** שרשור בוקר היום ה88 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
כולם עובדים קשה למקרה ויהיה העמדה
אורן מלכלך על קארין רמז למה שיצביע היום... די ברור הכל ושקוף.
תום עם שיחות לדניאל

אלזה4

Well-known member
מי מסביר לי למה יש פה הסתלבטות על הילד הראשון של אורן?
לא הבנתי את הבדיחה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מי מסביר לי למה יש פה הסתלבטות על הילד הראשון של אורן?
לא הבנתי את הבדיחה.
כל שניה אורן אומר את זה... כשיהיה לך את הילד הראשון שלך אתה תבין..
אבל בלי הפסקה
אבל הכי מצחיק שקיבל משימה על המסעדה והוא נרגע.
אז נבחת בשביל פוקוס בפרק או בשביל הילד?

אלזה4

Well-known member
אבל בלי הפסקה
הגיוני לי...
געגועים לילד.
הילד מתוק אמיתי (ראיתי בתכנית שעשו ב - 13).
הוא באורות - מאוד אופייני להיות באורות כשנולד ילד וחווים אושר טהור.
וברגע שהיה עסוק והתפנה לעשייה הגעגועים הודחקו קצת...מטבע הדברים.
קיצר בדיחה לא מצחיקה בעיני. שיהיה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
הגיוני לי...
געגועים לילד.
הילד מתוק אמיתי (ראיתי בתכנית שעשו ב - 13).
הוא באורות - מאוד אופייני להיות באורות כשנולד ילד וחווים אושר טהור.
וברגע שהיה עסוק והתפנה לעשייה הגעגועים הודחקו קצת...מטבע הדברים.
קיצר בדיחה לא מצחיקה בעיני. שיהיה.
הבדיחה לא על הילד
אבל זה כן מגוחך שאתה מתלונן מתבכיין כועס על זה שלא ראית את הילד ורק על זה דיברת ובסוף מה שהשתיק אותו זה שהיה לו משימה עם המסעדה.
אם היה מדבר עוד אחרי עוד מילא... אבל זה מילא אותו

אלזה4

Well-known member
הבדיחה לא על הילד
אבל זה כן מגוחך שאתה מתלונן מתבכיין כועס על זה שלא ראית את הילד ורק על זה דיברת ובסוף מה שהשתיק אותו זה שהיה לו משימה עם המסעדה.
אם היה מדבר עוד אחרי עוד מילא... אבל זה מילא אותו
כי עשייה ועבודה ממלאת..וממתנת את הגעגוע...
גם בחוץ...
כשאנחנו עובדים...עסוקים..הגעגוע לילדים...בעיקר לתינוקות חמודים מתמתן כי אנחנו מוסחים..

Goneril 4444

Well-known member
אבל בלי הפסקה
אורן צודק החיים משתנים לחלוטין עם בוא הילדים
הקו התוחם הכי משמעותי עבורי בין תקופות החיים לפני ההורות וההורות

svtar25

Well-known member
תום "הרגשתי איך אני דועך איתה(קארין)"
לא נשמה, אתה במצב בדעיכה מתחילת העונה
קארין בנתיים פורחת והוא עדיין ממורמר
כי קארין ותום דומים בתסביכים שלהם, כאשר אנשים כל כך דומים הם מושכים אחד את השני למטה.
תום זכה בגל, זכה באהבה. גל מסתכלת באופן חיובי על החיים, היא תוציא את תום מהבאסה.
אני מבינה שיהיו לקארין מלא מחזרים בחוץ, שיהיה לה בהצלחה- אבל את תום היא לא קיבלה, אפילו אם היא תגיע לגמר, מחמם את הלב שלי שאת תום עם גל ולא עם קארין. נותן לי תחושת סיפוק כזאת. לא אכפת לי שהיא בגמר, שיתבשם לה ...מצדי שתאבק עם אלמוג על יהודה.
שתקח את הצרפתי...

