שיש לי לילה טוב
יש לי בוקר טוב

תשוקה.

New member
שיש לי לילה טוב../images/Emo29.gifיש לי בוקר טוב../images/Emo42.gif

אתמול בשעה מאוחרת הוא בא לאסוף אותי אחרי כמה פגישות בודדות של "נשתה קפה" הגענו ל"קפה האמיתי" חנינו בחורשה הוא היה ממש מסודר,פרש שמיכה ושקי שינה הוציא פזגזית והשאיר את האור בתוך המכונית ישבנו צחקנו שמעתי סיפורים,הוא צעיר אך עברו הקצר בהחלט הרשים. אני אוהבת גבר פטפטן שמצליח אחת כמוני להשתיק ולרתק טוב נו גם אוהבת את הגובה המרשים שלו,את הזרועות השריריות את כפות הידיים הגדולות...שהתחילו ללטף לי את הגב,צמרמורת קלה עברה בי,כמה נעים...ידו גלשה על שערי ואני מביטה בפניו הגבריים הקשוחים בגומת החן כשמחייך עיניים טובות שיניים צחורות שפתיים חושניות ולשון...וואווו הלשון הזאת,הוא קרב פניו אל פניי...הנה זה מגיע אמרתי לעצמי והלשון שלו כבר השתוללה בתוך פי...בדיוק כמו שאני אוהבת,רכה יודעת את העבודה,והוא ממשיך עם לשונו לעורף שלי לצוואר ואני כבר איבדתי את הנשימה...הרים את חולצתי וחשף את שדיי שלא מכירות את מושג החזייה אף פעם הפטמות שלי לא היו כל כך רגישות ורודות זקורות מצטרפות לחוויה הידיים שלו היו בכול מקום אני כבר הייתי מסוחררת מהרגשה מוטרפת. בין לבין הוא לחש כמה כבר רצה בי כמה פינטז...הוריד את מיכנסיי...אפילו לא הזכיר את החוטיני היפה,ניגנב מישבן קטן ורך...המשיך לדבר מלוכלך תוך כדי שהתנועות שלו נעשות פראיות יותר ואני כל כך אוהבת את המילים האלה הוא רצה אותי על הבטן על הגב והוא עינג ואני כבר לא ידעתי איפה אני "רוצה להרגיש אותך...את סקסית מטריפה" הוא אמר ופישק את רגליי. עוצמת עיניי מאבדת פעימה...הלשון שלו במקום הכי רגיש ואני מתענגת אני מתפנקת ואני ניגנבת נאנחת גונחת,והוא מתלהב מהקולות שאני מוציאה התחלתי כחתלתולה עדינה אבל אני כבר מתחילה לא לשלוט בתענוגות ומתחילה לצעוק כשלשונו משתוללת בתוך תוכי,מפשק שפתיים ומלקק וטורח לענג את הדגדגן שלי אצבע אחת דחף לתוכי והשנייה ווואווו עד הסוף באחורי...פה כבר הפכתי מחתלתולה לאריה שואג לנמרה לפנתרה לכל דבר אחר כי כבר שכחתי מי אני. הזכרון חזר אחרי שגמרתי כמה פעמים...מתנשפת לי ...שתיקה...מחכה להחזיר לעצמי את הנשימה..."כמה כייף לענג אותך בטירוף" אני רוצה עוד עוד לעשות לך רק טוב...שש...נישקתי אותו הוא שכוב על גבו...האישה שבי חזרה מלטפת פניו מקרבת פניי לצווארו הריח הזה של האפטר שייב שלו משכר ואני מתענגת לי על המחשבה...חכה חבר תיראה מה אני יודעת מה אני יכולה... אני יודעת שאני הולכת להגניב אותו כל כך מגיע לו על ההשקעה... ואני מחליקה ידיים על הזרועות על הבטן השטוחה השרירית הזו,מלטפת אותו בשערי מעלה מטה על גופו...רוכנת מעליו מלקקת את האצבע שלי ומעבירה אותה על שפתיו ומחדירה אותה אחר כך לפיו,קירבתי שפתיים לשלו אחח הנשיקה הזו עושה לי טוב,ואני נושכת לו את השפה ואני מעבירה לק איטי מגרה על שפתיו ידיים מטיילות להן בכול מקום...