שלום לכולם!

meytarz

New member
שלום לכולם!

שלום לכל חברי הפורום, ולד"ר ארנון קרני. שמי מיתר, ואני בת לאשה חולה מזה 18 שנה (עוד לפני שנולדתי..) אני עושה עבודת גמר בבית ספרי על המחלה, והייתי שמחה מאוד אם אתה ד"ר, או כל חבר אחר בפורום יוכל לספק לי כמה שיותר חומר ויעזור לי פחות או יותר לבנות את הבסיס, להתמקד בנושא ספציפי הקשור למחלה וכיוצא בזאת. אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי, מכל הלב- מיתר. נ"ב- שיהיה לכולנו חג הכי שמח שיכול להיות, ושבת שלום!

בשמחה

מיתר היקרה, אני ממליץ לך לקרא תחילה את המאמרים שמפורסמים באתר הזה. באם תרצי להרחיב בנושא מסויים פני אלי שוב.

x פ ר ת

New member
למה שלא

תכתבי על אימהות/הורות אצל חולות טרשת נפוצה? ההשלכות שיש למחלה הזו על חיי המשפחה מנקודת מבט של אם חולה. תוכלי להעזר באמא שלך וגם... בי, אם תרצי
. אני חולת ט.נ, גם בעלי חולה בט.נ ויש לנו תינוקת בת שנה וחודשיים ואשמח לעזור לך לבנות עבודה על הנושא הזה.

m י כ ל

New member
גם אני מוכנה לעזור

מנקודת המבט של מי שבחרה לא להביא ילדים לעולם בעקבות המחלה?? בשיתוף עם הניסיון האישי שלך, העזרה של אפרת ומידע על ההחלטה שלי, יכולה להיות לך עבודה מצוינת.

בלבי

New member
עוד רעיון ../images/Emo62.gif

אני ממליצה לך לגשת ל"אגודה הישראלית לטרשת נפוצה" (הם יושבים בת"א), את יכולה לקבל שם המון חומר !!! גם אני נעזרתי בחומר שלהם לעבודת גמר על טרשת במסגרת לימודיי האקדמיים. יש להם גם אתר באינטרנט, וגם שם תוכלי למצוא חומר שיעזור לך. במידה והינך קוראת אנגלית, יש המון אתרים באינטרנט על המחלה. פשוט עשי search על MS ותראי איזה שפע אינפורמציה יעמוד לרשותך... בהצלחה בלבי

למעלה