שנה טובה

EyeSeeYou

New member
נוראייייייייתתתתתת

את ממש רעההההההההה
ואגב מותק סליחה שלא אמרתי ביי בצ´אט השבוע...לקח לי איזה חצי שעה להבין שיש חלון פרטי למטה

שהההנה טובה......

בעוד כולם ישנים או ממשיכים בחגיגות אמש אני תקועה בעיר הקודש עם דודים בני דודים וכל מיני משפוחה..... היה טעים ואפילו זכינו לשמוע וידוי מדוד שלי-הוא חושב שהוא הומו... יפה לו,היום הוא כבר נגמל מהמחשבה הזאת והציע לי לבוא איתו לחדר כדי שהוא יוכל להוכיח לי שהוא גבר....מפחיד משהו... ובקשר לסוגיית הבליעות-אני מתה על זה,סתם שתדעו לכם והקטע עם הגרגור הוא בדיחה מוכרת-ההבדל בין מחבבת,אוהבת ומעריצה.... לפי מה שהולך כאן אתם כולכם נתקעתם בשלב המחבבת...לא נורא... בכל אופן, עוד יום עובר ואני בדד,במשעול אל האין,מזל שיש פה מחשב... רק רציתי לקפוץ ולאחל שנה נהדרת לכולללללללללללם שנה של אהבה,שמחה,אושר,תקווה לכם ולכל הסובבים אותכם שנה של חופש בכל מובן וראבאק,שתהיה שנה שקטה..... שלכם בהמון המון
ההולכת

.m

New member
יש שנים ויש אנשים / דן צ

יש שנים יפות ויש שנים קשות יש שנים שלא שוכחים ויש כאלה שעפות יש שנים רעות ויש שנים טובות יש שנים חולפות אבל אין שנים חוזרות סבל וכאב הן שכר הלימוד ובמבט לאחור תמיד ניתן לראות איפה טעינו ומה יכולנו עוד וכל היופי בהרפתקה ושמה חיים הוא שאיש אינו יודע מה מחכה לו מבפנים אז בואו נבחר להחליט ביחד שהשנה שמגיעה תרווה אותנו נחת ושקט ושלווה ובואו ניקח אחריות כל אחד בחלק שלו קצת יותר לחייך ולהביט מסביבו לראות גם את הזולת ולזכור כי כולנו אחים ושהעולם הזה מנוכר הוא רק אם אנו כך בוחרים ולהאמין שאפשר גם אחרת ושהדבר הטוב הבא הוא בהישג יד ולזכור שהכל הכל מתחיל מבפנים ותלוי – באופן אישי בנו – בכל אחד ואחת שתהיה לנו שנה נפלאה.

Revolution kid

New member
../images/Emo75.gifשנה טובה וצום קל../images/Emo70.gif

היי, מה שלומכם
לא יצא לי להכנס לפה כבר המון זמן.. כרגע המחשב שלי עובר משבר קל
אבל הוא יחזור לתפקוד במהרה ! אני כרגע אצל ידיד טוב, וניצלתי את ההזדמנות הזאת בכדי להאחל לכולם ש-נ-ה טובה, ואחת עשר בספטמבר שמח
-אביב

למעלה