שלום - תקצוב זנ מה שאני מחפש

coaxcable

New member
שלום - תקצוב זנ מה שאני מחפש

אני מחפש חומר קל ומובן על פוליטיקה של התקצוב <ךתואר מנהל ומדיניות) אני לא מבין בדיוק את כל מה שוילדבסקי מדבר עליו במאמריו לע התקצוב ועל שיטות ה:pbbs וה-zbb האם יש משהו מעניין בנושא...שאפילו מסוכם ומוקלד בצורה נוחה לקריאה... לא מספיק אצלנו יש תרגום לא מהעולם..שתורגם כמו לכיתה א´ אלא שהוא סך בכל דף 1 או דף וחצי על מאמרים - פרקים של כמה עשרות דפים..אני חייב לקבל קישורים..יש לי עבודה להגיש בנושא ביום חמישי..ואני חייב עזרה בחומר עליו....ואולי תקצירי שיעור על נושא התקצוב בכלל תודה

rmoses1

New member
טוב, באופן כללי אין כמעט חומר

אקדמי בעברית ברשת. אני מניח שיש לאנשים שלמדו את הנושא סיכומים בכתב או בוורד אבל זה עדיין לא נכנס לרשת. מבחינת אנגלית המצב יותר פשוט, השאלה היא כמה אתה מוכן לקרוא אנגלית. אם זה רלוונטי תפרט יותר על הנושא עם כמה מילות מפתח באנגלית ואני אנסה לחפש לך. ראובן

coaxcable

New member
היי איש תודה

מילות מפתח כן : וילדבסקי, שיטות תקצוב p.b.b.s, z.b.b., בעיות בכל הקשור לתקצוב: משאבים, פוליטיקה, סדר עדיפויות דרך אגב..אנגלית היא הבעייה כאן והתרגומים שיש לי מגעילים - כאילו ניסו לתרגם מילה מילה ולא אל כל המאמרים שקשה להבינם בכל אופן..אם יש "קישורי" עם טקסטים קלים אנא שלח לי אבל עדיפות לעברית....פשוט יותר נוח להבין אה......עוד מושגים שניתן לחפש "פריט-שורה" <- סוג תקצובי וכדומה

למעלה