שלום אברי-באדי!

sage1234

New member
שלום אברי-באדי!

מה שלומכם? קצת נטשתם את הפורום לאחרונה, אבל אני בטוח שמסיבות מצויינות.... בכל מקרה גם עלי עברו המון דברים
. עברתי לירושלים (מעונות גבעת רם) ובקרוב אני מתחיל ללמוד... ירושלים מקסימה וכיפית ומסתורית ולא מובנת, והאנשים.... איזה מגוון.... ערבים ערסים והורסים, דוסים חרמנים ומאופקים, וסתם סטודנטים כוסונים... והכי חשוב - מקלחות משותפות
.... אז זהו, בהמשך חוויות נוספות (בתקווה שיהיו...) סער אה כן והעיתון הקרוב יוצא באזור ה-26 לחודש פלוס מינוס יומיים שלושה... חול נמועד עשה שמות לתאריך היציאה....

לא מרשים לדבר

לא מרשה לדבר כאן הזמן הורוד, וטופ לא יצא אז מה יש לחזור שוב ושוב על אותם דברים. אפרופו זמן, האחרון, מה זה? הם חושבים שזה עיתון בית ספר יסודי? מה הם חושבים שהומואים, פגרים? מה זה השער הזה מה זה הציור הזה? מה זה התכנים האלה? הם חוזרים שוב ושוב על אותו הדבר, הם לא חושבים שהתבגרנו. או אולי מכל האגודה הגדולה וכל הפעילויות לכל הגלאים וכל הצבעים נשאר רק "תנועת הנוער" של יניב ויצמן ואז הם צודקים, אם הם מפנים את הזמן לקבוצות הנוער להם זה באמת יכול לעזור לספר לאמא ואבא. וגם לחבר. טוב מספיק עם הזמן. תהנה לך שם בירושלים יש מלא כוסונים שם שלא יורדים (הם כן יורדו לך) לת"א יופי אז זה יהיה לך כמו מחנה קייץ ארוך של הצופים רק תזהר שאיזה ערבי ערס עם ארס לא יפוצץ אותך (או את התחת שלך) ואיזה דוס לא יחזיר אותך בתשובה ותתחיל להזדיין עם נשים (בעצם יש כאן הרבה "נשים") עם כ.... בקיצור תהנה לך שם תשמור על המולדת ושלא יקפה לך הזיין בדרך למקלחת (בעצם שכן, תמיד ערבי או דוס או סתם כוסון יכול להפשיר לך אותו, יש מה?) תצליחי חמודה,

sage1234

New member
היי אוחצ'

מה איתך? לאן נעלמת כל כך הרבה זמן? אז בנוגע לטענות שלך............. א. מותר לדבר כאן על הזמן, ומותר להגיד מה שרוצים - אנחנו מדינה חופשית וכיוב', אני פשוט לא חושב שזה נכון סתם להשמיץ אבל מי שרוצה סתם להשמיץ מוזמן. ב. תודה על כל ה"ברכות" ג. אוהבת ד. פעמיים ה. לאן נעלמו כולם מהפורום אפשר להבין? באו לשבועיים עשו כניסה ונעלמו עם הרוח............. כנראה שמצאו איזה בולבול..........:) סער

רומן69

New member
נכנסים אבל.....

ממתין לגליון החדש, אין הרבה מה לכתוב על הגליון הקודם הכל נאמר.

היי ! יש לי שיר לתחרות. מה דעתכן?

יש לי שיר ורוד אני רוצה לרקוד לרקוד איתך במועדון להיצמד כמו קונדום. יש לי שיר עליז ולא אכפת אם הוא מרגיז הוא נכתב מאהבה ומדבר על גאווה ואולי מחר,רק אתה ואני ואולי מחר,לא לרגע זמני נאהב באמת,נאהב ללא תנאי אולי מחר,אולי יש לי שיר וורוד ובשבילך הוא יעמוד פה באמצע הרחוב אם תבוא קצת לאהוב ואולי מחר,רק אתה ואני ואולי מחר,לא לרגע זמני נאהב באמת,נאהב ללא תנאי אולי מחר,אולי

למעלה