שלום וברוכות הבאות!

חמודוש22

New member
ברוכה הבאה

טוב שמצאת אותנו כל כך מהר (לי זה לקח 5 שנים כמעט...). ממה שאני זוכרת, די לא נעים להתבחבש עם כל העסק לבד, ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. רק כדאי שתדעי שציסטות בשחלות הן ממצא מאד מאד נפוץ באולטרא-סאונד ולא בהכרח מעיד על התסמונת, לכן טוב שהתחלת בירור מקיף יותר לגבי שורש העניין (אם כי העיכוב במחזור יחד עם ה-US כבר כן מכוונים יותר לאיזורנו...) בתור פוליציסטית רווקה, אני לא יכולה לעזור כל כך עם נסיון אישי בנושא פריון, אבל כמו שבטח יספרו לך בהמשך, יש השתנות עצומה בהסתמנות של PCO. יש בנות פוליצסטיות שמבייצות כמו שעון, ואין להן שום בעיה להכנס להריון. יש כאלו שהצליחו פעם אחת ועכשיו פתאום מתקשות, ויש גם סרבניות-ביוץ רבות וטובות, וגם אצלן הכל יכול לקרות. ממה שאני יודעת, ירידה במשקל בכל מקרה עושה רק טוב לעניין הכניסה להריון. דיקור לא ניסיתי מעולם, אבל לדעתי המפתח כאן הוא לעשות מה שעושה לך טוב, להיות שלמה עם עצמך ולהשתדל לדאוג כמה שפחות. ובעזרת ה' יהיה טוב, ובכל מקרה תמיד תמצאי כאן המון תמיכה ואהבה. זהו. אני מקווה שההודעה שלך לא תאבד בתוך שרשור ה"מזלטובים" הזה, ושעוד כמה חברות ישימו לב אליה ויוסיפו מנסיונן המחכים...

המון תודה לך!

דווקא לא נמצאו לי ציסטות בשחלות אלא דווקא נמצאו לי הרבה מאוד זקיקונים. מה שאומר שאני בהחלט לצערי פוליציסטית. בכל מקרה המון תודה! ושיהיה לנו קל ונחמד בחיים ובפורום החדש- דנדש.

ספרייט 7

New member
ברוכה הבאה.. ושמחה שהגעת לכאן..

אין הרבה מה להוסיף, חמודוש הסבירה יפה.. ולדעתי כדאי לעשות פרופיל הורמונלי, ובמקביל תמיד טוב לרדת במשקל, דיקור הבנתי שעוזר מאוד אבל עדיין לא ניסיתי.. וכמובן לעקוב ולהכיר את הגוף אם יש ביוץ.. במעקב זקיקים.. שיהיה בהצלחה..

פוליפז

New member
הי רוח'לה

ברוכה הבאה. רציתי לציין שאני אמא לילדה בת שנתיים וארבעה חודשים (אבל מי סופר....) מהריון ספונטני. רק לאחרונה הבנתי שאני פוליציסטית. אכן, אם את פוליציסטית עם עודף משקל הקושי מהכניסה להריון אינו נובע מהורמוני המין אלא מהמצב של מה שמכונה ""תנגודת לאינסולין". יש לטפל בתנגודת ואז הקליטה להריון תהיה טבעית וקלה. אני שוברת את הראש כעת כיצד לרזות. הפתרון כפי הנראה מתחיל ונגמר בהרזיה מבוקרת עם פיקוח רפואי בליווי ספורט בהנחייה. אין צורך בספורט משוגע או הכנה למרתון. מספיק הליכה קלה של 40 דקות לפחות רצופות, כחמש פעמים בשבוע, זאת כדי לשמר בגוף מצב של סטרס קל ולגרום לגוף "ללמוד" להגיב לרמות של האינסולין המתאימות. לא ביתר ולא בעודף. צריך להיות אדוקים לזה ואז הכל מסתדר מסביב. זה מה שלמדתי לאחרונה, אחרי נבירות אינספור. מאחלת לך כל טוב ובהצלחה, פולי

יש לי עודף משקל קל

כרגע בשביל להיות בBMI תקין אני צריכה לרדת 2-3 קילו היה לי עודף משקל גדול יותר, אבל זו הייתה תקופה קשה ומאז רזיתי. אני נמצאת בשומרי משקל, לי זה מאוד עוזר. אני תוהה אם עודף המשקל שלי קשור לזה או שפוט בגלל שאני אוהבת לאכול..

בהצלחה../images/Emo57.gif

עצתי לך- אל תתחרפני בגלל הוואג'רס, המדד הכי חשוב והכי אמיתי זה איך את מרגישה ואיך הגוף שלך מתפקד.... בדיקת דם או לא בדיקת דם יש סיכוי , יש בפורום סיפורים של בנות שהתעטשו ונכנסו להיריון ומנגד סיפורים של כאלה שעשו/עושות דרך ארוכה ומתישה כדי להיכנס להיריון. זה מאוד אינדבידואלי, אבל לדעתי את בדרך הנכונה, דיקור סיני הוא מעולה, מומלץ בשילוב צמחי מרפא סיניים (מוהלים במים ושותים), וביחד עם הליכות של חצי שעה-שעה ביום (שעוזרות להניע את הדם בגוף). המדד שאת יכולה לסמוך עליו הכי טוב מעבר לבדיקות דם, זה פשוט לראות איך מרווחי הזמן בין המחזורים שלך מתקצרים, ואם זה לא קורה אז לנסות משהו אחר.. (=צריך סבלנות ולחכות 2-3 מחזורים כדי להבין איך הם "מתנהגים" ולראות אם יש שיפור). שבת שלום

למעלה