שלום

Mobius

New member
שלום

טוב, קודם כל מזל טוב... שנית - אולי כדאי לציין שאני לא אספן קומיקס - יש לי רק שתי חוברות אוסף של ספון (נחמדות), ושני ספרים של פיליפ דרוייה (נחמדים מאוד), ואני כאן בגלל שאני מצייר בסגנון שאפשר אולי להגדיר אותו כקומיקס - לא שיש טקסט - אבל הטכניקה היא יחסית פשוטה ונקיה (שחור לבן), אני צריך לסרוק כמה ציורים חדשים ואז אולי אני אעלה אותם, לשיפוטכם... אני יותר אוהב (ואוסף...) ציורי פנטסיה ומדע בדיוני, של אמנים כמו ברום, פראזטה, אלמור וחבריהם, במובנים מסויימים זה דומה לקומיקס, אבל זה גם מאוד שונה, אומנותי יותר, אולי, ואני לא רוצה להכעיס כאן אף אחד...

NuckBunnies

New member
קומיקס זאת אומנות לכל דבר

כמובן שיש רמות שונות, אבל קומיקס טוב זאת יצירת אומנות לכל דבר לפי דעתי. תעלה לכאן, אני רוצה לראות! NuckBunnies

gl

New member
לקומיקס טוב יש כמה תנאים

עלילה, ציור, ואיכות החומר למשל לפני שנים רבות מרוול עשו טעות (שאני מאוד אוהב לדרוך על היבלות שלה) ולא השתמשו בתנאים ויצא להם פשיטת רגל קומיקס בלי בלונים הוא או קריקטורה או לא יודע אולי נמציא מושג חדש אבל כל עוד האיכות טובה זה טוב GREEN LANTERN מקווה לראות תמונות של ה"קומיקס" שלך

gl

New member
פשששש אתה יודע הרבה

מאיפה אתה יודע את כל זה? עם שם של גיבור קומיקס יודע הרבה על קומיקס, יש משהו שאתה לא יודע על קומיקס? טוב בקיצור אתה "נשמע" אחלה

NuckBunnies

New member
אני??

אני בהחלט לא יודע הכל. לא יודע כמעט כלום, יחסית לאנשים אחרים. אבל מנסה ללמוד.

gl

New member
אתה נשמע כמבין

אני לא כל כך בטוח בקשר לנושאים מסויימים ונראה שאתה מבין קצת יותר ממני (יש לך ותק) גם אני לומד GREEN LANTERN
מיי זה בסט מן ויין זה בחירות

NuckBunnies

New member
יש לי נטיה להישמע מבין

אבל אני יכול להגיד שזה רחוק מהאמת. אני קורה קומיקסים בצורה רצינית רק איזה חצי שנה-שנה, לא יותר... ותק בהחלט אין לי.

למעלה