שאלה

שאלה

שלום, קיימתי יחסי מין 7 פעמים, ועדיין אני לא ממש נהנת מהחדירה. אני מרגישה יותר כאב מאשר הנאה. מתי זה יעבור ? ועוד שאלה, לפני שבוע בדיוק קיימתי יחסי מין עם חבר שלי, היינו טיפה שיכורים , והוא נכנס ללא קונדום, ואני לא הייתי על כדורים, אבל הוא גמר בחוץ. עבר שבוע , ואתמול שכבנו שוב , ותוך כדי ממש כאבה לי הבטן... היום הרגשתי טיקים כאילה דיגדוגים באזור המין, ומאוחר יותר הלכתי לשירותים ויצא דם( הייתי במחזור כבר), וכרגע ממש כואבת לי הבטן.. האם יש סיכוי שמדובר בהפלה טבעית!? האם יש מצב שהיתי או שאני עדיין בהריון?!

שני 1233

New member
לא נראה לי שמדובר בהפלה אבל...

נראה לי שאת צריכה לבדוק אצל הרופא שלך..כשאמרת שאת לא היית על כדורים-התכוונת גלולות? את עדיין יכולה להיכנס להריון גם אם הוא גמר בחוץ כי הוא פולט חומרים לפני הגמירה שיכולים להכיל זרע...אז פשוט תקחי גלולות ואם יוצא לך לשכוח, אז יש לגלולות שירות תזכורת שנקרא מזכירונט, יש לפמינט ועוד כמה סוגים..תשאלי את הרופא שלך באותה הזדמנות על זה...

פחות לחץ יעזור להנות

שלום יקרה נראה שאת מודדת עם סטופר כל פעילות מינית שאת לוקחת בה חלק, כל מפגש עם בן זוגך הופך להיות מכניקה של ניסיון להגיע כבר למקום הנהנה. זה לא עובד כך לצערי.... נשמע שאת הכי צריכה זה להרפות, להיות במקום שמרוכז בהנאה של עצמך ולא רק בחוויה של מה שאת אמורה או לא מצליחה הלרגיש. בד בבד, שווה להרחיב את ההשכלה המינית שלך בספרים העוסקים במיניות האישה כמו "לעצמך- מיניות האישה" או "דברים שרציתי לגעת" או "סקס עכשיו" כל הספרים קיימים בחנויות ספרים או אינטרנט. לשאלתך השנייה, אם את לוקחת גלולות אין סיכוי להריון למעט מקרים של מחלה/הקאות/אנטיביוטיקה בכל מקרה, גם שם הלחץ לא עוזר.... פשוט לנשום ולהנות עוד נקודה למחשבה, היא עד כמה את נהנית עם עצמך, יודעת להגיע לאורגזמה ומחוברת לגוף....

למעלה