שלום לכולם!

chensofer

New member
שלום לכולם!

בהמשך לנושא הקודם שהועלה.. אני מתכננת להירשם השנה כנראה למסלול זה. אשמח אם תפרטו יותר לגבי התואר ובכלל התרשמותכם מהאונ' ומהמרצים ותתנו את חוות דעתכם- פלוסים ומינוסים. בנוסף האם יש לכם מושג אם ניתן להמשיך מכאן לתואר שני בתרפיה? (באמצעות בע"ח... וכדומה) תודה רבה רבה!!! :)

joureny

New member
תרפיה?... אני חושב שאפשר - למה לא :)

התואר נקרא בשמו הפשוט מדעי ההתנהגות. נלמדים בו המקצועות : קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, סציולוגיה, אנתרופולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית וכמובן איך אפשר ללא סטטיסטיקה בעיקר התואר מלמד אותך להכיר את החברה - מהיכן היא באה ולאן היא הולכת. התואר אינו ברמת קושי גובהה (בנתיים) ואני אישית מאוד נהנה. החבסרים לספסל משתפים פעולה אחד אם השני ועוזרים. בר אילן כמו כל מוסד אקדמי הינו שמורת טבע לטמטום של המזכירות של האונברסיטה אך כך זה בכל מקום :) בסה"כ אחלה תואר, אחלה אנשים, אחלה מרצים ובעיקר מנסים להנות

chensofer

New member
=)

חחח תודה :) אני פשוט מפחדת שמסתכלים על זה אחרת מאשר תואר רגיל שאתה יותר מתמקצע בו.. ובכל זאת אם כבר שלוש שנים אז בחוכמה.. כמה פעמים בשבוע אתם לומדים ובאיזה שעות? לגבי שכר הלימוד הבנתי שזה בסביבות ה10... אשמח לעוד פרטים וסליחה על החקירה הצולבת :) חן

joureny

New member
פרטים פרטים

אנו לומדים בין 3-4 ימים בשבוע - אבל זה מאוד תלוי איך מסדרים את המערכת. שכר הלימוד כרגע - ובתקווה שלא יעלו לנו אותו שנה הבאה הוא באמת בסביבות ה10 - 11. בנוגע לעוד פרטים - תשאלי ואנו נענה

למעלה