** שרשור בוקר היום ה88 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
מכוערת מבפנים , לכן היופי החיצוני נעלם. פלקט , לא כריזמטית בכלל ולכן דוחה גברים ולא מקרבת. בהתחלה הגברים באים אליה כמו זבובים ל... אחר כך מבינים שריק בפנים ונשארים באזור ידידות או מפנים עורף. צנצנת ריקה מתוכן MADE IN KIRYAT GAT אני מבאר שבע אז זה לא גזענות. סתם מקום יצור.
כן, הצנצנת תגיע לגמר , כל כל הצנצנצנות, פלקטים לפניה, שעורך התוכנית השאיר להם שם מקום.

Goneril 4444

Well-known member
מכוערת מבפנים , לכן היופי החיצוני נעלם. פלקט , לא כריזמטית בכלל ולכן דוחה גברים ולא מקרבת. בהתחלה הגברים באים אליה כמו זבובים ל... אחר כך מבינים שריק בפנים ונשארים באזור ידידות או מפנים עורף. צנצנת ריקה מתוכן MADE IN KIRYAT GAT אני מבאר שבע אז זה לא גזענות. סתם מקום יצור
לטעמי היא לא מכוערת מבפנים
רק לא מפותחת צריכה לפתח מיומנויות חברתיות (בנינו אי אפשר לדעת היכן זה יושב אצל כל אחד לא תמיד זה מבחירה ויש משקעים, חרדות, עכבות..)
בשיחה עם הוריה סיפרו על חרם שעברה..
לטפח ולהעשיר את עצמה פנימית
אני לא חושבת שהיא בחורה רעה

svtar25

Well-known member
לטעמי היא לא מכוערת מבפנים
רק לא מפותחת צריכה לפתח מיומנויות חברתיות (בנינו אי אפשר לדעת היכן זה יושב אצל כל אחד לא תמיד זה מבחירה ויש משקעים, חרדות, עכבות..)
בשיחה עם הוריה סיפרו על חרם שעברה..
לטפח ולהעשיר את עצמה פנימית
אני לא חושבת שהיא בחורה רעה
בעלי מבין בנשים, הוא אמר שקארין טיפשה כמו נעל בית, רעה כמו נחש- בגלל מקרה הנשיקה עם דניאל. הלכה לכלכה עליו עם כל הבית.
גם כל הזמן סיטואציה וסיטואציה.
בחרם - בדרך כלל יש אשמה גם למוחרם, כמובן שצריך להיות מישהו מבוגר שיתווך וימנע חרם, אבל חרם לא מגיע משום מקום, זה חוסר הבנה של סיטואציה חברית ורוע של ילדים. הילדים הם עם אכזר, תופסים שיער לעזאזל. אני מכירה הרבה סיפורי חרם.
נגד חרם - צריך בעיקר לעבוד עם הילד על ביטחון עצמי, ולדעת למי להתחבר.

בסדר555

Well-known member
מכוערת מבפנים , לכן היופי החיצוני נעלם. פלקט , לא כריזמטית בכלל ולכן דוחה גברים ולא מקרבת. בהתחלה הגברים באים אליה כמו זבובים ל... אחר כך מבינים שריק בפנים ונשארים באזור ידידות או מפנים עורף. צנצנת ריקה מתוכן MADE IN KIRYAT GAT אני מבאר שבע אז זה לא גזענות. סתם מקום יצור.
כן, הצנצנת תגיע לגמר , כל כל הצנצנצנות, פלקטים לפניה, שעורך התוכנית השאיר להם שם מקום.
החדות שיש לה בקריאת אנשים בגיל 22, לגל לא תהיה גם עוד עשור, יש לה בעיה בלהסביר את עצמה אבל זה יבוא לבד
הבחורה הכי מעניינת העונה מהצעירות, ועברה יותר מכולן בתכנית

svtar25

Well-known member
החדות שיש לה בקריאת אנשים בגיל 22, לגל לא תהיה גם עוד עשור
הבחורה הכי מעניינת העונה מהצעירות
מעניינת אותך, וזה זכותך. לא מעניינת אותי ...וזה זכותי ולא מעניינת רבים. איך זכתה במלכת היופי לא ברור לי. בעיני גם לא יפה( גל חושבת שהיא יפה, אני לא מבינה מה יפה בה).
אני לא אוהבת יופי כזה. אבל עם טעם וריח אין מה להתווכח.

2086Dvash

Well-known member
החדות שיש לה בקריאת אנשים בגיל 22, לגל לא תהיה גם עוד עשור, יש לה בעיה בלהסביר את עצמה אבל זה יבוא לבד
אפשר לומר על קארין הרבה דברים, לטוב ולרע,
אבל חדות? חחחחח
יותר בכיוון של הבנ"א הכי לא מחודד שאני מכירה ever
היא חסרת ביטחון ולא מצליחה תמיד לבטא את עצמה כמו שכתבת, היא לא רעה, רק קצת קנאית
באופן כללי אני מרגישה כלפיה יותר רחמים מאשר כעס בהרבה ס י ט ו א צ י ו ת

מכורה וחבל

Well-known member
ה' ישמור
אבל שוב... הכל בהלימה מדהימה

ariela1612

Well-known member
כמה הוא צועק עליה, כבר מזמן מעיפה אותו לבריכה

נערך לאחרונה ב:

katy2022

Well-known member
יופי מתקרבים להדחה שוב אורן מקבל סיבוב על קארין...הכי קל ליפול על קארין...תמשיך ככה זה טוב לה

svtar25

Well-known member
זה רק מעיד עליו
כמה הוא מחושב
כמו פינצ'ר
ממש לא זה רק מעיד שגל הזכירה לאורן מי זאת קארין וחיזקה אצלו את מה שהוא גם ככה חושב עליה.
בחורה שמתנהל על פי מה יראו עלי בפרק ואיך זה מצטלם...שפיתחה רגשות ליהודה על מנת להתקדם במשחק.
אני אלף פעם מעדיפה את ההתנהלות של גל, למרות שעלתה לה בהדחה, על התנהלות של קארין.
קארין היא לא חברה- לכן לא מגיע לה שיהיו לה חברים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה