שאלה

שאלה

חבר שלי ואני התחלנו לשכב לפני מספר חודשים ועדיין כשהוא חודר מאוד מאוד כואב לי. זה הגיע למצב שאני ממש סובלת בזמן החדירה והכאב מוריד לי את כל החשק להמשיך ולקיים יחסים. רציתי לדעת האם הכאב הזה אמור לחלוף באיזשהו שלב ומה אפשר לעשות כדי להתגבר עליו? אשמח לעצות

sharpantie

New member
הדבר הכי חשוה

זה קודם כל להפסיק לקיים יחסים!!! ואני לא אומר את זה סתם. הכאב הזה לא עובר לבד והוא מחייב אבחון וטיפול. אם תמשיכי לקיים יחסים למרות הכאב, זה יתקבע אצלך בתודעה שסקס הולך יחד עם כאבים . כתוצאה מזה תהיה לך רתיעה מקיום יחסים. לכן, חשוב שתפני לגניקולוג/ית לבדיקה ואבחון. יש הרבה סיבות לכאב הזה והרבה נשים סובלות מכאבים בזמן חדירה. אבחון נכון וטיפול יחזירו לך את ההנאה מהסקס בלי כאבים.

sharpantie

New member
הכי חשוב

זה קודם כל להפסיק לקיים יחסים!!! ואני לא אומר את זה סתם. הכאב הזה לא עובר לבד והוא מחייב אבחון וטיפול. אם תמשיכי לקיים יחסים למרות הכאב, זה יתקבע אצלך בתודעה שסקס הולך יחד עם כאבים . כתוצאה מזה תהיה לך רתיעה מקיום יחסים. לכן, חשוב שתפני לגניקולוג/ית לבדיקה ואבחון. יש הרבה סיבות לכאב הזה והרבה נשים סובלות מכאבים בזמן חדירה. אבחון נכון וטיפול יחזירו לך את ההנאה מהסקס בלי כאבים.

sharpantie

New member
לא נראה לי

יחסי מין תקינים לא אמורים להיות מלווים בכאב. האם יש לך נסיון עם בני זוג קודמים? האם גם איתם היה הכאב הזה?

sharpantie

New member
כמו שכתבת בפניה הראשונה

שהכאב מוציא לך את החשק לשכב שוב. אם את רוצה להמשיך לשכב ושלא יצא לך החשק, גשי בהקדם לבדיקה גניקולוגית.

מחזקת את האמירות האחרות

מדגישה בעניין של גיניקולוג עדיף עם רקע סקסולוגי

אין קשר בין הדברים

זה נכון שבפעם הראשונה שנייה כואב לקיים יחסי מין כי יש נערות שהקרום שלהן הדוק יותר אבל זה לא אמור להמשך כך שבועות אם את מגורה ורפויה אז החדירה אמורה להיות קלה יותר

יחסי מין לא אמורים לכאוב

נשמע שיש שם בעיה שאולי תתפתח לוגינסמוס ולכן צריך להפסיק לקיים יחסי מין כך, כשהכאב נוכח. בנתיים תנסו המון חומר סיכה, הרבה טכניקות הרפייה, לוודא שאת מרגישה בטוחה בנושא של אמצעי מניעה ורק אז להמשיך אם עדיין כואב, לפנות לטיפול סקסולוגי לא להזניח

mach2

New member
יכול להיות שאת לא רפויה

ולכן את מרגישה כאב בזמן החדירה. שאלה:כשאת דוחפת לנרתיק שלך אצבע זה כואב לך?

יכול להיות כי

באופן כללי אני אדם דיי לחוץ. לגבי השאלה שלך - עשיתי את זה פעם אחת מזמן וזה לא כאב לי אבל כשחבר שלי מנסה לעשות לי את זה, זה ממש כואב...

יש לי שאלה קצת מוזרה

האם יש מצב שהוא לא עושה את זה בצורה הנכונה? כלומר האם יכול להיות שיש איזשהו כיוון או זווית שהחדירה צריכה להתבצע בה? הסיבה שאני שואלת היא כי לפי מה שאני יודעת האיזור הזה מתעגל ולא ישר...

sharpantie

New member
עד כמה שאני יודע

סקס וגיאומטריה זה לא אותו דבר. כאבים לא קשורים לזוית. לא צריך מד זוית, הולכים לבדיקה.

mach2

New member
לדעתי את פשוט לחוצה

ראשית תלכי לבדיקה גניקולוגית בכדי לשלול דלקות וכו .בהנחה שהכל בסדר את פשוט צריכה להיות רגוע ה׳ ולזרום ,תנסי את התנוחה שאת מעליו כך תהיה לך שליטה על החדירה ולא לבן זוג,הגבר שלי מאד אוהב את התנוחה הזאת .בהצלחה מתוקה

מאי ודי

New member
כאבים בזמן חדירה

מצטרפת לתגובות של המגיבות האחרות. כאבים בזמן חדירה יכולים להיות בעיה פיסיולוגית או רגשית או שילוב של שניהם. אחת הבעיות הנפוצות היא וגיניסמוס - שזו תחושה של מעין קיר שחוסם את הכניסה לנרתיק. בעיה אחרת היא וסטבוליטיס - שזו צריבה בכניסה לנרתיק. את יכולה לקרוא הכל כאן: כאבים בזמן חדירה טיפול בכאבי חדירה

למעלה