שאלות בהבדלים בין FSX FS2004

• פותח הנושא ymmy
  • פורסם בתאריך

ymmy

New member
שאלות בהבדלים בין FSX FS2004

1. כיצד מאיצים את העלאת הגרפיקה/סינרי FSX , ונראה לי שהרזולציה של הסינרי טובה פחות מ...FS2004 2. כיצד מוספים מטוסים ל..FSX בצורה היעילה ביותר 3. מדוע יש סימני שאלה כפי שמוצג בתמונה וכיצד מתקנים 4. כיצד מזהים והיכן נמצאים הסינרים הישנים של ישראל בסימולטור FSX

nitay100

New member
אנסה לעזור

1.אם הכוונה למהירות שהטקסטורות "נטענות" בזמן טיסה,אפשר רק להנמיך את האפשרויות הגרפיות,או לשדרג את המחשב,כי מה שקורה זה שהמחשב מתאמץ יותר ביותר דברים וכל דבר נהיה קצת יותר איטי. 2.תלוי באיך המטוס בא,יש כאלה שאתה מוריד קובץ התקנה,ויש כאלה שבאים כתיקיות בתוך קובץ ZIP/RAR,אם זה קובץ התקנה,אז זה רק דאבל קליק ו"הבא",אם זה קובץ ZIP/RAR,צריך להעתיק ולהדביק למקומות הנכונים שבדרך כלל כתובים ב-Readme. 3.אני לא מכיר את FSX,אבל נראה לי שיש את הסימני שאלה כי היוצר לא עשה למטוס תמונה מוקטנת לתפריט הזה. 4.אין לי מושג... מקווה שעזרתי

תשובה

לגבי 4, הסינרים הם בסיומת bgl כך שאין ממש מה לעשות איתם... אם אתה רוצה "לשפץ" סינרים צריך תוכנה יעודית לזה. אני משתמש בתוכנה שנקראת AIRPORT DESIGN EDITOR שניתן להוריד מהאתר הזה. ההתקנה מעט מסובכת ודורשת להתקין את הSDK של FSX.

למעלה