** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
משימה הבאה - בית אבות סיעודי האח הגדול...אה סליחה בית אבות זה בקבוע.

svtar25

Well-known member
אני מבינה שיש קונספירציה שביטוח ישיר הצילו את ליאור? המשימה שבה גל הודחה הייתה של ביטוח ישיר, ליאור הפרזנטור של ביטוח ישיר...מה עשו ?
יתכן מאוד שביטוח ישיר שלחו כמות מספקת של הודעות , על מנת שהוא יעקוף אפילו את ג'וזי. מה הבעיה לזייף כמות הצבעות? הרי הצבעות חינמיות, קחו מלא מכשירים ותצביעו. בקיצור הדחה של גל , ממש אבל ממש מסריחה. אפשר להגיד שהרשת יצא נגדה, שבסקרים מי הדייר שתרצו שיודח היא הובילה, שהיו שאננים והצביעו לליאור.
לא קונה את זה! שמועה בידור פגעו עד עכשיו בכל הסקרים. ליאור כנראה מקבל הצבעות מספונסר שלו ביטוח ישיר...שמקבל מידע מהפקה כמה סמסים צריך לשלוח.
אז קיבלנו בית אבות עם ליאור וביטוח ישיר...תהנו. עכשיו תחשבו , למה הפקה החזירה את גל ולינור לבית?
תזכרו מה קרה כאשר הודחו אלה וובה ממרוץ? הם קיבלו תוכנית כפיצוי! כי ברשת החליטו להעיף אותם, ולא ציפו שיאהבו אותם.
ברשת משחקים בקקה

fairytalee

Well-known member
דרור בראיון מודח אצל אפרת וכטל
שאלה אותו בכלל על זהבה
ועונה בן אדם לא צריך לכתוב על עצמו שהוא פיור כדי להרגיש פיור

לפחות דרור לא צריך להשקיע בחימום הבית כי הוא מסתובב עם השריפה הזאת כל היום

svtar25

Well-known member
עוקבים שגעו את גיא זוארץ עם השאלה " מרחתם אותנו " האם גל ולינור היו בפרק... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: גיא מתחייב גל ולינור יהיו בפרק;)
נראה לי שווה להם במקביל לאח הגדול להצמיד מצלמה לגל ולהכניס לפרקים.

yoni564712

Well-known member
עוקבים שגעו את גיא זוארץ עם השאלה " מרחתם אותנו " האם גל ולינור היו בפרק... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: גיא מתחייב גל ולינור יהיו בפרק;)
נראה לי שווה להם במקביל לאח הגדול להצמיד מצלמה לגל ולהכניס לפרקים.
ברור שהן יהיו בפרק היום. אבל הכניסה שלהן רק מחר

ariela1612

Well-known member
אילון בא לרמוז ליהודה גב אל גב, נטשת את ג'וזי? !

המשפחה של יהודה מגבירים הילוך לקראת הגמר

מצב
הנושא נעול.
למעלה