בין הרגליים שלו מלטפות ומגיע למקום"הקדוש",מלטפת לו בעדינות ממש לאט ברוך את הביצים ווואוו אני נוגעת באיברו החם הולכת על ארבע ברברס שערי שוב אותו מלטף ידיי ניגררות מעליו בתנועות מענגות והנה כולי כבר יושבת על ארבע מעליו. מלטפת את איברו בלחיי,נהינת מהחום שלו אף פעם לא ממהרת להכניס אותו לפי ישר הוא חייב לרצות בי בטירוף,מידי פעם מעבירה לשון לאורכו נוגעת לא נוג עת...יד סקרנית רוצה לבדוק מחזיקה בו עדיין ברוך ועוזבת ושוב הלחיי נהינת לא פחות ואני נושמת אותו מריחה את המקום. מחזיקה אותו ביד אחת הוא בזווית ממש ישרה אליי...מלקקת את קצהו,לאט לאט הוא בטח חושב שאני לא יודעת את העבודה...הוא מתנשם נאנח...ואני עם לשוני בתנועות סיבוביות סביב קצהו עוד ועוד לאט לאט מכניסה לפי רק את הקצה שלו פנימה והחוצה...אך... הוא מתענג עוד כמה סיבובים בלשוני מכניסה את קצהו לפי הלוך ושוב פנימה החוצה ובפעם אחת בלעתי את כולו...פה הוא כבר שאג ואני מתחילה להיות שוב רטובה הזין שלו עמד כל כך חזק,מתה כבר לשבת עליו מתאפקת ממשיכה לינוק למצוץ ללקק לנשוך בעדינות עם שיניים לעביר את לשוני שוב לאורכו שוב לבלוע אותו עד הסוף...הידים שליטפו ביצים מפנות דרכם ללשוני ואני מלקקת שם לאט מטה מעלה ובולעת לתוך פי את הביצים כל אחת בתורה ומחתם במקום הרגיש הוא נאנק כבר לא יכול היה. בידיים חזקות הרים אותי השכיב על גבי..."את ענקית"תני לי עוד מעצמך חייב ללקק לך הוא אומר ואחר כך מושיב אותי על פניו ממשיך...ואני כבר ראיתי כוכבים,כל כך רוצה אותו בפנים. הוא הכין את הקנדום ליד ואני הלבשתי אותו עליו לא יכולה יותר לחכות הושיב אותי עליו זה זה זה ...ממש הרגע שאני צועקת ניטרפת...עיניי ניסגרות ושתיקה של כמה שניות,מנסה לעכל את ההרגשה הזו שלא תתואר במילים, הוא קם והמשכנו בעמידה שרגליי כרוכות סביב אגנו,הוא חזק הוא מטריף השתוללנו בכמה תנוחות ומבחינתי הגענו לעיקר...אוהבת לגמור שאני ארבע והוא מאחוריי הוא ניכנס בי ויצא בפראות בעוצמה דיבר מלוכלך וגם סטר על הישבן,אני התנשפתי צעקתי שאגתי עד גמרתי פעם אחר פעם .... ואז שמעתי אותו גומר אוי גברים אל תיגמרו בשקט...כמה כייף היה לשמוע אותו יכולתי רק מלשמוע את הגמירה שלו שוב להתחיל מהתחלה. והוא מנשק ומלטף מתענג עליי מאחור...ושואל."יכולה לענות לי בכנות?" "אני כל כך סקרן .....מתי עשית פעם אחרונה?". הובכתי קצת שתקתי אבל עניתי. "בבוקר עם החבר שלי" מה לעשות.............תשוקה..............זה שמי. מקווה שנהינתם. כי אני ממש!!! שיהיה לכולכם יום קסום וניפלא

22 סמ

New member
מדהים מטריף

תגידי את כבר רגועה? מוכנה להתחיל עוד סיבוב? והפעם איתי ולא בחורשה אלה על מגדל המים אצלי בכפר ,במלון אלף כוכבים כפי שמגיע למלכה כמוך ואת הסולם למעלה נפיל כדי שלא נוכל לרדת ונצטרך לחכות לכוח חילוץ שלא יבוא........... חולה עלייך תשוקה שלך 22 סמ (זוכרת בפוטנציה עוד 22 יחד או 44 או 22 מכל צד)

תשמעי,

תשקוה,את אדירה, עשית לי חשק ל....... הלו,מי פה פנוי? איזה סיפור אךךךךך... יש לי רעיון!!! מתאים לך,ששתינו נראה לו את העבודה המשותפת? אחרי שעינגת אותו והוא היה סחוט,אנחנו נסחוט לו את המיץ האחרון, נראה לו מה אנחנו יודעות וכמה!!!!
תשוקה,אהבתיייייי..... חם היום לא?
g99...

למעלה