שלום, צריך עזרה...

leroy256

New member
שלום, צריך עזרה...

אתמול היה לי ויכוח סוער עם חבר.דיברנו על מתי יודעים שבחורה מוכנה? מה עושים?והוא סיפר לי על הדרך שלו.והדרך שלו לא ניראת לי , הוא אומר שצריך ללחוץ על הבחורה זאת אומרת, כל פעם לנסות עד שבסוף זה יקרה{חדירה מלאה}. הוא גם סיפר לי מנסיון שלו,לדבריו היתה לו חברה, היא בהתחלה לא הסכימה לשכב איתו{והיא לא הייתה בתולה}אבל הוא המשיך והמשיך עד שבסוף יצא מצב שהוא חודר מבלי שהיא תגיד כן או לא, וככה היא נפתחה{לא בתרתי משמע}ומשם הם כבר התחילו לשכב עם חדירה מלאה.הוא אומר שהוא מנוסה בדברים האלה ועם כל מי שהוא דיבר הסכימו איתו 100% .ואז הוא התחיל לספר לי על זה שלבחורות יש לא שהוא כן, ולא שהוא לא,זאת אומרת הוא יכול להבדיל מתי בחורה אומרת לו לא והיא בעצם כן רוצה, והוא ממשיך ללחוץ.אבל גם שהיא אומרת לו שהיא לא מוכנה הוא ימשיך לנסות,בואו נגיד שלא משנה כן כן לא לא הוא ממשיך בשלו, זה מה שהבנתי ממנו.לטענתוו בחורות לא יודעות מה הן רוצות, והן צריכות שגבר יראה להן שזה מה שהן רוצות.כן הוא די שובניסטי ואני לא יודע איך לאכול את זה.הוא גם אמר שהוא סיפר לחבר שלו על הדרך הזו וחברו ניסה עם חברה שלו אחרי תקופה{להחדיר לה בלי שהיא תגיד כן או לא}וזה עבד.בקיצורו של עיניין הוא אומר שהן משחקות משחק אומרות לא לא לא אבל הן בעצם כן רוצות וצריך דיי ללחוץ לנסות כל פעם הוא גם נתן דוגמא:נגיד אתם באקט מיני ואתה מתחיל לשים את היד שלך על האיבר מין שלה כל פעם שהיא מזיזה או אומרת לא תנסה מחדש עד שהיא תגמור עם המשחקים שלה וזה יקרה. וזה די מגעיל אותי לעשות דברים כאלה זה גובל כבר במין כפייה.הוא חושב שבחורות בחיים לא יעשו שום מהלך רק הגבר הוא זה שיוזם.וגם הוא לא מאמין שבחורה שהיא בתולה מבחירה,לא באמת רוצה את הבחירה הזו ובסוף תתפשר על סתם מישהו. ואני נגד השיטה שלו.אני חושב שלא שצריך להלחיץ בחורה אם היא לא מוכנה או אם היא אומרת לי לא,אני חושב שצריך לתת לה את הזמן שלה, ושאם בחורה תרגיש בטוחה עם בן זוגה בסופו של דבר היא תוכל להיחשף פניו, שסקס זה כן ביג דיל אומנם החברה שלנו כבר לא עושה מזה עיניין ואנשים שוכבים בלי לשים אפילו לב, זה כבר לא מרגש אותם ואני דוגל בזה שכן צריך לעשות עם מישהי שאתה אוהב מכבד וזה לא רק הסקס.הוא אומר שביגלל שאני לא מנוסה אני לא יודע כלום,שבכל דבר צריך להתנסות על בשרך כי אם לא אני לא בנאדם שיכול להוכיח משהו. אך בסופו של דבר איך אני יודע אם היא מוכנה? אני צריך לנסות כל הזמן? מה אני צריך לעשות? איך אנחנו מגיעים לאקט המיני בלי שאני מלחיץ או עושה משהו בלי שהיא תגיד כן או לא,כי אני לא בן אדם כזה, ולדעתי זה אי כבוד לבת הזוג שאני נמצא איתה.והאם אני ביכלל צודק? או שאני לא מבין כלום? ולעיניין אחר מה לדעתכם על בנים שמתחילים עם בנות{כשהן עם חברות אחת או יותר} בפאבים? בנות: איך זה מתקבל אצלכן? צריך שיהיה מין אישור כדי להתחיל איתכן זאת אומרת קריצה, חיוך, מבט שמראה שזה בסדר לא יודע משהו. מה אתן חושבות?

אורמור

New member
אתה צודק

החבר שלך שוביניסט, גם קצת אידיוט ולא מפותח, משפט כמו "שלבחורות יש לא שהוא כן, ולא שהוא לא"...אמרו כבר הרבה אנסים שסגורים מאחורי סורג ובריח. "בחורות" הן לא חפץ, הן בנות אדם עם רצונות היסוסים, ולפעמים גם בלבול, אבל לאיש אין זכות לנסות לפרש את ה"לא" שלהן כ-כן. המשך בדרכך שלך, עם סבלנות ורוך, התיחס לבחורה כאל אדם ויגיע גם הרגע המיוחל השאר בגישה שלך, כל התפיסה שלו היא לגמרי עקומה. בבר כבר לא הייתי אולי 20 שנה אז אני לא מקור מהיימן לתשובה אבל אני מניחה שרגישות והקשבה לתגובה כשהתחלת איתה <בנימוס עדינות> יצביעו לך על תשובה לשאלה אם היא מעוניינת או לא, שנה טובה

למעלה