שאלה קצת יותר קלה :)

PreciousThings

New member
שאלה קצת יותר קלה :)

שלושת האלבומים האהובים עליכם של טורי. שלי(בלי סדר מסויים, כי זה כבר באמת קשה מדי): Under The Pink Boys For Pele From The Choirgirl Hotel

Esmena

New member
פפ,בחירות ממש לא נפוצות.

הפתעתיני.(האם זו מילה?). מה חשבת על שלושת הראשונים,אם כן?

wolfeyes30

New member
שלא תביני לא נכון

היה הרבה יותר קשה לבחור תקליטים אהובים מאשר שירים. טורי מהפנטת בכל התקליטים שלה, וגם בהופעה (אבל פחות). פשוט זה עניין של תקופה ושירים. כרגע אני תפוס על שירים בעיקר משלושת הנ"ל. זה לא אומר שהאחרים לא בפלייליסט שלי

Esmena

New member
לא חשבתי:),

אלא בעיקר תמהתי.כי בדרך כלל,אנשים יגידו על התקליטים האחרים "הם גם בפלייליסט שלי"או יספקו שלל הבעות הולכות ומתחמצות,בצורה גלויה יותר ופחות.:).

benjo11

New member
שלי....

boys for pele little earthquakes under the pink וכל הופעה חיה, בי סייד וקאבר באשר הוא....

looooly

New member
מה מפתיע .......??

זה אלבום מצויין אני אישית מאוד התחברתי אליו ......

Vivi Sparrow

New member
אההה גאד >_<

אני ממש אוהבת את Y Kant Tori Read, הם היו די טובים. אבל בלי להחשיב אותם כי זה לא היה אלבום רק שלה.. [בלי סדר!!] Boys For Pele Under The Pink Little Earthquakes היה לי ממש קשה לוותר על FTCH כי יש בו גם שירים טובים כמו Spark למשל. אבל אני לא יכולה [וגם גיסתי ד"א.. כי שתינו "חולות" עליה] לסבול את Hotel... יש רק כמה רגעים מסויימים בשיר שאפשר עוד להקשיב לו X_X

דווקא Hotel הוא בין השירים

שאני אוהב שלה היא שרה שם הכי נקי מדהים ומטלטל שיש מוזר

under the pink

בעיניי הוא האלבום הכי חזק שלה למרות שגם את הבאים אחריו ואת קודמו אני אוהבת. בscarlet השירים כבר יותר דומים אחד לשני וטורי איבדה קצת מהתאטרליות שלה שבאה לידי ביטוי גדול וחזק בunder ובboys for pele אבל אין שום ויכוח שגם הוא משובח! חן

למעלה