שידור הפורמולה 1

lb22

New member
שנה שעברה עשו את זה

ושידרו את זה לפני המירוץ עצמו... אבל תנסה לחשוב שנניח לרגע ולא עשו את זה , כנראה יש סיבה שלא אתה ולא אני יודעים אותה... נראה לך באמת שאם הם היו יכולים הם לא היו עושים כאלו ראיונות?!!

lb22

New member
אתה אמרת..

לי אין מושג מה הולך שם (בניגוד למה שאני יודע שקורה שהם בארץ למשל) אז אני לא נסחף למסקנות שונות או בא בטענות. נו טוב למזלי או שלא משפחתי מגיעה מהארץ שבה משדרים את RTL ואני מנסה ללמוד קצת גרמנית עכשיו אז אם ממש בא לי לראות ראיונות שונים או דברים קצת יותר מעמיקים אז אני עובר לשם... מה גם שלצערי את המירוצים אני לא רואה בלייב כי אני עובד אני מקליט את זה בייס מקס ושאני חוזר הביתה רואה את רוב המירוץ אלא אם כן הוא משעמם במיוחד. בכל מקרה בוא נעשה עסק? לא נשפוט את האנשים האלו כל עוד אנחנו לא יודעים מה באמת קורה שם ...

iniceguy

New member
שידור הפורמולה 1

לא מצליח להבין כמה מסובך זה לשדר בימינו. הם לא שמים לב שהשידור עבר ל16:9 - והם משדרים ב4:3 - אז לא רואים את הזמנים של הנהגים ואת הדירוג שלהם. אף אחד לא שם לב? ולמה לא יכולים לשדר את זה ב16:9 - כדי שנוכל לראות במסכים הרחבים כמו שצריך?????? אולי הגיע הזמן לעבור לשדר רק ב16:9??? הרי לרוב היום יש כבר מסכים תואמים.

h0e

New member
בזיון של שידור

זה מתחיל בשידור עצמו עם הטעות הקבועה והנוראית ב ASPECT RATIO שמתבטא בשידור חתוך ונגמר בזוג השדרים הכי גרועים בתולדות המקצוע של שידור ספורט. אני מזמן עברתי להוריד את השידור של הביביסי מהאינטרנט במקום לראות בטלויזיה, רק המירוץ הזה אני במקרה בחופש מחר ואני יכול לראות שידור ישיר.. עדיין לא החלטתי מה לעשות

LordDevil

New member
אכן זוועה אמיתית

פשוט מזעזע שאנחנו לא רואים את הזמנים, במקרה היתה לי גם תקלה באינטרנט אז לא היה לי את ה LIVE TIMING וכל Q2 אין לי מושג מה קורה... הם חייבים לסדר כבר את החרא הזה. ואגב השדרים האלה כאלה חובבנים, פשוט אין להם מושג על מה להסתכל ואיזה מידע להעביר לצופים בכל רגע נתון, הם פשוט כ"כ רעים בלשים לב לדברים החשובים. יש לי 3000 דוגמאות לפיספוסים שלהם ובראשם הפציעה של מאסה, כל העולם כבר רבע שעה מדבר על זה שמשהו עף מהאוטו של באריקלו ומאסה איבד הכרה ואילדיס עדיין מדבר על תקלה טכנית באוטו.

lb22

New member
בוא נשים דברים על דיוקים בסדר?

בפציעה של מאסה היה שם שדר אחד והוא שידר את זה לא טוב. וגם היום. אותו דבר. אז בוא לא נכליל.

iniceguy

New member
רעיון אחר...

כשאני אעבור לבית קבוע - או שכירות לזמן ארוך - אני שם צלחת לווין - רואה בשידור ישיר באיכות גבוהה. הבעייה היא שאלי גם לא יודע מתי להפסיק לדבר. מקודם זו הייתה דוגמא מעולה - הם לא שומעים - אבל אנחנו כן - אז תן לנו לשמוע...

h0e

New member
"הנה ההקפה של המילטון.. בוא נהיה בשקט"

חצי דקה הוא הצליח לשתוק.

lb22

New member
בעיה ידועה..

בד"כ הם פותרים את זה שם באולפני ערוץ 5 , משום מה הפעם לא טיפלו בזה וזה מאוד מוזר.. השידור עצמו היה היום באמת לא טוב. אבל הדעה הזו אני אעביר אישית לבועז.

Croc

New member
אחד שידורי ביזאריים ביותר...........

