שידורי ארוויזיון

הפייה

New member
שידורי ארוויזיון

אולי מישהו יודע האם ערוץ בריזה של יס מתכנן לשדר שידורים חוזרים של התחרויות משנים עברו? יש להם כל יום שידורים ישנים של פסטיבל סאן-רמו אז אולי יהיו גם שידורי ארוויזיון?? מה דעתכם? מישהו יודע על זה משהו?

גל 1

New member
שידורי אירוויזיון

למרבה הצער אין סיכוי שבריזה ישדרו אירוויזיונים, כי רק לערוץ 1 יש זכויות שידור, וגם זה בתיאום עם הרשתות באירופה. זה בלגן, בקיצור

Piglet

New member
איך ניתן לרכוש את השידורים?

הבנתי שניתן לרכוש רק את אלו שנערכו בארץ (79, 98). מישהו יודע איך? למי פונים? כמה זה עולה? או שאלה אחרת, למישהו יש את זה ומוכן לעשות לי עותק? אני מחפש את התחרות של 1979.

איליה.

New member
היי Piglet

אהמ, לרכוש. כן, אפשר לרכוש מרשות השידור, זה יעלה בסביבות ה-300 שקל לקלטת. בדקתי. יש לי את הקלטת של 1979, אני אשמח להחליף איתך אם יש לך משהו מעניין.
איליה.

איליה.

New member
ימינה.

אתה באמת רוצה להוציא את מיטב כספך על קלטת שאתה יכול לקנות מאדם פרטי ב-20 שקל? טוב. אז תפנה לארכיון רשות השידור. אבל אני בטוח שיש בפורום הזה אנשים שישמחו למכור לך אותה. אני לא מוכר, רק מחליף.

marco

New member
מה פתאום למכור????

בל ישראל חברים. אם אתה מעוניין, נתאם, תביא לי קלטת וידאו של 3 שעות ויש לך את אירוויזיון 1998. בנוגע ל-1979, יש לי עותק של תקציר של התחרות. לא משהו אבל בכל זאת...... שוב, ביקשת-קיבלת.

Piglet

New member
../images/Emo51.gif מרקו

אבל את 98 יש לי בבית, ואני מחפש את 79 המלא. אני אצור קשר עם ארכיון הערוץ הראשון ואברר איך מזמינים.

איליה.

New member
טוב, אם אתה הולך לעשות את הצעד הזה

אז אין לי ברירה אלא לעצור אותך ולהציע לך את שלי. יש לי קלטת של 1979 בלי פרשנות. הבעיה היא שאני לא יכול להעתיק אצלי כי יש לי רק וידאו אחד אבל אם אתה גר באיזור חיפה, אז אפשר להעתיק אצלך.

Piglet

New member
ואהו תודה ../images/Emo24.gif

אני גר במרכז, אבל אפשר לקבוע באחד מסופי השבוע, לא?

איליה.

New member
לא בטוח...

האמת שאין לי כל כך זמן לנסוע מרחקים כאלה. לא משהו אישי, פשוט לימודים והכל, אתה יודע.

15264687 זה המספר איסיקייו שלי

[email protected] זה האימייל שלי שלח לי אימייל נסדר קומבינה החלפה או מכירה או יו ניימ איט..... יש לי את 79, IBA ללא פרשנות קטנטנות לנצח

צפרדעית

New member
אהמממ...

של 79´ אומנם אין לי... אבל אחל מ-82´ לי את כל תחרויות הארויזיון ואפילו את כל הקדמים <חלקן עדין בקלטות בטא> אם מישהו מעוניין בתחרות ספציפית אשמח לעזור צפרדעית

איליה.

New member
צפרדעית היקרה ../images/Emo13.gif

הקלטות של 1982-1994 שיש לך מוקלטות מרשות השידור? כי אני באמת מחפש כאלה - לרוב האנשים יש אירוויזיונים עם פרשנות, ואת הישראליים בלי הפרשנות קשה להשיג.

צפרדעית

New member
כן, כל ההקלטות הן מרשות השידור

אין לי מושג מה זה אומר הקלטה עם פרשנות.... ההקלטות שלנו מקוריות <רק שאין לי מושג איך האיכות... אף אחד לא צפה בהן מליון שנה בערך> צפרדעית

Yaniv-DC

New member
צפרדעית יקרה

הרשי לי להתחיל לספר לך שבעזרתך הרבה, אין לי לב יותר. הוא פשוט נאכל מקנאה עזה וטהורה. סתאאאם
וולקאם לפורום שלנו, ואין לך במקרה הקלטות ב-NTSC, נכון?

צפרדעית

New member
סורי...

אבל לא ניראה לי שבאותה תקופה היה מולטיסיסטם... אבל עזוב אותך קינאה... אם תרצה תחרות ספציפית אשמח לעזור צפרדעית

marco

New member
מקורות יודעי דבר....

מסרו למרקו שאכן לא ניתן לשדר בבריזה את האירוויזיונים שלא שודרו בארץ. אבל..... אירוויזיון 1979 בהחלט בא בחשבון+ קדמי אירוויזיון שהתקיימו. לא בטוח שדווקא בבריזה, אבל יש ביס אנשים טובים שאמונים על עבודות השכנוע.

הפייה

New member
אז אנא...

אם ישדרו ביס קצה קצהו של ארוע שקשור בדרך זו או אחרת לאירוויזיון אנא פרסמו זאת בפורום... מחכה בקוצר רוח לעניין....

למעלה