שאלה על LOCACID 0.05%

hila546

New member
שאלה על LOCACID 0.05%

שלום רב, בעקבות פצעים פתאומים וכתמים חומים שנוצרו אחריהם, רופת העור שלי נתנה לי את המשחה הזו לייבוש העור והבהרת הכתמים. נכון להיום אני משתמשת במשחה כחודשיים ואין שינוי בכתמים. הרופאה אמרה שזה לוקח זמן עד שרואים שינוי- אבל כמה זמן? היא גם אמרה שהמשחה עושה "פילינג", איך בדיוק? בבוקר אני אמורה רק לשטוף את המשחה או לשפשף עד שתתקלף? רציתי לשאול האם יש משחות אחרות שיכולות לעזור בהבהרת הכתמים החומים? אני חייבת לציין שבימי שמש אני תמיד מורחת על עצמי קרם הגנה כדי למנוע מהכתמים להיות כהים יותר. תודה מראש הילה

לוקסיד.

לוקסיד היא ניגזרת של ויטמין A.. הינה תרופה טובה לטיפול באקנה קלה עד בינונית ומגוון מחלות עור אחרות. אחת מתופעות הלוואי של התרופה - גירוי מקומי של העור ואף קילוף קל. היא אינה תרופה להבהרת כתמים. לשם כך אנו משתמשים בתרופות אחרות, רובן על בסיס חומר הניקרא הידרוקינון. כתמים מופיעים בעור לאחר דלקת כלשהי (כולל פצעי אקנה), חשיפה לשמש ועוד, ויכולים להיות בגוון כהה או בהיר. עושה את נכון בשימוש עם קרם הגנה משמש, דבר אשר יכול לקצר את משך הופעת הכתמים, אשר לבסוף יעלמו גם בלי טיפול. ממליץ להשתמש בקרם הגנה לכיסוי קרינת UVA ו - UVB (לא משנה מהי החברה או מהו המספר). בברכה,

למעלה