התמונה שנחתכה זה באמת ביזיון. דמיינו לעצמכם משחק כדור סל או טניס כאשר לוח תוצאות מוסטר........... מישהו צריך לשלם על המחדל הזה. אני אישית עברתי ל-RTL. תענוג - ראוים הכל. תמונה 16:9 (במצב ZOOM1 בפלזמה). זה נראה כמו בפיילסטיישן. באמת כיף. רק מה - לשמוע כל הזמן "פורמולה איינץ", "זיבצן זקונדן" וכו' לא בדיוק מלהיב. מה גם - תוקעים פירסומות באמצע. וגם כמובן איכות תמונה מזעזעת (ערוץ הזה דחוס בצורה היסטרית ו-ZOOM רק המריע את המצב). הפרשנים שלנו טעו והטעו היום יותר מדיי. חבריה, משו אותכם שם לעקוב אחרי המתרחש ולשדר. אני מהבית עם המסך החתוך הייתי בעיניינים יותר מכם הנמצאים 20 מטר מהמסלול ומחוברים לכל הטלמטריה. ובאמת לפעמים עדיף לשטוק במקום להקריא מהדף נתוני מהירויות והילוכים. קול של המנוע עדיף. בחיי שאני לא מבין למה שלחו אותם למונזה. ב-RTL ברגע שהייתה הפסקה כל שהי הם ישר רצו לרעיין נהג כזה או אחר או נציגים של הקבוצות. חבל שאני לא מבין גרמנית - אבל זה מצדיק הגעה למסלול. ומה חבריה שלנו עשו חוץ מלהתרברב? כלום. אין לכם צוות צילום? צאו עם מיקרופון בלבד!!! בקיצור - אורי גוטליב היה הכי טוב היום

lb22

New member
אין להם שם צוות ....

ולפי מה שהם אמרו (תוך כדי שידור ) הם לא ישבו בפיטס ..אלא ביציע אז את מי בדיוק עם יראיינו ?! אנחנו עדיין לא RTL שיש לנו שם שלל כתבים שרצים וקופצים ומראיינים , יש שם סה"כ שני אנשים. אורי גוטליב היה עוד יותר גרוע מהם... והדבר הכי מעצבן שהיה לי היום אישית, שהלייב טיימינג הקדים ב 15 שניות את המסך.. וזה אומר שראיתי שהמילטון ראשון בערך לפני שהוא נכנס לתוך הפרבוליקה...

Croc

New member
אין להם? אז מה מטרת הנסיעה?........

איך אנו, הצפוים, מרוויחים מזה שהם שם? במקום לבזבז כסף על נסיעה ואש"ל - עדיף שהיו משקיעים קצת כסף בשיפור איכות התמונה.

lb22

New member
אתם ממש עקשנים אה ?

איך בקיו 1 התמונה הייתה טובה (לפחות בטלויזיה של חברים שלי) כנראה מישהו בקונטרול (חדר השידור הרגיל שלהם או משהו כזה) לא שם לב שזה השתנה אין לזה קשר בכלל לחבר'ה שהיו באיטליה. איכות התמונה הייתה טובה יותר מאשר RTL ששם זה היה פשוט מגעיל. אני כן יודע שמודעים לבעיה הזו , ובד"כ יש לה פתרון (כמו שהיה במהלך רוב השנה ) קורה טעו , נקווה שלמדו מזה ומחר יהיה בסדר. בוא אני אגלה לך עוד סוד? (שלחתי אס אמ אס לבועז לעדכן אותו על מה שקורה על המסך , הבעיה שאני לא יודע אם הוא לקח את המכשיר שלו איתו...). בשנה שעברה לפני המירוץ הם שידרו ראיון עם ווטל , ומה מרוויחים? מה מרוויחים מזה ששולחים את וויץ וכהן למשחקים באירופה? או מזה ששולחים שדרנים למשחקים של מכבי באירופה? כמעט תמיד לא מרוויחים כלום.

Croc

New member
אני לא חושב שאתה צריך להתפאל........

גם תמונה חתוכה. גם שדרנים שעושים חיים שם ולא מפסיקים להתרברב לא מביאים לנו שום ערך מוסף יותר גרוע - בזמן שהם יושבים שם, םה טועים ומטעים בדבריהם לא פלא שצופים בביתי לא יהיו מרוצים.

לדעתי אתה לא מדבר לעניין

אתה משווה ארץ וערוץ גרמני שהם חיים את זה ? יש להם לפחות 3 נהגים בפורמולה ! יש להם איזה 6 מיליון צופים ולנו כמה מאות בקושי, אל תשווה משאבים ותקציבים של ערוץ הספורט ל-RTL רק מפרוסומות הם עושים הרבה. אם לא היה את אילדיס וקרפל היית כל החיים רואה את זה במקומות אחרים

IBIZA DANCE

New member
תודה ערוץ 5

נכון אלי חופר ברמות ונכון שהשידור לא ברמה הכי טובה...אבל באמת בוא נגיד תודה שלפחות את זה יש כי כולם פה יודעים שאין לזה בכלל רייטניג בארץ

למעלה