שינו מקום לידה -דרכון זר

danpome

New member
אם אין לך תשובה עניינית...

אז איך גם צורך בשאלה לא עניינית

danpome

New member
שינו מקום לידה -דרכון זר

היי, האם יש ישראלים (שנולדו בישראל) המחזיקים באזרחות כפולה והצליחו לשנות את מקום הלידה שלהם בדרכון הזר (מישראל לארץ אחרת)? האם מישהו שמע על מקרה שבו זה קרה?

il2eu

New member
אתה צוחק, נכון? אתה מבקש זיוף של מקום הלידה שלך

אף רשות בעולם (אולי במדינות עולם שלישי ומושחתות אחרות) יזייפו עבורך את מקום הלידה, תאריך הלידה, שם או כל דבר אחר. אתה מבין שמדובר בזיוף נתונים, כן?

danpome

New member
לא מדובר בזיוף

והמטרה היא לא להונות את הרשויות הזרות אלא להפך, לחסות תחת הגנתם. לכאורה, מדינות מסוימות מתירות כניסתם של אזרחי האיחוד האירופי ללא ויזה ולא מדובר רק במדינות אויב (שאין לי שום כוונה להיכנס לשם לאור המצב הביטחוני הרעוע גם ככה) אלא גם במדינות כמו: תוניסיה, איחוד האמירויות, קטאר, עומאן, מלזיה, אינדונזיה, מרוקו ועוד (עליהם אין איסור בחוק הישראלי לבקר).

1. המטרה בלשנות את מקום הלידה הישראלי הוא להגן על ביטחוני האישי לאור העובדה שאזרחים ישראלים הם יעד לפעולות טרור במיוחד במדינות מוסלמיות.
2. קראתי באינטרנט על פליטים שהצליחו לשנות את מקום הלידה בדרכון לאור סיבות ביטחוניות אבל, אני רוצה לדעת אם יש אזרח ישראלי שנולד בישראל והצליח לעשות זאת (שוב, לא על ידי זיוף).

RoyceGracie

New member
זו שאלה מעניינת שהייתי גם שמח לדעת אם יש לה תשובה

למיטב ידיעתי, זה לא אפשרי. ישנן מדינות שבדרכון שלהן כתוב רק עיר לידה, ללא ארץ. למשל, בדרכון המרוקאי כתוב: עיר לידה\מרוקו

גם בדרכון ההונגרי לא כתוב ארץ לידה אלא רק עיר.

להבנתי, לדרכון הפורטוגזי יש 2 גרסאות, בגרסא הישנה היה כתוב גם ארץ ובחדשה רק עיר. אבל אני לא בטוח כלל בכך

danpome

New member
הבהרה לגבי הדרכון הפורטוגזי

איפה קראת שכותבים רק עיר? או שדיברת עם מישהו שהוציא והיה כתוב רק עיר? מנסה לברר את זה גם

Dvora34

New member
לטוס לחופשה למדינה עויינת למדינתך

לטוס לחופשה למדינה עויינת למדינתך עדיין לא מדובר במבע על רקע אומני חחח
&nbsp
ומה שעוד אתה לא מקבל שם בפורטוגל מקלט פוליטי או מדיני אלא אפשרות לבקש התאזרחות כפיצוי ותיקון העוול של יהדות ספרד
&nbsp
זה סך הכול easynationality to get
&nbsp
לא צריך לערבב הכול
&nbsp
השאלה קצת מצחיקה אבל שמעתי את השאלה הזו כמה פעמים כבר חח כנראה רצות שמועות ברשת בנוגע לזה
&nbsp
דרכון פורטוגלי ישמש אותך לטיסות ללא ויזה לארצות הברית ועוד מקומות אבל זה לא מעטפת לחשאיות או כל דבר אחר שיכול לעלות על דעתך
&nbsp
&nbsp

למעלה