיה בגיל 40 זה נחמד וכו אכן מתחילות הבעיות שהבעל רובץ בבית ולא נהיה עקר הבית

doriangray011

Well-known member
אשה היא אשה. במדים יש סוג של אחידות בביגוד שמציג את כולן בתנאים שווים לכאורה. אם כי בנותי השקיעו מאות שקלים בהפיכת המדים למחויטים ותואמי גוף.
מי שמתגרה מסמכות ימצא את האשה במדים מושכת יותר ואין זה משנה מדי צבא משטרה או דיילת לכאורה.
מניח שהדבר דומה אצל נשים כלפי גברים במדים

Yakir4179

Well-known member
לצערנו הגירושים זה מכת מדינה, חבר טוב מבית הכנסת התגרש עם 4 ילדים כי לא קיבל ממנה סקס מפנק, חזר לגור עם ההורים, גבר לא יכול לגדל לבד ללא אישה ילדים זה קשה מאוד , הגבר לא בנוי מטבעו, גידלתי 3 אחים ו4 אחיינים וחייבים אישה טובה ונעימה לגידול הילדים,לצאת לפנסיה בגיל 40 זה נחמד וכו אכן מתחילות הבעיות שהבעל רובץ בבית ולא נהיה עקר הבית

למעלה