שלום לכולם

שלום לכולם

אני חדשה בפורום הזה ומקווה לקבלת פנים יפה... כמו שאתם מבינים אני מהכפר ואתם בטח יודעים אילו דברים מתחוללים בכפר... הכפרית

the_wolf

New member
אולי תספרי לנו?../images/Emo82.gif

אנחנו לא ממש יודעים מה קורה בכפר אז אולי תחלקי עמנו את המידע? ואנחנו ממש שמחים לארח אותך בביתנו.

נערת הכפר שלום!

ברוכה הבאה לעולם הפנטזיות שלו! ראשית קחי :
אני נערת עיר,ותמיד רציתי לדעת מה באמת קורה שם בכפר... אז מה דעתך לשתף אותנו??? g99,נערת עיר סקרנית מאוד!!!

הי ברוכה הבאה

מהיכן בכפר האם הכפר בצפון ???. ספרי עלייך מה חדש אצלך ואיך העברת את סוף השבוע שלך אובי1קנובי

נערה יקרה נערה חביבה

גם אני נער כפר ,כבר לא נער אבל בהחלט מהכפר ואיפה הפנטזיות מהכפר נערה? האם אני צריך להזכיר לך נשכחות? אצלי בכפר הפנטזיות התחילו ברפת תמיד פינטזתי איך על ערימת החציר אניח את ישבנה של נערת הכפר היפהיפיה איך אעלה אם חברתה למגדל המים ושם קרוב לשמים ולכוכבים אעשה איתה מעשי אהבים. ואת המעשים על הסוסים זוכרת? ואת רחצות הליליות בבריכה או שאנחנו שנינו בכלל לא מאותו הכפר בכל מקרה שמח לראות אותך פה רב און

שוב שלום לכולם

במקרה ותהיתם על אחת מהחווית היותר חדשות שלי, ברצוני לשתף אותכם בחוויה נחמדה שקרתה לי לפני כמה שנים: אז ככה, בדיוק עברנו דירה למקום חדש, והתחלתי להכיר את האנשים באיזור. ומתוכם הכרתי משהו אחד ומיוחד יובל שמו (חסוי...
) היינו בדיוק מתבגרים, בני שבע עשרה, זוג בטולים שרק מחפשים את עצמם. היינו מתהלכים בשדות של הכפר, מטיילים לנובדשא וכ´ו... עד שיום אחד, החלטנו שנינו שנמאס ממיזמוזים וחירמונים ואנחנו רוצים את הדבר האמיתי, כמובן אחרי בדיקות איידס שחובה על כולנו לעשות, עשינו את זה. זה היה במין מקום כזה בטבע, על דשא ואני כמובן הייתי כל הזמן היסטריית מפחד שיבוא מישהו. התחלנו להתמזמז,וכולם מכרים את ישראל בקיץ, כך שמהר מאוד היינו בלי בגדים ומתקרבים לדבר האמיתי. האמת שלא היה לי הכי נעים שבעולם, גם לא נוח לשכב על דשא, וגם זאת היתה פעם ראשונה כואבת ביותר. אז זאת אני וככה התחילו החוויות המיניות שלי. רק רצוי להוסיף שלפני שבועיים עברתי לדירה בעיר הגדולה ואני מצפה לחוויות חדשות... שלכם הכפרית

22 סמ

New member
נערת כפר יקרה

ברוך בואך לעיר הזמיני אותי לדירתך החדשה . בשיר ופרח אקדמה את בואך הנה למשפחה וןכדי שלא יותר מידי תתגעגעי נעשה את ואני מעשה אהבה כלבבי או בעצם למה נחטיא ואת האמת נחביא בעצם רציתי לומר אם תרצי,ויפה תבקשי אשמח אם איתי תזדייני. שלך 22 סמ

למעלה