שלום חבר``ה

שלום חבר``ה

שלום חבר``ה שמי הוא באמת רוויטל עם שני ווים אני חיה אצל משפחה אומנת לא מאמצת כבר 26 שנים לאמי המקסימה שרק לה אני קוראת אמא כי רק לה מגיע את זה שאני אקרא לה כך יש פסוריאזיס מאז שהיא בת 24 נידמה לי אובגיל יותר מאוחר מזה לאחותה שגרה בגרמניה ולבת שלה (בת-דודתי) יש גם אז זה אני יודעת שזה עיין תורשתי אך הן לא מבינות ממי במשפחה הן קיבלו את זה אמי המתוקה המקסימה והניפלאה מתביישת בעצמה בגלל כל הפעמים שהיא הייתה הולך לבריכה ובמיוחד בבריכה של ים-המלח והתירים שם לא ידעו שהיא מבינה את שפתם בכלל היא מאוד נעלבה מהם וזה הותיר בה נתק רציני מאוד אמי הולכת ברחוב אם בכלל (יוצאת מן הבית) בחולצות ומכנסים ארוכים ולא משנה לה שזה קיץ בכלל אני אמרתי לה לצפצף על כל העולם אך היא מאוד רגישה לאלה היום בגיל 60+ היא לא זזה מהבית כמעט בכלל אלה אם זה למכונית ולתוך בניין יש שלא יראו שיש לה את זה אני יודעת שאימי לא תבוא לפורום ולאף מכולם לדבר על זה והיא לא יודעת שאני כותבת את כל זה עכשיו עליה אבל הייתי חייבת כי אני רואה שהיא סובלת ממש מזה תודה רבה לכולם בפורום הזה על ההקשבה

danistar

New member
רוויטל ( עם שני ווים (-: ) שלום וב

רוויטל שלום וברוכה הבאה לפורום שלנו . אכן רובנו כאן מבינים כל מילה שלך ומודעים לכל הקשיים . אבל אנחנו חיים עם זה כי מה האלטרנטיבה ?? המחלה עבורנו היא עובדה וצריך לחיות איתה . אני יודע שמילים הן רק מילים והחיים חזקים יותר ... השארי עימנו יש כאן חבורה נפלאה של אנשים שתעזור ותתמוך בכם . בינתיים בקרי באתר שלנו

חגית*

New member
היי רוויטל

היי רוויטל............ראשית ברוכה הבאה לחברתנו............אני בת 40 ו``נהנית`` מפסוריאזיס מאז היותי בת 10. עם הזמן למדתי לחיות עם התופעה ואפילו להנות מיתרונות מסויימים שהיא מקנה לי. כל שאוכל לומר לך זה שאת מוזמנת להצטרף אלינו בצ`טים שאנחנו מנהלים באתר שאת כתובתו ראיתי שדניסטאר נתן לך ואולי שם תוכלי לקבל מחלקנו טיפים וכלים להתמודדות.

רוויטלייייייייייייייי :)

את בטח לא זוכרת אותי, ואם כן אז לא בשם הזה........... את אולי תזכרי את ``הכוהנת``..... צ`אט של תפוז לפני כמה חודשים... אז מה? גם את קשורה למשפחה שלנו... איזה עולם קטן... כמה אהבה יש בו... יופי לראות אותך פה, הרבה אור ואהבה מתוקה, ואחלא שבת לך, לאמא ולכככככולם... גילי פרי

חגית*

New member
היי רוויטל

היי רוויטל............ראשית ברוכה הבאה לחברתנו............אני בת 40 ו``נהנית`` מפסוריאזיס מאז היותי בת 10. עם הזמן למדתי לחיות עם התופעה ואפילו להנות מיתרונות מסויימים שהיא מקנה לי. כל שאוכל לומר לך זה שאת מוזמנת להצטרף אלינו בצ`טים שאנחנו מנהלים באתר שאת כתובתו ראיתי שדניסטאר נתן לך ואולי שם תוכלי לקבל מחלקנו טיפים וכלים להתמודדות.

KaZaA

New member
אין שום בושה בפסוריאזיס!

אין שום בושה להיות חולה פסוריאזיס - זו אינה מחלה מדבקת ולכן לא מקבלים אותה ולא נותנים אותה... אני מתפלא שאחרי 35 שנים עדיין אמך לא השכילה להשלים ולחיות עם המחלה ללא בושה. אני ממליץ לה לרדת לים המלח ולא לשבת שם על שפת הבריכה - אלה לעלות לסולריום או להגיע לסולריום המשותף. בזמן האחרון הוקמו הרבה מלונות בים המלח (כמו גולדן טוליפ ורויאל) שלא פונים לקהל היעד של חולי הפסוריאזיס. אם אני הייתי שוהה במלון כזה הייתי גם אני חוטף טראומה! רק ברגע שאמך תבין שהיא לא לבד בעולם עם הבעיה הזו ותמצא קשרים עם חולים אחרים - רק אז היא תוכל להסתכל על המצב שלה בפרופורציה נכונה יותר ולדעת כיצד לחיות עם זה. אני מודע שלא כולם יכולים ללכת עם הפסוריאזיס בחוף הים ולצפצף על כולם! זה תלוי באישיות ובחינוך - ובחינוך היקי אין מקום להחצנת רגשות ומנסים לפתור בעיות בתוך הבית. אני חושב שאמך כן יכולה להכנס לפורום הזה. אם אין לה מחשב או שהיא לא יודעת לעבוד עם המחשב - תוכלי את להדפיס את ההודעות ולתת לה לקרוא את זה על דף נייר. חשוב שיהיה לה עם מי לשתף את הבעיה שלה בצורה אנונימית בלי להחשף. ולסיכום - רוויטלי אני בן שלושים ושלוש וחצי ורווק :) רק לא הבנתי אם את חצי רווקה או את חצי בת 33...

למעלה