שלום חבר'ה

חלי 29

New member
שלום חבר'ה

יש לי חברה טובה (אנגל היחידה) המון שנים, תחילת הקשר החל בזה שהיינו שותפות לדירה עוד כשהייתי רווקה. בהתחלה היא לא סיפרה לי שיש לה תסמונת (כמעט שנה) כהחליטה כבר לספר לי, לא שזה עשה משהו כי היא חברה כבר ממקודם וזה בוודאי לא שינה כלום, להפך זה רק חיזק את היחסים ביננו , היא הפכה לחלק בלתי נפרד מהחוג החברים שלי וזה המשיך לחוג המשפחתי שלי אנגל היחידה היא באמת האחת והיחידה אין עוד הרבה אנשים כמוה מקוה להחזיר לה מידת חברות לפחות כמו שלה. אשמח להיות בקשר איתכן הדרומית , דלית, וכל השאר LOVE U !!!!! דרך אנגל היחידה הצלחתי להכיר חבורה אנשים מופלאה ישר כח !!!!!!!!

תודה חלי ../images/Emo70.gif

אני גם מאוד שמחה שהכרתי אותך. את באמת חברה טובה . אוהבת אותך נשיקות

חלי 29

New member
לדרומית שלנו

און ליין אהבתי !! חן חן... מתכוונת לכל מילה

../images/Emo13.gifשלום לכן בנות יקרות

אני רוצה להצטרף למילותיה של חלי, גם אני חברה המון שנים של אנגל היחידה, אני בחורה רגילה ומבחינתי אנגל היחידה בחורה רגילה לכל דבר, כמו שחלי אמרה אנגל היא אחת ויחידה, אין עליה, חברה אמיתית, שיודעת להקשיב, לייעץ, לעודד ברגעים הכי, הכי קשים בחיים, מי כמוני יודעת זאת. התסמונת מעולם לא הוותה בעיה ולעולם לא תהווה. מבחינתי אנגל היחידה היא הכי מיוחדת שיש. אני רוצה לשתף אתכן בנות במשהו אישי, אם חשבתם שלאנשים ללא תסמונת קל להביא ילדים לעולם, אז אתן טועות, גם לנשים רגילות יש המון פעמים קשיים להכנס להריון ואני אחת מהן. לצערי בעלי ואני כבר כמעט 3 שנים מנסים להרות ועד היום ללא תוצאות, אנחנו בשלב IVF שזה אומר הפריה חוץ גופית וזה ממש, ממש לא קל, אך בטוחה שבסוף התוצאה לה אנו מייחלים תגיע בקרוב. מה שבעצם אני רוצה לאמר, שאין אנו צריכים לשפוט אנשים בגלל שיש להם תסמונת או שמשהו לא תקין בבריאות שלהם, כולנו בני אדם וכולנו צריכים ללמוד ולהעריך אחד את השני כבני אדם. בסופו של דבר כולנו רוצים שיהיה לנו טוב. אני מאחלת לעצמי ולכולן רק טוב, מכל הלב ותמיד,תמיש שיהיו לי חברות כמו אנגל היחידה שאותה לא אשכח לעולם, מבחינתי היא חלק בלתי נפרד מחיי. שולחת לכולן חיבוקים ונשיקות יישר כח ריקי

למעלה