שאלות על PAF

oferc99

New member
שאלות על PAF

א. האם יש סימנים מקדימים ל PAF? אני שמתי לב שעליה בדופק לסביבות 100 במנוחה היא סימן די חזק! האם אני צודק? האם יש סימנים נוספים? מה אפשר לעשות כשאני חש ב PAF מתקרב? האם לקחת כדור ריטמקס? או קונקור? ב. אני לוקח ריטמקס 150 קונקור רבע כדור של 5. עכשיו העלתי ל 2.5 כלומר לחצי כדור. לקחתי גם קלקסן שלושה שבועות. שאלתי - האם תרופות אלו מעייפות את הגוף - האם ניתן להסביר חלק מהעייפות שאני חש בהן? ג. למרות התרופות (לאחר שלושה שבועות של לקיחתן) קיבלתי PAF אתמול בלילה שנמשך שעתיים בערך וחזר ספונטנית הדופק המקסימלי היה 117. כלומר לא היה דופק מהיר מאד. מה עושים בנקודה זו? נראה שהתרופות לא עוצרות את התופעה! ד. באותה סיטואיציה הPAF עבר אך לדופק לקח זמן עד שחזר לנורמה. הוא ירד בשתי מדרגות לסביבות 100 ולאחר מכן חזרה ל 80 במשך שעות היום. האם במקרה שזה קורה לי שוב - כלומר חזרה על התרחשות PAF, חזרה לסינוס ואי חזרת רמת דופק לנורמה שלי, אני צריך להתאשפז? האם מצב זה יכול לפגום בסדירות פעולת הלב? תודה רבה עופר

ke12m

New member
פרפור...

פרפור פרוזדורים היא הפרעת קצב שכיחה אבל מאוד לא הומוגנית. כלומר לא אצל כל האנשים היא זהה - לא מהירות הדופק, משך הפרפור וגם לא מנגנון ההתחלה ועל כן הטיפול צריך להיות מותאם לכל חולה לפי הבעיה שלר. יתרה מכך, לעיתים מה שחושבים שפרפור הוא רק תחושה. בשל כל אלו אני לא יכול להיתיחס ספציפית לשאלות שלך. על מנת לענות לך ענינית אני חייב לראות תרשימי הולטר ואקג אשמח לראות אותך במרפאות לב באיכילוב טל 6974624

למעלה