Meirav654

Active member
20210302_100929_HDR.jpg
צפיתי בבוקר ועלה לי פלאשבק לקותי ואלירז, למרות שיהודה מזכיר לי ממש את שני גולדשטיין עם האופי הטרולי והרצון הבלתי נלאה שיאהבו אותו ולא מבין כמה אנשים אוהבים אותו כמוני עם כל המגרעות.
נזכרתי היום שגם על קותי בזמנו היו כתבות אינספור שהגיע עם אסטרטגיה של מקופח ובתקשורת היו נגד ה"אלימות" שלו וכשיצא מהבית כזוכה, אף אחד מהמתמודדים לא רץ לחבק אותו. אני אישית לא אהבתי אותו, אבל זה היה עצוב לראות, כי זו בסך הכל תוכנית טראש וכאילו מה כולם לוקחים את זה קשה? אנחנו הצופים רוצים שיהיה מעניין ובלי אנשים כמו יהודה או ג'וזי שהם שחקנים, אין מה לעשות, לא הייתי צופה. מבחינתי, שהשחקן הכי טוב ינצח.

svtar25

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 16045
צפיתי בבוקר ועלה לי פלאשבק לקותי ואלירז, למרות שיהודה מזכיר לי ממש את שני גולדשטיין עם האופי הטרולי והרצון הבלתי נלאה שיאהבו אותו ולא מבין כמה אנשים אוהבים אותו כמוני עם כל המגרעות.
נזכרתי היום שגם על קותי בזמנו היו כתבות אינספור שהגיע עם אסטרטגיה של מקופח ובתקשורת היו נגד ה"אלימות" שלו וכשיצא מהבית כזוכה, אף אחד מהמתמודדים לא רץ לחבק אותו. אני אישית לא אהבתי אותו, אבל זה היה עצוב לראות, כי זו בסך הכל תוכנית טראש וכאילו מה כולם לוקחים את זה קשה? אנחנו הצופים רוצים שיהיה מעניין ובלי אנשים כמו יהודה או ג'וזי שהם שחקנים, אין מה לעשות, לא הייתי צופה. מבחינתי, שהשחקן הכי טוב ינצח.
גם את קותי לא סבלתי ! מכוער בעיני באותה מידה כמו יהודה

Meirav654

Active member
בסדר הצליח, עדיין מכוער. לא מבינה מה מאגי מצאה בכזה מכוער , ועוד ארס
המראה החיצוני לא רלוונטי בתוכנית כזאת וזה אף פעם לא עניין אותי. אני מסתכלת נטו על דמות, אם היא מרגשת אותי ויהודה כשהוא מדבר בשקט ויוצא ממגננות הערס לייט שטיפח מצליח לרגש אותי. הוא המתמודד הכי חכם שהיה בתוכנית הזאת אי פעם.

GALxp

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 16045
לא אהבתי את ההשוואה לשני וקותי. שניהם נמצאים אצלי בתחתית הרשימה שכוללת את אור סיונוב, ברק אדרי, טהוניה, טל גלבוע ואסיף.
אם יהודה לא היה בעונה הזאת, היה מיותר להתחיל אותה.

Meirav654

Active member
לא אהבתי את ההשוואה לשני וקותי. שניהם נמצאים אצלי בתחתית הרשימה שכוללת את אור סיונוב, ברק אדרי, טהוניה, טל גלבוע ואסיף.
אם יהודה לא היה בעונה הזאת, היה מיותר להתחיל אותה.
שני הייתה חריפה ומעצבנת באותה המידה כמו יהודה ואני אוהבת את שניהם. זה כיף לראות דמויות שמוציאות אנשים כמו תום מהסנטר הדמיוני שהם חיים בו.

צופהבאחהגדול

Well-known member
קארין רוצה לעשות תעלול לאורן..
שלפני שניה לכלך עליה בחוץ והזכיר נשכחות.
אז אם החלקת ואתם בשולם אז למה להזכיר? כי צריך להעמיד?

מצב
הנושא נעול.
למעלה