שאלה

אני אסביר

עולם הסטרייטים הוא גברים ממאדים ונשים מנגה, שני עולמות.

תחשוב על כך שגברים הם יצורים מיניים ופחות קשריים להבדיל ממציאות אחרת אצל לסביות ששם מרכיב הקשר יותר דומיננטי מאצל גייז.

חוסר ניסיון הופך לבעייתי יותר כי המיניות והסקס הם כאן ועכשיו ואין לאף אחד כח לחכות להמתין...

Reyn

New member
אני מכיר זוג הומוסקסואלים שחיים יחד שנים רבות

יש להם זוגיות אמיתית, יפה ונורמטיבית כמו לכל זוג הטרוסקסואלי מוצלח.
אי אפשר להגיד באופן גורף שגברים הם יצורים פחות קשריים, זה פשוט לא נכון.

וואו, כמה הכללות

גברים מיניים ונשים פחות ולכן גייז הם ככה ולסביות הן ככה?
כל כך לא, זה מאוד אינדיבידואלי.

שאלה

מה קורה כאשר בנוסף לסוגיית החוסר ניסיון זוגי ומיני יש גם נטייה מינית לא סטרייטית?

Reyn

New member
אני לא רואה איך זה משפיע או משנה משהו.

אני טרם מצאתי אישה לצאת איתה; אתה טרם מצאת גבר לצאת איתו. שנינו עומדים פחות או יותר בפני אותן אפשרויות למצוא זוגיות: פאבים ומועדונים, אתרי היכרויות, פורומים, ספידייטינג וכו' וכו'. אין שום הבדל בין המצב שלי למצב שלך, אנחנו רק מחפשים קהלי יעד שונים.

mcTom32

New member
שאלה מעניינת :)

אני חושב שזה אולי עושה את הבעיה לטיפה יותר מורכבת

אני באופן אישי עד גיל 25 יצאתי עם בנות והיו לי שתי מערכות יחסים ארוכות, עם שתיהן לא הגעתי לאינטימיות מלאה, הייתה קרבה פיזית של כמעט הכל עד השלב האחרון, כשיצאתי מהארון היה לי מאוד קשה להכיר את העולם הזה ולהתחבר אליו ורק אחרי הרבה זמן הצלחתי להכיר, אני חושב שחוסר ניסיון בקהילה הגאה יותר קשה (אולי אני טועה) ובאמת מעניין לשמוע דעות של חברים בפורום

מה הבעיה בזה?

לא הבנתי?
אם אתה הומו, אז תחפש לך מישהו וזהו
תזרום עם החיים

בחברה שלנו עדיין יש כאלו שנרטעים מהומואים ולסביות,
אבל לא נורא, באחד הימים זה ישתנה וקבלו את השונה.

תשובות

אלו שניי אזורי התמודדות שונים.
מצד שני היות שאלו שניי התמודדויות יכול להיות מצב שזה יהיה לחלק מהאנשים קשה יותר מאשר אילו הייתה להם רק התמודדות אחת.

למעלה