שיר היום!!

M i k e s F a n

New member
שיר היום!!../images/Emo168.gif

בוקר טוב לכולם! חברה תתעוררו! לא פתחתי פורום בשביל שאנשים רק יקראו ולא יכתבו גם בעצמם, אי אפשר ככה אני לא כותבת לעצמי, אלא גם לכם, שתהנו. כולנו עובדים ולומדים, זה נכון, אבל אפשר להקדיש כמה דקות בכל יום. אל תאכזבו אותי, עד שקיבלנו פורום אתם רוצים שהוא יסגר? ככה גומלים לי? אני מתחילה לחשוב שאתם לא מעריצים אמיתיים של מייק ברנט! אוקי, השיר היומי הוא: On se retrouve par hasard שיר מאוד יפה של מייק, שונית תגיד לכם על מי הוא נכתב, ואת השערותינו לגבי השיר. השיר נכתב בשנת 74 ע"י מישל ג'ורדן ומייק ברנט, הקליפ דרך אגב מרגש מאוד. יום טוב לכולם שלכם, סיגל

cb7

New member
אני ממש

אוהבת את השיר הזה. אני לא יודעת עליו משהו מיוחד חוץ מזה שהוא מרגש וגם קצת עצוב...

shunit4

New member
אהמ...

אני לא חושבת שאפשר להגיד בוודאות על מי השיר נכתב, ואת מייק כבר אי אפשר לשאול
בכל אופן, הניחוש שלי הוא שהוא נכתב על מיכל טל, שהיתה חברה של מייק כשהוא היה בלהקת כרמון. לפי מכתב שמייק כתב לה (והראו בסרט), מייק שואל אותה איך החיים במקסיקו (אחרי שהם נפרדו מן הסתם). בשיר, הדובר שואל את אהובתו לשעבר על החיים בלעדיו, ועל החיים במקסיקו, ומצטער על שהילד שמלווה אותה הוא לא ילדם המשותף. לפי מיכל, זה היה משהו מאוד קצר ולא משמעותי, ולכן, אי אפשר ממש להסיק באופן חד משמעי שהשיר נכתב עליה, או שמייק רצה לחזור אליה. לפי כמות הנשים שעברו בחייו של מייק, לא בטוח בכלל שהשיר נכתב בהשראת מישהי מסויימת, ואני חושבת שמעבר לקול של מייק וללחן הכיפי (שמייק כתב), הוא מאוד אוניברסלי מבחינת נושא הגעגועים לאקס המיתולוגי...

cb7

New member
../images/Emo23.gifהאם ידוע

אם למייק הייתה איזשהי אהבה גדולה בצרפת. בסרט אמרו שהייתה לו חברה רשמית בשביל העיתונות.

M i k e s F a n

New member
החברות:

החברה הרשמית בשביל המדיה הייתה בחורה אחת בשם לנה, והייתה עוד בחורה בשם גיטה שהיה איתה באלגן רציני, והייתה את שרה איצקוביץ, שהייתה אהבתו הראשונה, והייתה את מיכל טל, קורין וייל שהייתה גם מין חברה שכזו בסגנון של מיכל טל, אהבה צנועה כזו. ועוד אלפי שמות של בחורות שאיני יודעת את שמם...

cb7

New member
אין ספק ש..

לפי הסרט נראה כי שרה איצקוביץ הייתה האהבה המשמעותית ביותר. נראה שהוא ממש אהב אותה

Duvdevan Girl

New member
לדעתי

הוא אהב יותר את מיכל טל, לפי הסרט. שיר מדהים התאהבתי בו מהרגע הראשון!

למעלה