שלום רב רפלקסולוגים

שלום רב רפלקסולוגים

אז ככה, עברתי אתמול את המבחן שמנע ממני לקבל תעודה באנטומייה בסיסי, וכולי אושר ושמחה וכבר מת להתחיל לעבוד, אני בתהליכים של הוצאות כרטיסי ביקור ופירסום, לפני זה רציתי לדעת לגביי קליניקה של כל אחד ואחת מכן, אני פותח קלינה בביתי, והייתי מעוניין לדעת כל מיניי טיפים שאתם יכולים לתת לי לגביי מה צריך להיות מיד בקרבת מקום, מה צריך להמצא בקלינקה, ולגביי פירסום מה הייתם ממליצים לי לעשות איך לפרסם, איפה כמה ולמה, אני מאוד מתרגש לקראת הפתיחה של הקליניקה שלי ולגביי פתחית עסק עצמאי חלום שהיה לי הרבה זמן, אני ישמח לכמה שיותר טיפים לגביי קליניקה... בתודה ושבוע טוב אור.

שיווק

קודם כל מזל טוב! לגבי שיווק למטפלים, יש שרשור די מפותח בנושא בפורום רפואה משלימה. אני חושב שהנקודות המהותיות בהתחלה הן (ממש בגדול): כדאי שתבנה לך אתר, שאנשים יוכלו למצוא אותך גם ברשת. תדפיס כרטיסי ביקור, שתמיד תוכל לחלק לכל מי שאתה פוגש, דבר עם הרבה אנשים וספר להם מה אתה עושה, תציע (לפחות בהתחלה) מבצעים כדי ליצור מאגר מטופלים ראשוני. תבקר בקבוצות רישות עסקי שיש בכל האזורים בארץ כיום ותיחשף לעוד עצמאיים, לקוחות פוטנציאליים וכו'. אני חבר בקבוצה כזו כבר 4 שנים וזה קידם לי מאוד את העסק, גם מבחינת לקוחות וגם מבחינת מעגל תמיכה ולמידה. אני אישית פחות מתחבר לנושא הפליירים, אבל יש כאלו שכן. אם יש לך שאלות יותר ספציפיות, אתה מוזמן לפנות במסרון, והמון בהצלחה!!! ניר.

d r o r y

New member
מזל טוב! אתה ממש באותה הסירה איתי.

גם אני רק לאחרונה קיבלתי תעודה של רפלקסולוג מוסמך (שנה א') ורק בשבוע שעבר הוצאתי איזה אלף כרטיסי ביקור ואני חושב איך להתחיל לשווק את עצמי- ממש במצב שלך, אחי. אתה יכול להסתכל טיפה למטה, שאלתי בדיוק את אותה שאלה וגם ענו לי. תיכנס ותקרא מה כתבו לי. אולי אפילו נחליף בינינו כרטיסי ביקור ונאחד כוחות. תגיב לי, אם אתה מעוניין. בכל אופן, בהצלחה!

שלום לך!

תודה רבה לך וגם לך המון מזל טוב, אני יבדוק בקרוב את התגובות ששלחו לך, אני בקרוב אקבל כרטיסיי ביקור, וגם אני בונה אתר אינטרנט, אני ישמח לקבל ממך כרטיס ביקור ולשלוח לך ואולי אפילו לפעמים להחליף מטופלים שאין ביני לבינם "חיבור" אם תרצה, אני יודע שהמרצה שלי עושה את זה עם רפלקסולוגים אחרים וזה נראה לי מאוד טוב והגיוני. החלטתי גם להכין מגנטים ופשוט להעביר מפה לאוזן, ויש לנו מה שנקרא תקשורת גדולה באינטרנט שגם דרכה אפשר לפרסם בגודל רב. אני אור אוחיון ואני מבאר שבע נשתמע ותודה!

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

קודם כל מזל טוב ואני ממש מרגישה את השמחה וההתרגשות שלך אז המון המון בהצלחה...
הנושא השיווקי הוא לא פשוט אבל הדבר הכי חשוב מבחינתי הוא להיות נאמן למקצועיות שלך ולאן שאתה רוצה להגיע. מאוד קל "לאבד את הראש", להכין כרטיסי ביקור, לבנות אתר, להכין פליירים, לתלות מודעות, להכין קליניקה למופת ו... באופן אישי אני מאמינה שכשמתחילים מלמטה, עובדים קשה על הנושא המקצועי, מתנדבים, מתפתחים, ועובדים מהלב גם הנושא השיווקי מגיע. כדי לא לקפוץ גבוה מדי אפשר בהתחלה להכין איזה "עמוד נחיתה"/עמוד בpower point או משהו בסגנון שיהווה את נקודת הפתיחה, שולחים אותו במייל לחברים, מציעים טיפול רפלקסולוגי וכותבים במס' מילים מה כמה ולמה לדוגמא- טיפול ראשון במחיר מוזל. אני לא אוהבת את נושא ה"כרטיסיות" כי אנחנו לא במנוי לחדר כושר ומי שזה מספיק חשוב לו יגיע לטיפולים מעגל החברים שיגיע לטיפולים וימליץ עליך באופן אישי הוא השיווק הטוב ביותר. חבר מביא חבר... "מתנה" לימולדת... אם סיימת שנה ב' אתה יכול להתקבל ולעבוד בקופ"ח וזה נסיון מאוד טוב וכך אתה גם נחשף למטופלים רבים. בכל מקרה המון בהצלחה ואנחנו כאן להתייעצות ועזרה

d r o r y

New member
איך אתה מפרסם באינטרנט, ואיפה בדיוק?

גם אני אשמח לשווק את עצמי דרך אינטרנט, אבל לאן ללכת? לאלו אתרים? או שפשוט צריכים לבנות לעצמנו אתר. מה הפרוצדורה? בכל אופן, איך אתה מציע שנחליף בינינו את כרטיסי הביקור? יום טוב

שלום לך.

אז ככה קודם כל אתה יכול להוסיף אותי בשמחה לפייסבוק ונדבר השם שלי זה "אור אוחיון" ובכלל כל מי שרוצה יכול להוסיף אותי בשמחה. אני אישית לא חושב שהתהליך השיווקי כלכך מסובך לאחר שבדקתי איך מכינים אתר, גם גליתי שהתהליך הוא כל כך פשוט וקל אני לא יודע אם מותר לי לפרסם אתרים אבל אם לא תגידו לו בבקשה האתר שנכנסתי אליו הוא http://www.webix.name/ ודרכו אני בונה אתר, נשאר לי ממש עוד כמה שלבים קטנים. כרטיסי ביקור כבר הכנתי והם בדרך אליי ואני מאמין שאני אשלח לחברים תחילה, ואת האתר שלי אני אוכל לפרסם בכל אתר אחר כמו פייסבוק, ואני יוכל לפרסם בכרטיס ביקור ופה נעצר השלב של ההשקעה בשיווק מכוון שחשוב לי להשקיע בשנה השנייה ללימודים . וחשוב לי באמת להשאר ממוקד במה שאני יודע לעשות, "רפלקסולוגיה" אחרת למה אנחנו כאן. אני לא עושה את זה בשביל כסף אני עושה את זה מהלב, ואני מאמין שכל אחד יגיד את זה, ויהיו כאלה שיתכוונו וכאלה שלא. איש לא חייב להאמין לי אבל אני נותן מעצמי את כל האחוזים שיש לי בגוף, וכמו שהמרצה שלי אמרה שהכסף זה רק ממלא אותנו באנרגייה שנתנו טיפול לאדם אחר! תוסיף אותי ועוד נדבר

למעלה