שמעתם את הבדיחה האחרונה?

שמעתם את הבדיחה האחרונה?

הברוקרים בבורסה בהלם: לא היתה "תנודה" כזאת כשל אתמול, כבר כמעט 10 שנים! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

טלטל...

שמתי לב למשו. שמתי
למשל, שבכל פעם שאת רושמת משהו, החתימה שלך היא "שיהיה ערב שקט, שלך, טלי" השאלות הקשות הן... האם זה חלק מהתפקיד שלך לאמר את זה שוב ושוב? האם זה קשור לנושא הפורום כך שאדע שאחרי שתגיבי לי אהיה בטוח שהכל יהיה בסדר וזאת, ע"פ דעת מומחה? או שמא האם סתם את עצמך מפחדת, ומעדיפה לאמר זאת כדי להרגיש טוב יותר. חחחחחחחחחחחחחחחחח הכל בצחוק טלי. יודעת מה? שיהיה ערב שקט, שלך, חתלתולון

תפילה אישית

היי לך, במסגרת התפקיד שלי כאן אין לי שום מחוייבות לומר דבר. אבל זוהי "התפילה האישית" שלי במשך שנים, שיהיה רק שקט, שנוכל לגדול בשקט בערוגת החול... (מכיר ת'שיר:"תנו לגדול בשקט, בערוגת החול"?) אני מקווה שאני לא משבשת את המילים, ובכל מקרה, אני באמת מקווה שיהיה רק טוב ושקט, לי, לך ולכולם. טלי

WOW טלו'ש...

את לא מחויבת לומר דבר, חלילה גם שטענתי. אבל טל.. לצאת מהרצינות ולו למעט ממש לא יזיק... את שומרת על ארשת פנים מאד יציבה.. רכה אך סמכותית... ובאמת טלי... סה"כ פורום. פשוט שאם לא נעשה אותו פורום "רעידת אדמה" כשם שהוא, ונוסיף לו מעט נובך הומוריסטי.. אישי... חמים.. אנשים גם יסתכלו על זה אחרת ולא יכנסו לפה מלבד השאלה המתבקשת: "מתי תהיה רעידה נוספת". סתם עצה טלי... את נורא חמודה אבל משהו עוצר אותך מלהראות את זה. וזה חבל... בכל אופן המשך לילה מקסים ובלי רעידות הכי חשוב. :) אלך לי עכשיו..

אני חמודה?../images/Emo9.gif

תודה על המחמאה. והומור? כמו שכתבתי כאן...זה מאד בריא. וחתלתולון, תיזהר, הכלבה שועטת לכיוונך!!! :))))) לילה טוב, טלי

הכלבה שלך? ../images/Emo25.gif

לא... כי איתה אני ביחסים טובים דווקא. היא גונבת לי חלב.. אני גונב לה בשר... ככה שיש בינינו קומבינה! אין לי מה לדאוג.. היא גם קטנה ואהבלה ככה שזה ממשששששששש בסדר. כן.. נ.ב טלי.. אני התמודדתי עם שלל ניבים ככה שאם תביטי בכרטיס שלי... תביני כבר ממה באמת עליי לפחד ! וכמו שאני אומר... חחח כלבים על בטריות!

הכלבה שלי לא גונבת כלום

יש לה הכל בבית! (אל תעליב "אמא פולניה" שכמוני). וחוץ מזה, היא אמנם קטנה, אבל יש לה "חברות" רוטווילריות אמתניות. ראה הוזהרת!
סופ"ש רגוע, שלך, טלי

אוקיי אם יש מצב אביא את מיצי...

נשב כולנו חתולים וכלבים על איזו בירה טובה ואם יש מצב אולי תהיה הזדווגות ייצא משו שעוד לא נראה כאן... חתלתוכלבון! נ.ב.. לרוב כשרואה
אני נוהג לעשות מה שכלבים עושים ומרים רגל ימין ;)

למעלה