שאלה...

עדנה51

New member
שאלה...

שאלה טיפה מביכה.. מקווה שאולי תוכלו לענות אני מתחילה קשר חדש.. ואין לי יותר מדי נסיון.. העניין שמטריד אותי בכל הקשור לסקס שאף פעם לא היה לי נעים לשאול בנות אחרות הוא מה לעזעאזל בנות עושות כשהן נפגשות עם החבר לאחר למשל מספר שעות שהיו בחוץ? הן מתקלחות? השאלה שמטרידה אותי היא לדוגמא שאני אצא עם החבר ואח"כ נבוא אליו.. אני ארצה שהוא יירד לי אבל בכל זאת המקום למטה כבר לא רענן כמו אחרי מקלחת. אם הייתי בשירותים? ומה עם כל שאר ההפרשות הרגילות שיש במשך החודש? מה בנות עושות? אין מצב שהאזור ריחני ונעים לאחר יום שלם ואפילו לאחר כמה שעות.. זנ מספיק להשתמש במגבון לח? הרי הגבר יריח שמדובר במדבון ולא בריח טבעי ונעים... מקווה שלא חפרתי...

אורמור

New member
אם יש מצב להתרעננות אמיתית

אם נפגשים במקום עם פרטיות, אז תמיד רצוי לעבור דרך מקלחת אבל אם התנאים לא מאפשרים אז לפעמים מגבון יעשה את המלאכה את תמיד יכולה לבדוק את עצמך ולדעת אם הרעננות מספיקה כדי לשתף אותו בה מקרוב, ואם תגלי שלא, אז לא, אז תוותרי על אוראלי עד שתפגשו בתנאים שיאפשרו. יש את הרצוי ויש את המצוי ואת צריכה לפזז ביניהם על הצד היותר טוב. בכל מקרה (לעניות דעתי) עדיף לוותר מאשר לעורר דחיה.

אולי פשוט תתקשרי?

תהיי בתקשורת איתו. הרבה פעמים קורה לי שאני מגיעה לסיטואציה אינטימית עם מישהו, אחרי יום עבודה או אחרי יום שלם בחוץ ווואלה, לא בא לי שהוא יירד לי. אז אני עושה הכל חוץ מזה ואם אני רואה שזה הולך לכיוון, אני אומרת לו בחיוך "זה לא מתאים עכשיו, בוא נחכה עם זה לפעם אחרת..." אם כבר יש בינינו אינטימיות ברמה כזו או אחרת, אני יכולה גם להגיד משהו כמו "אני אחרי יום עבודה ולא נראה לי שיהיה לך. ולי. נעים שתרד לי. אז לא היום". אם את מתקלחת לפני שאתם יוצאים ואז חוזרים אליו הביתה וקורה משהו, אין סיבה שלא יהיה לך ריח טוב.

למעלה